Поросенка• 13 мая 2023
Роди в 40+ пізно, а в 35-36 років?
Навіяно темою вище.
Що великі ризики для здоров´я дитини, здоров´я матері, онко, недоспані ночі, сад, уроки в такому віці і т. Д.
А які Ваші думки про жінок, які родили в 36 років? .
Я родила першу і пока єдину дитину в такому віці, дитині лише 2 роки. Цікаво що мене чекає попереду за статистикою.
Всім дякую за думки.
Шкала Радощів• 13 мая 2023
Неужели прожив 38 лет,Вам важно мнение в этом вопросе, тетек - анонимов?
Да Щас же• 13 мая 2023
я дочку родила в марте, это первый ребенок, мне 37. Как Бог дал, так и родила
Альдебаран• 13 мая 2023
Зачем вам наши мысли? У каждого своя жизнь. Я себе ставила потолок 35, если до этого времени не решусь, значит всё. Не решилась
Пупуговка• 13 мая 2023
Пофіг!
Живіть так як вважаєте необхідним.
Хочете народжуйте хоч в 30-40-50. Головне щоб вистачило здоров´я, сил та грошей підняти та забезпечити ту дитину а також побачити хоча б школу та вуз тієї дитини.
Живіть так як вважаєте необхідним.
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляШкала Радощів
Я ж написала ЦІКАВО. Для мене важливо і цікаво це різне
Пэрисхилтонша• 13 мая 2023
Рожать надо когда есть желание и возможность (а она находится при желании), а не от возраста/наличия мешка денег/давления родственников и тд
Ласунка• 13 мая 2023
А как у вас эти 2 года прошли?
У всех по разному , как вам предсказать ,что вас статистически ждёт?
Шкала Радощів• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Ради интереса, воспользуйтесь поиском, похожих тем - миллион.
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляДа Щас же
Вітаю!
Прекрасний період.
Я свої перші з дитиною пів року пам´ятаю як казку. Диимна дякувати Богу була спокійна, лише їла і спала. А я нею любувалася.
Прекрасний період.
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляШкала Радощів
Я Вам мішаю своєю темрю?
Brichka_04• 13 мая 2023
Мой психологический порог до 40. Кто рожает в 36-38-40 - Я нормально воспринимаю. Позже, это мое личное без осуждения, мне тяжело понять.
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляЛасунка
А как у вас эти 2 года прошли?
У мене прекрасно.
Дитина дякуватм Богу здорова і спокійна. Фінанси також норм. Тому кайіую. Єдине війна, яка тривожить.
Ласунка• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
У мене прекрасно.
Отлично ) пусть все продолжается в таком же темпе)
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляБЦАшка
Я хочу народити, хоч мені 37. Чоловіка від якого можна було б народити немає
Бажаю зустріти і чоловіка і пізнати щастя материнства.
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляЛасунка
Дуже дякую!
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляКолупалочка
Я родила в 43 и 45. Довольна! Не жалею.
Скільки уже діткам?
Як з кар´єрою склалося?
черная мамба• 13 мая 2023
я родила в 35, два года было прекрасно.
Потом оказалось, что у ребенка есть проблемы, у меня этом фоне очень ухудшилось здоровье. В обшем наслаждаться материнством не очень получается. Но я не жалею, что родила.
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляBrichka_04
Я ставила собі рубіж 35 років, пізніше вважала, що буде важко і ризиковано, но Бог дав лише в 36.
Колупалочка• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Скільки уже діткам?
Як з кар´єрою склалося?
Маленькие совсем. Я в декрете. Но наверно выгонят, когда выйду.
Гомосноб• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Это хороший возраст для материнства.
Руда ліса• 13 мая 2023
Я родила младшую в 37. Сейчас ей 4. Мне с ней легче, чем со старший дочкой, которую родила в 25.
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляКолупалочка
Жаль. Бажаю достойного роботодавця.
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ длячерная мамба
я родила в 35, два года было прекрасно.
А які проблеми?
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ длячерная мамба
проблемы с развитием
А до 2 років вони не були замітні?