kuskus• 13 мая 2023

Два гвинтокрила в один літак

сьогодні налітались на росії. Усіх вітаю, частіше б так🍾
Olesya Kim• 13 мая 2023
Хочу еще корыто на дне и день удался
СмирноваН• 13 мая 2023
Ответ дляLoliTaran
Як раз гуглила, теж цікаво було… додам цитату внизу, але згодна с пані, яка писала відповідь вище про пілотів та штурманів.
’Було 450 літаків і 250 гелікоптерів. Попри те, що уже знищено понад 200 літаків і понад 200 гелікоптерів, Росія просто поповнює ті запаси авіації, які були знищені, і таким чином дещо збільшила саме вертолітні підрозділи, які знаходяться довкола українських кордонів і наразі збільшилися до 360. Це 155 ударних вертольотів, решта військово-транспортні’, - заявив Ігнат.
Це тільки ті що недалеко від кордону, в рашки їх в декілька разів більше, але враховуючи, що є певні труднощі із постачанням деталей, то не всі вони робочі, вони з одного на інший їх перекидають, тому складно порахувати скільки там їх на ходу
СмирноваН• 13 мая 2023
LudaSHS• 13 мая 2023
Вчера Германия выкатила список помощи, просто супер
Сейчас есть данные с Рима! Хорошие, пишут - тоже программа нас.

Я переконана у перемозі України, — глава уряду Італії Джорджія Мелоні.

Вот так. Год, год и все поверили в победу нашу! 💙🇺🇦
LudaSHS• 13 мая 2023
5️⃣📈

Еще не вечер.

’В Брянской области в субботу, 13 мая, за несколько часов были сбиты пять военных машин: три вертолета Ми-8 и два самолета - Су-34 и Су-35.

Эти данные нам подтвердили источники в ВКС России, Генштабе и ФСБ’
автор kuskus • 13 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
5️⃣📈

Еще не вечер.

Ваньок написав про пʼятий літак, але тримають інтригу
автор kuskus • 13 мая 2023
Ответ дляLudaSHS

Італія щось дає, скоро дізнаємось
Клементина• 13 мая 2023
Сьогодні у русні день чорноморського флоту : ще б в кораблик зафігачить - вааще кайф був би!

Хоча, чотири авіаційні цілі також супербінго! Це ми їх завчасно з днем авіації вітаємо!
Як ото в дитинстві мама казала : ’я тобі сьогодні купую, але знай, що це подарунок на твій день народження’
Зі святом, русня!!
автор kuskus • 13 мая 2023
Ответ дляКлементина

Зі святом, русня!!
За оновленими даними, не чотири, а пʼять цілей
LudaSHS• 13 мая 2023
Однажды в России

По сообщениям местных СМИ и социальных сетей, 51-летняя женщина пострадала в результате несчастного случая в Брянской области России. Она шла по улице в районе Солодовки, и на нее упал вертолет.
olena38• 13 мая 2023
Ответ дляkuskus
То вони ще не вирішили,на яку ДРГ списати цей епік фейл
Почекайте трохи....може то іншопланетне ДРГ ,яке перейшло на сторону України...зараз вони придумають...
автор kuskus • 13 мая 2023
Кончена нація крадіїв
LudaSHS• 13 мая 2023
Ответ дляkuskus
Наверное таки наши. Много, для ошибки их пво
Держат интригу
А рашисты пусть усыкаются. Летели бомбить? Злохли? Ну и ок
trikota• 13 мая 2023
А это уже читали:
Два Мі-8 вірогідно були у модифікації МТПР.

Це гелікоптери радіоелектронних завад із комплексом «Рычаг-АВ», які створювали проблеми для наших РЛС вздовж кордону.

https://t.me/operativnoZSU
Т.е. они сами виноваты, я так понимаю их невозможно было распознать их же ПВО?
автор kuskus • 13 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Держат интригу
І наші і їхні пишуть, що це гарно організована спецоперація, били з Чернігівської області
LudaSHS• 13 мая 2023
Ответ дляkuskus
☠️ У Брянській області загинули дев’ять російських військових — це сталося через падіння двох вертольотів Мі-8, винищувачів Су-34 і Су-35, пишуть російські ЗМІ. Офіційно наразі підтверджують падіння лише одного гвинтокрила.

За попередніми даними, знищені борти входили в одну авіагрупу. Винищувачі мали вдарити по цілях на території Чернігівської області, а вертольоти — підстрахувати їх у випадку збиття

🔸hromadske | новини тут
LudaSHS• 13 мая 2023
У невзорова вообше спіч , що ми получили щось, що збиває їх до того, як вони прийдуть і почнуть бомбити. Це проба пера.

Тепер ми диктуємо, де вони наступного разу отримають. І навіть куди перекинуть резерви.

Запахло рефлексивним контролем та трішки переможенькою.
Услада• 13 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Хочу еще корыто на дне и день удался
вроде есть еще +1, и еще не вечер
rybka21• 13 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Хочу еще корыто на дне и день удался
вже є
english book• 13 мая 2023
Такое там пишут
Когтяузер• 13 мая 2023
Какие-то паранормальные у них там явления происходят, аномалии
Елена Шир• 13 мая 2023
Ответ для...lana
Будет обидно, если все спишут на 13 число. А они умеют так убеждать свои **ловые массы, что те могут и поверить.
Кажется, с сегодняшнего дня я буду очень любить пятницу тринадцатое.
Елена Шир• 13 мая 2023
Стрелять, так стрелять, я им помашу рукой...
Filomena• 13 мая 2023
Ответ дляkuskus
Кончена нація крадіїв
Це просто пипець. Вони навіть не уявляють де це було🫣
Filomena• 13 мая 2023
Там вже пишуть, що Кліщіївка це🇺🇦
rybka21• 13 мая 2023
Ответ дляFilomena
Там вже пишуть, що Кліщіївка це🇺🇦
’тільки тссс.....’
Filomena• 13 мая 2023
Ой, ще ні. На радощах неправильно прочитала(
Filomena• 13 мая 2023
Ответ дляrybka21
’тільки тссс.....’
Та що я? Я ж тільки читаю)
Татьяна-57fb• 13 мая 2023
они все к нам направлялись нас убивать точно, эти уроды ,а получили сами сполна 2 самолета были загружены бомбами
rybka21• 13 мая 2023
Ответ дляFilomena
Та що я? Я ж тільки читаю)
Там лапки