kuskus• 13 мая 2023

Два гвинтокрила в один літак

сьогодні налітались на росії. Усіх вітаю, частіше б так🍾
автор kuskus • 13 мая 2023
Ответ длякосмея
В заголовку треба писати зразу, що на раші.
Чого це?
чаревна• 13 мая 2023
Ответ для8ludasha
Это капец
Это уже слепые видят, что кацапов поставили в догги стайл и ипут свои же.
Чтоб вы рабы это понимали, вы не имеете своего мнения! Вы должны верить в то, что вам показывают🤣🤣🤣🤡🤡
космея• 13 мая 2023
Ответ дляkuskus
Чого це?
Нащо людей лякать?
Piracanta• 13 мая 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
Боже, це прям свято якесь) як його вийти з телеграму тепер...)) Я щось не розумію, чого вони літають , якщо такі справи? Хай би собі сиділи в ангарах тихенько....
Шукають у лісах тих, яких вже збили.)
автор kuskus • 13 мая 2023
Ответ длякосмея
Нащо людей лякать?
Ви перша, хто злякалась
А, ще он дві із дизлайками…
космея• 13 мая 2023
Ответ дляkuskus
Ви перша, хто злякалась
А, ще он дві із дизлайками…
Ну от назву побачили і злякалась. А потім прочитала і попустило.
Чоловік ще сьогодні не виходив на зв´язок.
amvroziya• 13 мая 2023
😁😁😁
Icosmo• 13 мая 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
Дівчата , а хто розуміє ( може чоловіки у когось в курсі) хоч приблизно, яка кількість самолетів ,вертольотів в кацапів ? Ну типу в сотнях , десятках чи тисячах вимірюється кількість ?
їх дофіга, а ось пілотів то вже інша справа, їх роками треба вчити
чаревна• 13 мая 2023
Ответ дляFalcon82
Історична перемога Протиповітряної оборони ЗС України у небі над Росією! В одному бою, у блискуче організованій засідці, українська зенітно-ракетна система знищила одразу чотири російських бойових машини! Збито новітній російський винищувач Су-35С, бомбардувальник Су-34 та два гелікоптери Мі-8! Судячи з оприлюдненого відео усі ці цілі йшли на значній висоті, і були раптово знищені зенітними рактеами великої дальності, не встигнувши здійснити протиракетний маневр. Ракети вражали російські літаки та гелікоптери з носової частини, тому росіяни розповсюджують інформацію, що усі екіпажі знищено, ніхто не встиг вистрибнути після потужного ураження у район кабіни.

Вартість найсучаснішого російського серійного Су-35С за експортним контрактом з Китаєм складає 104 мійльони доларів за один літак, тобто за наявними експортними цінами у бою знищено російську бойову техніку на суму приблзно 200 мільйонів доларів. Також знищені пілоти, підгтовка яких не тільки дорого коштує, але й вимагає багатьох років.

Останній раз такі втрати у одному бою російська авіація зазнала 30 липня 1970-го року. Тоді авіація Ізраілю провела операцію ’Рімон-20’, у ході якої в одному бою було знищено одночасно 4 російських винищувача Міг-21, 3 пілоти були ліквідовані, ще один Міг було пошкоджено. Ізраільтяне втрат у літаках та пілотах не мали, один їхній винищувач також було пошкоджено.

Тепер ЗСУ вписали в світову історію свій унікальний подвиг.

Російська авіація бомбила безкарно українські міста, села, мости, інші цивільні об´єкти на півночі України безкарно, російські повітряні терористи зносили усе без спротиву, без розбору атакували мирні оселі, вбивали старих та дітей.

Але тепер проведена успішна контратака, і ворог раптово уражений у повітрі на Брянською областю. Тепер росіяни втратили панування у повітрі над Брянщиною. Цей бій значно обмежить терористичні дії російською авіації.

І привіт Міноборони РФ та генералу Коношенкову, які вже багато разів ’повіністю знищили українську ППО’, і юродівим російським ’воєнкорам’, які вже 15 місяців погрожують, як вони, сидячи у кріслах у Москві ’отомстим и убьем’.

Слава Україні.
Бутусов
Слава Украине! Слава ВСУ!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
автор kuskus • 13 мая 2023
Ответ длякосмея
Розумію, тримайтесь
rybka21• 13 мая 2023
Ответ дляkuskus
Де? Несіть скріни
Лачен пише
Odilie• 13 мая 2023
))
rybka21• 13 мая 2023
Параллельно с событиями в Брянской области продолжаются мощные прилеты из РСЗО по Донецку.

С утра по Куйбышевскому району выпущено уже 30 ракет. Есть разрушения. Также активно работает артиллерия укронацистов.

@voenkorKotenok
Gюнтер• 13 мая 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
Скільки сушок незнаю.А саме мі 8 гвинтокрил було 18.Було ...
LoliTaran• 13 мая 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
Як раз гуглила, теж цікаво було… додам цитату внизу, але згодна с пані, яка писала відповідь вище про пілотів та штурманів.
’Було 450 літаків і 250 гелікоптерів. Попри те, що уже знищено понад 200 літаків і понад 200 гелікоптерів, Росія просто поповнює ті запаси авіації, які були знищені, і таким чином дещо збільшила саме вертолітні підрозділи, які знаходяться довкола українських кордонів і наразі збільшилися до 360. Це 155 ударних вертольотів, решта військово-транспортні’, - заявив Ігнат.
LudaSHS• 13 мая 2023
Ответ дляamvroziya
😁😁😁
Еще
Юмор наших
LudaSHS• 13 мая 2023
Ответ дляOdilie
))
Ага пошли юморить
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 13 мая 2023
...lana• 13 мая 2023
И что, ни один обломок не упал на жилой дом?
Как жаль 😢
Donnafugata• 13 мая 2023
konfeta lizaveta• 13 мая 2023
Ответ дляLoliTaran
Я загуглила по даним британської розвідки на лютий 23го було біля 1500 літаків.. хтось дуже різні цифри.
Olesya Kim• 13 мая 2023
Ответ дляOdilie
В брянске ’страшный день ’
Надеюсь, они скоро узнают, по-настоящему страшные дни.
Не смогли...ну как же так айяйяй
LudaSHS• 13 мая 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
Там не все просто
https://www.facebook.com/100087225889640/posts/pfb...?
Icosmo• 13 мая 2023
Из пилотов двух вертолётов и двух самолётов, сбитых в Брянской области, не выжил никто.
автор kuskus • 13 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Бяда-бяда-огорчение…
СмирноваН• 13 мая 2023
Ответ дляIcosmo
Шо там, шо там, дев’ять чи десять?))
...lana• 13 мая 2023
Будет обидно, если все спишут на 13 число. А они умеют так убеждать свои **ловые массы, что те могут и поверить.
Soufit• 13 мая 2023
Ответ длячаревна
Пишут ещё один самолёт....хоть бы так юххуу
Полковник ЗСУ писав, що ’ітого 4 одиниці’.
Але не заходжу в стрічці ФБ цей коментар.
І вітав рашу з днем авіації)
Лина Житлова• 13 мая 2023
Ответ дляE-ducate
Брянське ПеВеО збило за сьогодні один свій гелікоптер (дехто каже, що, навіть, 2) і один винищувач. І це ще не вечір ))
Русняве ПеВеОу перейшло на бік Украіни)