Поросенка• 13 мая 2023
Роди в 40+ пізно, а в 35-36 років?
Навіяно темою вище.
Що великі ризики для здоров´я дитини, здоров´я матері, онко, недоспані ночі, сад, уроки в такому віці і т. Д.
А які Ваші думки про жінок, які родили в 36 років? .
Я родила першу і пока єдину дитину в такому віці, дитині лише 2 роки. Цікаво що мене чекає попереду за статистикою.
Всім дякую за думки.
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ длячерная мамба
нет
А можете в двух словах пояснити на що звернути увагу. Тобто які симптоми були в 2 роки.
Буду дуже вдячна.
черная мамба• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Буду дуже вдячна.
речи не было, не было звукоподражания, не реагировал на имя, не понимал речь
Holly White• 13 мая 2023
Та погодите, тут еще типа в 40+ 2-го можно, допускается. А вот первого позднооооо)
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ длячерная мамба
Ясно.
У нас до 2 років було лише мама, папа, баба, дай, ням ням, ну і всі звірі гав, мяу, му і т. Д.
Я начиталась інтернету, що має бути уже в цьому віці біля 200 слів і речення пішла до логопеда. Логопед підтвердив, що повинно бути більше слів і речення мають бути, типу Мама дай води. Но сказала до 3 років не бити тривогу.
Я переживаю дуже, і вот останній місяць, дитині 2.4 роки прям стільки нових слів появилося: каша, пол, суп, мимо, ім´я своє говорить. І я не розумію чи це норма чи є відхилення?
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляHolly White
А яка різниця?
черная мамба• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Ясно.
думаю у вас все нормально
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляHolly White
А вот загадка:)
Ваш перший коментар, то сарказм.
Я не зрозуміла
Holly White• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Ваш перший коментар, то сарказм.
Я не зрозуміла
Ты яркий сарказм, то так більшість чомусь думає
Пацака-задирака• 13 мая 2023
Вважаю, що першу дитину і в 40 не пізно, особисто я народила в 23, в мої 40 вона вже школу закінчила і мені не хочеться малих дітей вже,але в мене є друзі з дітьми з різницею в 21 рік і вони мріяли про другу дитину і щасливі.Так що кожному своє)
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляHolly White
Хотя логіка повинна бути навпаки.
Першого за бажанням і можливостями і в 45 можна, щоб пізнати материнство. А друга дитина це вже на мою думку розкіш в такому віці.
Не рахую, а вважаю• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Я ж написала ЦІКАВО. Для мене важливо і цікаво це різне
Я другу народила в 36 років. І це мій рубіж. Далі б вже ні. В мене діти спокійні і перша донька і синок. Я з ними не заморювалась, як тут пишуть. Спали добре, їли, грали)) Мені не важко. В садок син пішов у три, я на роботу. З кар´єрою все добре, я її зробила до народження сина. В мене нема недоспаних ночей, або ще якихсь страхіть. Доньку народила в 18))) Мені дуже подобалося бути мамою молодою))Я дуже старалася, щоб у моєї донечки все саме краще було. Переживала, щоб їжа гарна була. Але мені було важче, ніж у 36 з сином. Сина в 36 народила, але чогось чоловік вирішив, що син то для нього, і опікувався ним більше за мене. Та і зараз вони нерозлучні, як тато вдома. Вони один без одного жити не можуть. Доречі, я спокійно з перших днів залишала малого з чоловіком, і чоловік за сином краще дивиться, краще йому готове ніж я. Зараз сину одинадцятий. Мені поки легко з ним, бо він ще не викидує колінця, як підлітки. Він ще лагідний синуля, який хоче щоб його на ніч обняли і поцілували. Насолоджуюсь.
Думала з хлопцями важче, а воно в мене навпаки, доня з характером в мене була, як їжачок, не підійди , як не хоче.
Не рахую, а вважаю• 13 мая 2023
Ответ дляКолупалочка
Я родила в 43 и 45. Довольна! Не жалею.
