Вже 7 тушок у повітрі. Пишуть, що через 3-4 години будуть на пускових рубежах.
Ответ дляМарися_
Якісь об´єкти з придністров´я вилетіли, наче раніше звідти не літали
Ого! Ніфіга ж собі! Ось чому пишуть, що на Вінниччині вже ракети. А я то думаю, звідки вони взялися
Байрактарочка• 13 мая 2023
❗У мережі повідомляють, що Калібри помічені над Україною!
Підтвердити чи спростувати не можемо. Тривогу не ігноруйте.
Ответ дляБайрактарочка
Ці козли нас вирішили обдурити. Поки одні взлетали... З іншого боку здійснили запуски кацапи грьобані.
Ответ дляБайрактарочка
Ванек пише - цитата « какие калибры бл*ть, колибри разве что вылетели
ещё раз - если нет информации, это значит что пока её нет, не надо гадать на кофейной гуще
что есть - так это МиГ-31К в воздухе, взлёт с Саваслейки, так что тревога может расширяться потихоньку
Ось така наразі інфа з Моніторингу:
’Об´єкти залишаються на Вінниччині. Точно невідомо, що це. Залишайтеся в укриттях до відбою.’
Байрактарочка• 13 мая 2023
Ответ дляbolidd
Так, вже прочитала
Байрактарочка• 13 мая 2023
Шось там так дохєра літаків злетіло з усіх сторін.
Надсилаю лучікі поноса пілотам
Ответ дляБайрактарочка
Так, вже прочитала
Дивно усе це... Щодалі, то все небезпечніше...
Байрактарочка• 13 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Та пішли вони нахєр
Це вже якась агонія
Ответ дляБайрактарочка
Та пішли вони нахєр
Це вже якась агонія
Сподіваємося, що так і буде. Вони вже почали свої літаки та гелікоптери з переляку відстрілювати.
Rosa Blanca• 13 мая 2023
На заході вже бл@діни. Звідки??? Яка тварюка зливає Хмельницький, що знову туди летить...
Ответ дляRosa Blanca
Мабуть, вони вирішили, що там слабе ППО і знову пробивають броню.
Rosa Blanca• 13 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Якщо калібри, то це з моря виходить?
Дівчата, що чути про Київ і область? Хочу на вулицю на перекур вийти. А потім у ліжко. Сьогодні нам сховатися ніде(((
svetlapanna• 13 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Сьогдні читала, що попали просто в ціль.. Проблема в тому, що на жаль, якщо навідника спіймали. то до них дуже лояльні. Якби жорсткіше, хоча б 10 суворо судили. 11 ому може був би привід замислитись
svetlapanna• 13 мая 2023
Ответ дляМарися_
Опа, а це де Ви бачили ??
Буду вдячна за посилання
➡️ Тернопільщина/Франківщина.
Не знаю де кінцеві цілі, бо відбувається зміна траєкторії. Будьте в укриттях.
svetlapanna• 13 мая 2023
Ответ дляДжавеліна
Добрий вечір хвилювалочкам від незламного Дніпра.
Бажаю усім оркам ’отрицательного взлета’.
Хай усі ракети, шахеди впадуть на ваші болота.
І двухглавим куркам нагадую: ’Давили вас, гадів, давити й будемо’
Привіт з Одеси, дніпряни))))
svetlapanna• 13 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Недооцінювали ото кодло, а там сєпар на сєпарі.. вони до нас в Одесі як в себе вдома.. а нещодавно почитала їх канал.. Мерзота гнила. все..