Невловимий Джо• 14 мая 2023

Яким має бути шлюб?

Дівчата, поділіться вашим досвідом та думками яким має бути нормальний шлюб. Я не маю орієнтиру що є нормою, а що перегибом на прикладах. Сьогодні посварились з чоловіком в нашу річницю і мені від цього дуже погано. Я не ревнива, але попросила щоб його подруга не дзвонила після 21.00
Час від часу траплялися дзвінки, я змовчувала, але на днях я не витримала, зробила зауваження. Сильно посварились. Він її захищає, каже вона вибачилась. Але навіщо мені її вибачення якщо вона нехтує побажаннями?
Ще й дивує відношення чоловіка - він не відмовив подрузі, ні разу не сказав "поговоримо завтра, вже пізно" чи щось таке. Тобто мої прохання йому теж байдужі?...
Я йшла в шлюб для партнерства, де я ставлю свою сім´ю і свого чоловіка на перше місце і такого ж очікую від свого чоловіка. Але я не відчуваю, що я в нього в пріорітеті, він у всіх ситуаціях не на моїй стороні. У ситуації з його подругою, він підтримує її, при конфлікті, що виник на роботі він так само не дає мені підтримку, а мене звинувачує.
Він нормално заробляє, забезпечує достаток в сім´ї , але ми маємо все менше спільного. Менше романтики, спільного дозвілля, взагалі мало чогось спільного. Мої спроби поговорити на цей рахунок призводять до істерики з його боку, на конструкив вивести з нормальними поясненнями і аргументами просто не можливо. Будь - яка розмова, що йому не подобається веде до серйозної сварки. Інколи ходимо в ресторан, кіно, театр з друзями, а пропозиція піти на танцювалюну тусовку викликала скандал - бо війна за вікном, які розваги? ...
Я забагато вимагаю? Бішусь від скуки? Стерво, що дістає свого чоловіка?
Що порадите?
So_so• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
ні, принудити не зможу. Я думала це має бути так для всіх за замовчуванням. і в горі і в радості.
Просто нужно понимать, что ребенок ничего не улучшит в отношениях, не сделает Вас более ценной, не придаст Вашем мнению доп вес итд.
Сначала, решаете все проблемы с мужем, выстраиваете отношения какие хотите, только потом дети.

Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляДобротная
Брак должен быть комфортным для двоих. А каким именно - для каждого свое.
Насчет подруги - для меня странно, что она вообще есть. Для меня, не существует дружбы между мужчиной и женщиной, так что, я изначально против всех подруг. Насчет танцевальный тусовки, считаю, что вы не правы. Жизнь продолжается, если вы против такой тусовки и считаете неуместной - не идите, но зачем свое мнение навязывать мужу? Ну и скандалы терпеть не могу, предпочитаю разговор, компромиссы
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ви не вірно проситали. Я ЗА відвідини тусовки. А чоловік проти, бо це трата часу і війна за вікном. Але ж є так само кіно, театр, ресто, якісь вилазки...Хіба це не подвійні стандарти з його боку?
Нет.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Какие нафиг подруги у взрослого семейного мужика? В моем понятие поздравить друг друга с праздником и все на этом. Встречи семьями - если дружат а не встречи с одной этой не понятной женщиной. Какие нафиг звонки в 21 вечера? Я бы перед фактом поставила. Или я или подруга.
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Як виправити ситуацію? Чи тільки міняти людину, що поруч?
Для начала понять что менять взрослого бесполезно и напрасная трата своих сил,ресурса,времени и тд.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Йти? Так радикально? Мабуть що ні. У нас тільки налагодились відносини, ми відчули що таке спокійні стосунки. Але його відношення до мене на фоні інших мене вбиває. Я хочу бути на першму місці у свого чоловіка. Я думаю, що можливо щось налагодить, а одразу рвати, не знаю.... Ну будеш ще 10 разів рвати з різними партнерами. Мені треба зворотній зв´язок щоб зрозуміти чи я неправа чи я взагалі не в той бік мислю
Что значит только ’налагодились відносини’? А до этого что было?
В чем налаживание отношений заключается если вам плохо, если у мужа есть ’подруга’, если мужу на вас наплевать?
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ні, там ділові відносини. Армія, військові, допомога і т.д.
Нет.
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Він любить себе поруч з автором, а не автора. І не любив ніколи може. Зручна, ресурсна краля. І живе як хоче, чхати хотів на чиюсь оаціональну думку. Клас))))
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Дуже дякую Вам за конструктив. Так, дітей немає, зараз займаємлсь цим питанням. У мого чоловіка вдосталь особистого простору, я його не контролюю, він регулярно має дозвілля з друзями, допомагає всіх, хто його просить (у мого чоловіка є потреба допомагати). З мого боку було лише одне побажання - виключити спілкування з жіночою статтю (та й взагалі мінімузувати спілкування по телефону ввечері) т.я. це час сім´ї і власне, мій час.
И он наплевал на одно единственное ваше желание....

Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Дуже просто, я привожу аргументи, він проти. Я кажу, що це подвійні стандарти, він зривається. Починається крик, сварка. Типу його довели!
Потому что мужчинам не нужны конструктив и аргументы.
Он не хочет идти с вами и точка.

Не хочет идти на танцы (и я его понимаю) , идите в кино вечером . Идите на прогулку.

Нафига вам ссоры?

Но чтоб вы не делали как бы вы не уступали но вы на первом месте никогда у мужа не будете. Потому что вы ему не нужны и неинтересны.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Немає там ніякої Марусі. Я в цьому впевнена. Там просто просто дружнє спілкування. Ми працюємо над поповненням сім´ї.
А зря. Лучше б вы предохранялись
.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ну так, бо сама бачила все спілкування. Вона була у нас дома, ми у них. Часто хтось виступав зустрітися парами, але її бойфренд зараз на війні
А что будет если не дай бог ее парня не станет?
Или что более вероятно что тот найдет себе боевую подругу?
Кто первый побежит утешать ее?
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Мені б з головою вистачало б власної зп. Він більше вкладається фінансово, але я тягну на собі весь побут - закупівля харчів, кухня, догляд за квартирою.
Можливо Ви праві, рівность це утопія, але коли мені кажуть ’закрий рота! Йди звідси і тебе сьогодні я бачити не хочу’. Це чиста тиранія і невихованість. Бути культурною і промовчати не завжди вдається, от і переходимо на крик
И после этого вы ещё с ним и пытаетесь забеременеть.....
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Тобто в шлюбі треба залишити чоловіка в спокої і дозволити все, на що в нього вистачить розуму і нахабності? І закривати очі: І жити сам по собі, просто на одній території?
Нет.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Автор,вы может на меня обидитесь,но вы уборщик,кухарка,стиралка,просто удобный человек,но никак не жена.я вот реально в шоке,что такие как вы женщины существуют,вы себя в помойном ведре нашли,или такая страшная что нормальных отношений завести не можете?)в чем для вас суть с этого,что вы под ноги себя бросили?
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
В тому то і справа. Він ревнивий до бісиків. Я більш адекватно ставлюсь до цих питань
Ревнивые те кто сам изменяет.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Було багато ревнощів і його істерики кожне моє відрядження. Були непорозуміння на фоні його поганих звичок. Але все начебто пішло на покращення, прогрес є
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Чому ж, все обгрунтовано. Ділове спілкування має обмежений час, дзвонити після 21.00 не культурно, інша жінка порушує наш сімейний спокій. Вона це почула і з розумінням віднеслась. До якоїсь пори.
Она ни при чем.
Если б ваш муж считал как вы, любил вас и уважал то никаких бы звонков не было.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Він спілкується ввечері з нею, бо не хоче спілкуватись з вами.

автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Он не хочет идти с вами и точка.

Нафига вам ссоры?

тобто варіанта 2 - або миритися з тим, що я не є і ніколи не буду на 1му місці для чоловіка або розлучатися і шукати другого чоловіка (або третього, а потім четвертого, а потім п´ятого)
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
З жахом думаю про розлучення. Мені б навчитися як правильно, як побудувати сім´ю щоб всі бути щасливі
Вы не сможете сама. Этого должны хотеть оба

Для начала верните своих друзей мужского пола и разговаривайте с ними вечерами.

И посмотрите как ваш муж начнет строить счастливую семью.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Она ни при чем.
Я теж приходжу до цієї думки. Проблема у його ставленні
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Я была бы в полном недоумении, если бы муж мне сказал: «Пусть твои коллеги / друзья звонят тебе только в рабочее время».
А автору нормально - муж запретил и она с радостью согласилась.... А теперь бесится что муж на такой же запрет несогласен.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева

Що Ви маєте на увазі? Ну, буде ревнувати, будуть істерики. Вони ж зі мною спілкуватимуться не як з подругою, а він зі своєю подружкою перевіреною роками спілкуються без сексуальної складової
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Вы непробиваемая
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Це позиція жертви, яка прозріла.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Да.
Или вы прогнетесь и об вас будет муж вытирать ноги, гнобить и в конце концов выкинет из жизни с детьми и с голой ж...й

Или понять что строить отношения должны оба или оба должны подходить настолько чтоб не надо было бы ничего строить. И искать того кто будет вас любить.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
А с чего бы ему ревновать?
Он же должен учиться жить с вами и соответственно: с вашими желаниями, с вашими друзьями, с вашими чувствами.

Скажите пусть идёт к психологу и работать со своей ревностью, учится строить отношения с женой, читает книги о семейной жизни.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Це позиція жертви, яка прозріла.
Она не прозрела.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
А с чего бы ему ревновать?

Про психолога було багато розмов. Його вистачило на 5 сесій. Допомогло. Ненадовно. На моїпрохання йти до психолога знову кричить, що це тільки мені треба йти до психолога чи навіть до психіатра. Тут він непробивний. Йому не треба. Будую і виправляю тільки я