english book• 14 мая 2023
Ответ дляНадя-Надюша
Бутусов вчора писав, що потрібно було розосереджувати, укріплювати, маскувати....можливо він і прав. Ну і зрадники, їх ще повно. Шахед той нещасний скільки годин летів до цілі, таке враження, що його провели через наше пво, ми не маємо після війни права знову зробити цю ж помилку, 73% мають добре думати....
То зробив не шахед.
Там де вертикальний вибух доверху, це вони пишуть підземне сховище якесь дістали. Ось відео. Хоч канал і паскудний , але наші мовчать. Там два вибухи, один тернопільській, інший хмельницький.
Маю надію, що інші місця будуть оберігати краще і розосереджувати, щоб такого більше ніколи не трапилося. Але прогавили...
Ответ дляenglish book
То зробив не шахед.
Первое видео похоже на то, что у Невзорова вчера было. о Хмельницком
Изнутри уже сдетонировало ’ наше’, а прилет сам не виден, в других видео есть точка сверху
Ответ дляenglish book
То зробив не шахед.
Посмотрите
Это вчера видео уже было
И не Тернопыль.
Это детонации все того же Бк Хмельницкий
Это вчера видео уже было
И не Тернопыль.
Надя-Надюша• 14 мая 2023
Ответ дляenglish book
То зробив не шахед.
Можливо не прогавили, а просто не встигли розосередити, а кроти швидко здали, от і все.
⚠️ 7х літаків Ту-95мс здійснили посадку о 7-й ранку, імовірно 4х з них на ’Оленью’, 3х на ’Енгельс-2’.
На моїй пам´яті це найдивніша атака за останній час. Кількість ракет була дуже маленькою, вони пробували розтягувати час і імітувати пуски хочаб 20-ти ракет.
Скільки було пусків - невідомо, ПС сказали лише про три збиті ракети, але не про загальну кількість випущеного. З огляду на нічну кількість цілей у повітряному просторі вони могли запустити до семи ракет (відповідно по одній з кожного літака).
english book• 14 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Посмотрите
Это вчера видео уже было
И не Тернопыль.
Это вчера видео уже было
И не Тернопыль.
Там Хмельницький+Тернопіль в одному відео пишуть. Хмельницький горизонтальний вибух, а Тернопіль вертикально вверх. Звичайно я не можу щось спростувати або підтвердити.
Пишуть що коливання зафіксовано на сейсмічних станціях Европы. Тобто там де вертикальний вибух, то з під землі щось.
Ответ дляenglish book
Там одно Место
Хмельницкий
Я вам дала этот выбух в 18 вечера вчера видео у Невзорова
Ваш канал его приблизил и порезал.
Первый удар и попало в наш ’ боеприпас’ ( назову так) столб вверх. пошла волна
Мужик матерится и снимает
Потом второй удар о землю ( мы слышим это прилет) , это воздух- земля и второй пожар дальше
И детонации взвывы начались
Гриб был с того первого попадания с нашей штуки с хранения
Хмельницкий
Ваш канал его приблизил и порезал.
Мужик матерится и снимает
И детонации взвывы начались
english book• 14 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Там одно Место
Хмельницкий
Ваш канал его приблизил и порезал.
Мужик матерится и снимает
И детонации взвывы начались
Хмельницкий
Ваш канал его приблизил и порезал.
Мужик матерится и снимает
И детонации взвывы начались
Дякую! Передивлюся, бо я за містом. Нічого вчора ввечері не бачила. Інтернет ледь ловить. Увімкнула сьогодні рос ЗМІ, а вони вже перемкнулися зі втрати своєї авіації, на Хмельницьк з Тернополем. Радіють((
Ответ дляenglish book
И ваше видео постановочное.
Видите.
тернопыль был позже, ночью, а видосики целый день в сети. Большой бах я тут выложила от Адагамова, или в топ Хмельницкий еще вчера, эти видео были.
Поэтому , выше мы писали про зраду и сдачу координат и цитировали бутусова, что привезли и не укрыли и не спрятали, думали местные, а 2 точки и там и там.
Видите.
english book• 14 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
И ваше видео постановочное.
Видите.
То відео з прокремлівського ресурсу. Вони ще з 15 року такі створюють. На різних мовах світу. Почалося з Криму. Постили відосики з задоволеними кримчанами. А знизу повно коментів у підтримку дій росії. Це кремль так розповсюджував свою пропаганду.
Коментарі більше від ботів чи найманих коментаторів, бо вони ніколи не відповідають. Зі звичайними людьми я вела діалог, а бот щось бовкнув, і зник в 99%випадків.
Ответ дляenglish book
Да понятно что делают видосики , как им зайдет.
Но выводы не делайте по видео с 1 го ресурса.
Тем более, если вчера в течении дня не видели куча постов ( и тут в топ теме) или видео с других источников. Наши не молчат, а скрывают.
Но это ж военные.
Бутусов часть ленты коментов вытер уже. Женщина там писала о примере Николаева, как Марченко все прячет, как умеет рассредоточить.
Но это ж военные.
Счастливый магазинчик• 14 мая 2023
А какого хрена эти придурки знают, куда блин попало ? Это пиндец, что за люди живут с нами, все сдают, все снимают...вот бы найти да руки по отрывать 🤬
Stefaniya K.• 14 мая 2023
нічого страшного.аби люди живі.на нас працюють заводи боєприпасів і техніки за кордоном.нам допомагає багато країн буде в сто разів більше зброї.а сбу вичіслять щура і покарають.якщо ще доживе до того покарання.
Stefaniya K.• 14 мая 2023
ондо калинівку взривали то був жах теж в 15 році ніби.детонація,евакуація,вибухи,пожежі,щурі підірвали
Ответ дляLudaSHS
Информации вообще нет.
Только что это новая тактика
Stefaniya K.• 14 мая 2023
Російські сили підірвали під Хмельницьким склад із радянськими авіабомбами — The Insider
Вони навряд чи призначалися для контрнаступу
ВІЙНА
Сергій Коваленко
2 хв на прочитання
11 годин тому
ВІЙНА
Сергій Коваленко
2 хв на прочитання
11 годин тому
Stefaniya K.• 14 мая 2023
При цьому на відео, знятому в цій військовій частині 2010 року, можна помітити, що на ній зберігалися переважно великі авіабомби радянського виробництва. Детонація їх, найімовірніше, і призвела до потужних вибухів, які могли спостерігати жителі Хмельницького вранці. Варто зазначити, що використовувати такі бомби на полі бою українській авіації доволі складно, оскільки для їхнього скидання літак повинен пролетіти над позиціями противника, опинившись у зоні ураження російської ППО.
Ответ дляStefaniya K.
ВІЙНА
Сергій Коваленко
2 хв на прочитання
11 годин тому
ВІЙНА
Сергій Коваленко
2 хв на прочитання
11 годин тому
Красивая версия
Вопросы только
30 лет хранили в городе бомбы , ну най буде.
Вопросы только