Невловимий Джо• 14 мая 2023

Яким має бути шлюб?

Дівчата, поділіться вашим досвідом та думками яким має бути нормальний шлюб. Я не маю орієнтиру що є нормою, а що перегибом на прикладах. Сьогодні посварились з чоловіком в нашу річницю і мені від цього дуже погано. Я не ревнива, але попросила щоб його подруга не дзвонила після 21.00
Час від часу траплялися дзвінки, я змовчувала, але на днях я не витримала, зробила зауваження. Сильно посварились. Він її захищає, каже вона вибачилась. Але навіщо мені її вибачення якщо вона нехтує побажаннями?
Ще й дивує відношення чоловіка - він не відмовив подрузі, ні разу не сказав "поговоримо завтра, вже пізно" чи щось таке. Тобто мої прохання йому теж байдужі?...
Я йшла в шлюб для партнерства, де я ставлю свою сім´ю і свого чоловіка на перше місце і такого ж очікую від свого чоловіка. Але я не відчуваю, що я в нього в пріорітеті, він у всіх ситуаціях не на моїй стороні. У ситуації з його подругою, він підтримує її, при конфлікті, що виник на роботі він так само не дає мені підтримку, а мене звинувачує.
Він нормално заробляє, забезпечує достаток в сім´ї , але ми маємо все менше спільного. Менше романтики, спільного дозвілля, взагалі мало чогось спільного. Мої спроби поговорити на цей рахунок призводять до істерики з його боку, на конструкив вивести з нормальними поясненнями і аргументами просто не можливо. Будь - яка розмова, що йому не подобається веде до серйозної сварки. Інколи ходимо в ресторан, кіно, театр з друзями, а пропозиція піти на танцювалюну тусовку викликала скандал - бо війна за вікном, які розваги? ...
Я забагато вимагаю? Бішусь від скуки? Стерво, що дістає свого чоловіка?
Що порадите?
Тоска в носках• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Мені б з головою вистачало б власної зп. Він більше вкладається фінансово, але я тягну на собі весь побут - закупівля харчів, кухня, догляд за квартирою.
Можливо Ви праві, рівность це утопія, але коли мені кажуть ’закрий рота! Йди звідси і тебе сьогодні я бачити не хочу’. Це чиста тиранія і невихованість. Бути культурною і промовчати не завжди вдається, от і переходимо на крик
Автор,вы может на меня обидитесь,но вы уборщик,кухарка,стиралка,просто удобный человек,но никак не жена.я вот реально в шоке,что такие как вы женщины существуют,вы себя в помойном ведре нашли,или такая страшная что нормальных отношений завести не можете?)в чем для вас суть с этого,что вы под ноги себя бросили?

автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Дивно. Вам друзів протилежної статі мати не можна, а йому зелене світло.
В тому то і справа. Він ревнивий до бісиків. Я більш адекватно ставлюсь до цих питань
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ого, ідеальний шлюб))))) спільні цінності так і пруть з нього! Він не сімейний, ви йому пофіг. Вибачте. І таки так, Маня з ним давно і щасливо.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляРадостина
Автор, дуже вам співчуваю. У мене колишній був такий: як мене підтримати, бо ми народили дитину, коли я ще вчилась, було дуже важко, то він також заморений. А як друзям допомогти з переїздом, їх проблемами, або прости випити пива «по-чоловічому», то він тут як тут.
Ми розлучились, мені це вже дуже набридло, я знайшла роботу в іншому місті і переїхала. Досить швидко зустріла людину, у якої були такі ж погляди на сімʼєю, як у мене: сімʼя на першому місці, подружжя в першу чергу партнери, команда, захист один одного, прийняття.
А колишній так і не змінився. Одружився повторно, але морально так і не виріс, нажаль.
Сподіваюсь, ми будете щасливою і приймете правильне рішення.

В мене так само щодо цієї тези ’ у мене: сімʼя на першому місці, подружжя в першу чергу партнери, команда, захист один одного, прийняття.’
Пишу з калідору• 14 мая 2023
То, что Вы у мужа не на первом месте - это очень плохо.
Желаю Вам быть рядом с таким мужчиной, чтобы Вы не задавали на форуме вопросы о том, какой должен быть нормальный брак! Вы это почувствуете сами.
Радостина• 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Думаю там років 15 різниця і автор ще не прозріла..
Та яка різниця, 6 або 15? Люди бувають в 20 років зрілими та дорослими, а бувають і в 40 років як діти - хочу і все.
Шкода автора, буде вона у нього домашньою кішечка, яку можна гладити, коли хочеться, а коли набридла просто ігнорувати. А можна і собаку завести, коли кішка набридне…
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
так,оставить его в покое. Почему взрослій человек должен удовлетворять чью-то необоснованную просьбу не звонить в 21.00? Почему в 21.00 почему не 23? не 17.00? Потому что вам торкнуло? Ну это же явно фигня какая-то.
Вариант ’побыть вместе’ он же не собачка, что с 20.00 до 7.00 обязан сидеть рядом и преданно заглядывать в глаза. Ну серьезно..
А вот то, что вы от своих друзей ему в угоду избавились - глупо. В тоже не должны отказываться от важных для вас вещей ему в угоду.
Чому ж, все обгрунтовано. Ділове спілкування має обмежений час, дзвонити після 21.00 не культурно, інша жінка порушує наш сімейний спокій. Вона це почула і з розумінням віднеслась. До якоїсь пори.
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Не знаю, що не так з самооцінкою. Там мегатермінових питань немає і все можна вирішити в денний час. Якби щось термінове, то можна, звичайно і зідзвонитись, але ж вдень чомсусь їм не спілкується.
Він спілкується ввечері з нею, бо не хоче спілкуватись з вами.
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо

Автор, у нормальных мужчин, если они этого хотят, то семья всегда на первом месте. Жена и дети..
Да, есть подруги, есть другие родственники итд, но не в ущерб семье. Все умеют разделять.
Ваш муж не умеет, он видит что Вас это злит, но продолжает играть на нервах.

Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
У них точно ничего не было? Может это его бывшая?
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляSo_so
Вы не можете принудить другого человека считать Вас его приоритетом.
И ребенок тоже не заставит это сделать.
ні, принудити не зможу. Я думала це має бути так для всіх за замовчуванням. і в горі і в радості.
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Напевне виросла в подібній моделі сім´ї і поки що не бачить різниці. Так буває.
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Тікайте. Не дай боже злетіти від такого- життя зруйноване.
Тоска в носках• 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Да в любой семье бы выросла...но это дичь реально
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Про шантаж мова не йтиме. Я ж тут пишу не для того щоб отримати пораду як змусити його ревнувати. Друзі були. Він змусив всії позбутися бо вважав, що всі вони мене хочуть. Але в той же час я спокійно ставлюсь до його дружби з тією жінкою. Я вважаю, що треба не палити всі мости тільки тому що вона жінка, а розібратися в ситуації. Турбує не її дзвінок після 21.00, а те, що він її в цьому підтримує
Вам нельзя ,а ему можно?)
Дружить с противоположным полом
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляРадостина
Це означає тільки одне, що він все розуміє, усвідомлює, що дійсно є подвійні стандарти, але його це влаштовує. Не думаю, що в цій ситуації ви зможете щось змінити. У чоловіка інфантильна позиція - мені так зручно, все влаштовує, що ти від мене хочеш?
У вас 2 варіанти: змиритись і прийняти таке його відношення (доречі задумайтесь, як він буде себе поводити, коли у вас зʼявляться діти) або піти на конфронтацію, ризикуючи відносинами. І тут або він все ж таке не захоче ставити під удар стосунки з вами, відповідно піде на зустріч у питаннях, які вас хвилюють. Або не піде назустріч, і тоді вас буде поставлено знову ж таки перед вибором: іти від нього або змиритись. Вирішувати вам.
Дякую
Дали полный бан• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Тобто в шлюбі треба залишити чоловіка в спокої і дозволити все, на що в нього вистачить розуму і нахабності? І закривати очі: І жити сам по собі, просто на одній території?
Нет. Но вы пока слишком молоды, как мне кажется, чтобы суметь определить конкретно для вашей пары золотую середину, у вас пока всё крайности
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляРадостина
Я не про цифру насправді, а про модель поведінки. Він прохаванний чувак взяв у жінки ресурсну молодицю і просто добиває її побутом, неповагою, ігнором, ревнощами. Це модель папік - інфантильна жертва. Думаю народить і з нього полізе таке ггггг, що автор буде роками з психологом вигрібати, повернеться до мами (свого ж житла немає, правда, автор??) Все старе як світ.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Ні, я не страшна. Навпаки, моя зовнішність привертає забагато чоловічої уваги. Тому чоловік такий ревнивий
Кажете, кинула під ноги. А як змінити ситуацію, можете дати практичні поради?
Не прибирати, неиготувати чи як поводити себе? Як будувати шлюб?

Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ви надто хороша для нього, шукайте нормального,тікайте від цього придурка, ви втрачаєте свою молодість з ним.
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Немає там ніякої Марусі. Я в цьому впевнена. Там просто просто дружнє спілкування. Ми працюємо над поповненням сім´ї.
После родов вы совсем сорветесь,ещё больше будете одна сидеть дома и нервничать
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
З жахом думаю про розлучення. Мені б навчитися як правильно, як побудувати сім´ю щоб всі бути щасливі
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляРадостина
Як виправити ситуацію? Чи тільки міняти людину, що поруч?
АфродитаПетровна• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Помимо волонтерства, вероятно, у людей есть работа, не?
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Ні, ніколи нічого не було. Це той випадок, де лібідо з´явитися не може
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Житло своє є. Йти є куди. Але палити мосте, то останнє, що я хотіла би. Мен ближче ідея навчитися налагоджувати ситуацію, знаходити спільну мову, розуміти, де мої помилки і не повторювати їх
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Почему с деньгами у вас нет домработницы?
После такого обращения вы продолжаете планировать с ним ребенка?Для него ваше место между детской и кухней,а у него своя жизнь
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Справа ваша, але ви з ним не витримаєте. Він чітко вам сказав- не змінюсь. Все, що ви ще хочете? Питаєте як вам змінюватись. Ну все йде за його планом, ви вже майже впевнені що справа у вас,далі коли ви станете дуже чутливою і в депресії він почне вас добивати, а там вагітність... привіт терор. Не народжуйте такому, пожалійте дітей. Тікайте зараз, а не через 5 років... шукайте чоловіка, який вас поважатиме, буде ловити ваше кожне слово, бігти до вас, хбуде хотіти бути з вами весь час.. а не ось це ось(((
АфродитаПетровна• 14 мая 2023
Я была бы в полном недоумении, если бы муж мне сказал: «Пусть твои коллеги / друзья звонят тебе только в рабочее время».
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Так, є. Я працюю за фіксованим графіком. Вона велике Цабе, але і трудяжка і мій чоловік одразу на ста проектах