Криниця щастя• 14 мая 2023

Чоловіку написала знайома

Вчора чоловік їздив в село провідати свою бабусю. А сьогодні йому в інстаграм почала писати одна дівчина з того села. Я побачила це випадково, бо вона написала на його робочу сторінку. Чоловік вже її заблокував а вона створила ще одну сторінку і знову пише. От як на таке реагувати?
сЛАдКОежКА• 14 мая 2023
Автор вы ж это сами сочинили....

Я пані прохана...• 14 мая 2023
Ответ дляВсеЧетко
А звідки вона знає, що ви тратите на суші?
Бабуся. Туди копати треба.
Шиворот Навыворот• 14 мая 2023
Ответ дляЯ така бойова
100 відсотків
А тетки советуют , пыхтят 😂
Кіна не буде• 14 мая 2023
Жесть, співчуваю (
Сливочная пенка• 14 мая 2023
Ответ дляУкраиночка
Так Ви ледащо,Чи ні ?І що з суші ?
Так, тема неповністю розкрита
из желе я• 14 мая 2023
А я верю что такие есть.
Мы как дачу в селе купили, так там все почему то решили что жена не стена. Соседи дочерей своих сватали, одинокие дамы всячески пытались попросить о помощи и чем то накормить.
Но я это быстро пресекла. Потом когда туда переехала ещё одна семья, поняла что это со всеми так. Люди просто хотят устроить свою личную жизнь.
Сливочная пенка• 14 мая 2023
Ответ дляБылПоражон
Если честно, я не очень верю в реальность переписки)
Напрасно Вы недооцениваете сельских жриц семейного очага
Зубожиння• 14 мая 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Мне тоже.
Или своей маме нажаловался и она всему селу....
Не обов´язково мамі жалітися, щоб мама рознесла по всьому селі про невістку.
Шкідлива молекула• 14 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Улыбкой
Да, но откуда она знает подробности их личной жизни? Если муж жаловался, то ему надо вставить люлей.

Непонятно• 14 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
Я не думаю що щось було. Вона набагато молодше його їй 23 роки і неї двоє дітей. Раніше була заміжньою і жила в іншому селі. А зараз повернулася додому до батьків і мабуть шукає нового чоловіка
Шукає шию, на яку вмоститься з дітьми і сама буде їсти сушіхуюші. Мабуть, щось ця дівчина знає про вашу родину не тільки з соцмереж, хтось на Вас жалівся з родини чоловіка. Вам не здається?
автор Криниця щастя • 14 мая 2023
Ответ дляНепонятно
Може бути що бабуся чоловіка щось розказувала. Бо вона дуже економна і нас з чоловіком вважає транжирами. Часто свариться що ми багато грошей витрачаємо
А_мій_самий_самий• 14 мая 2023
Ответ дляТень льва
скрытый маркетинг суши сработал! и я теперь хочу
а я вже замовила, навіть😂
Автор, а ви які сушихуюши більше любите?
автор Криниця щастя • 14 мая 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
а я вже замовила, навіть😂
Філадельфія
А ви?)
Непонятно• 14 мая 2023
Ответ дляКриниця щастя
Так отож... та й по посту таке враження, що 70річна бабця писала, а не молода жінка, хоч і недалекого розуму. Ну що Вам порадити? Подаруйте чоловіку незабутню ніч, щоб і думати забув про всяких малоліток. А потім будуть суші. Доречі, буде продовжувати, маєте право написати заяву в поліцію з приводу переслідування та сексуальних домагань. Нічого не зроблять, але слава по селу піде. Да, я добра))
Тень льва• 14 мая 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
а я вже замовила, навіть😂
мы сегодня шашлык есть будем, а вот завтра послезавтра тоже закажу
ЗаведУющая• 14 мая 2023
Ответ дляВалерия-6ef9
Я думаю варто поїхати в те село і набити пику цій лярві
А потім ще і чоловіку
Для профілактики
Вибачте, але вона афігєла
Як можна лізти у сім’ю
Чого їх так манять одружені чоловіки?
Только обязательно курицу мороженую взять и ней по морде. Иначе не сработает.
Валерия-6ef9• 14 мая 2023
Ответ дляЗаведУющая
😀а якщо не заморожена? Не підійде?😂😂😂
Замулена ріка• 15 мая 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
А тетки советуют , пыхтят 😂
Тьотки, а чого не дівчата? Мені, наприклад 25, то ви для мене точно тьотка . Бо дівчата такі злі не бувають, вони красиві і їх кохають)).