Оце ви молодчина, я б ненаважилась.
Не рахую, а вважаю• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Ясно.
Та і мого десь так було. Ну реченнями правда казав коротенькими. Тіпа: мама он киця йде. Або: я буду їсти кашу, мама поїхали у парк. То зроду ніхто не казав, що мало говорить. Белькотів незрозумілого багато правда. Але у нас м´язи язику були у тонусі, то ходили перед школою щоб р вимовляв, робили вправи для язика.
Зато зараз оратор, канали свої веде на ютубі))))
У меня были роды с проблемами в 38 . Повторила бы, зная результат. Хороший результат моих нервов и затраченных огромных усилий. Но это ж у меня. И не было проблем с деньгами и мудрости замечательный и все равно сложно ло 30 гораздо легче, в раз 10. Так что взвесить свои силы
Солоденька цукОрка• 13 мая 2023
Ответ дляBrichka_04
Мой психологический порог до 40. Кто рожает в 36-38-40 - Я нормально воспринимаю. Позже, это мое личное без осуждения, мне тяжело понять.
Страшно, тк многих после лет 35 прошибает-хочу ребенка, хотя не хотели до.
Задолбулька• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Нормальний вік. В мене перша в 30, друга в 35 , але майже в 31 та 36. Ну ми з чоловіком раніше не хотіли, потім в мене були проблеми по здоров´ю, то як все склалося так і народили. Як на мене норм вік. Для мене капець, це в 20 народити і до 25 десь. А с 25-27 до десь 38 років в самий раз. І для 2-3 дитини навіть 40 це норм, якщо жінка має гарне здоров´я. І в моєму оточенні я не дачу таким мам 18-20 років, а як раз приблизно такого віку як я +-5 років не рахую.
Задолбулька• 13 мая 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ну тому що останній вагон
Солоденька цукОрка• 13 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Ну тому що останній вагон
Видимо, но страшно, что подсознание(не без влияния общества) творит такие чудеса и бывшие чайлдфри становятся яжематерями
disenchantment• 13 мая 2023
Ответ дляШкала Радощів
Неужели прожив 38 лет,Вам важно мнение в этом вопросе, тетек - анонимов?
Ну если че я так понимаю тут много анонимов которые и совет могут дать и свечку подержать если нужно :)
Викачую яйцями• 13 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Ясно.
Все нормально с ребенком!
Какие 200 слов? Не читайте интернет.
Работаю с маленькими детьми, замечаю, что чем старше мама, тем больше они замарачиваются, выдумывают проблемы своим детям, переживают.
Если что, я сама родила второго в 37. Тут еще добавляеться проблема сравнения моадшего со старшим. А тот уже в этом возрасте..., а этот....
Найдите себе толкового педиатра, медсестру и будет вам счастье!
Какие 200 слов? Не читайте интернет.
Янка-угомонись• 13 мая 2023
Родила в 40 лет двойняшек, счастлива! Помогали няня- медик и мои родители.
бифидобактерияЖоржик• 13 мая 2023
Я первого ребенка родила в 24, второго в 35. Никакой разницы не было ни в течении беременности, ни в родах, ни в послеродовом периоде. Мне не было тяжелее в 35. Даже легче со вторым ребёнком было, так как опыт уже был.
Летчица• 13 мая 2023
Меня мама родила в 36. Второй ребёнок, наверное нервы были ни к черту, раз привязывала меня веревкой к столу.
Но все люди разные, если вы чувствуете себя защищённой в браке, если есть возможность нанять помощницу… много всяких если…
Поросенка
• 13 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дякую що поділилися досвідом. Моя коли бачить коли іде кице каже Мама няв няв. Коли собачка Мама гав гав і показує пальчиком.
Коли їсти хоче каже Мама ням ням або Мама сюп (каху).
А як вт діагностували тонус? Як зрозуміли, що є така проблема?
Колупалочка• 13 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Оце ви молодчина, я б ненаважилась.
Я б и раньше родила, если была возможность. Я не специально выбрала этот возраст. Так получилось.