Птица Говоруша• 13 мая 2023
Порекомендуйте, пожалуйста, безсульфатный очень увлажняющий шампунь
Кожа головы аж стягивается, цена не имеет значения
Ужгород• 13 мая 2023
Я беру ось ці, вони повністю натуральні, волосся ожило. Порадила трихолог, яка дуже ретельно ставиться до підбору продуктів. Я не запам´ятала все те, що вона про нього розказала. Але крім складу, вона ще особисто проводила досліди на ньому перед тим, як порадити
ГендиреХтор• 13 мая 2023
Може вам спробувати ковоші? Це очищуючі кондиціонери. Гарні у Cantu, As I am.
Шампуні sheamoisture також для сухої шкіри голови дуже вдалі, найніжніший - curl&shine
Скоро_вчера• 13 мая 2023
У Guam очень хорошие шампуни.
И, кстати, если кожа тела тоже сухая, то могу ещё их же гели для душа посоветовать. Balance просто обалденный, не сушит вообще.