Невловимий Джо• 14 мая 2023
Яким має бути шлюб?
Дівчата, поділіться вашим досвідом та думками яким має бути нормальний шлюб. Я не маю орієнтиру що є нормою, а що перегибом на прикладах. Сьогодні посварились з чоловіком в нашу річницю і мені від цього дуже погано. Я не ревнива, але попросила щоб його подруга не дзвонила після 21.00
Час від часу траплялися дзвінки, я змовчувала, але на днях я не витримала, зробила зауваження. Сильно посварились. Він її захищає, каже вона вибачилась. Але навіщо мені її вибачення якщо вона нехтує побажаннями?
Ще й дивує відношення чоловіка - він не відмовив подрузі, ні разу не сказав "поговоримо завтра, вже пізно" чи щось таке. Тобто мої прохання йому теж байдужі?...
Я йшла в шлюб для партнерства, де я ставлю свою сім´ю і свого чоловіка на перше місце і такого ж очікую від свого чоловіка. Але я не відчуваю, що я в нього в пріорітеті, він у всіх ситуаціях не на моїй стороні. У ситуації з його подругою, він підтримує її, при конфлікті, що виник на роботі він так само не дає мені підтримку, а мене звинувачує.
Він нормално заробляє, забезпечує достаток в сім´ї , але ми маємо все менше спільного. Менше романтики, спільного дозвілля, взагалі мало чогось спільного. Мої спроби поговорити на цей рахунок призводять до істерики з його боку, на конструкив вивести з нормальними поясненнями і аргументами просто не можливо. Будь - яка розмова, що йому не подобається веде до серйозної сварки. Інколи ходимо в ресторан, кіно, театр з друзями, а пропозиція піти на танцювалюну тусовку викликала скандал - бо війна за вікном, які розваги? ...
Я забагато вимагаю? Бішусь від скуки? Стерво, що дістає свого чоловіка?
Що порадите?
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Она не прозрела.
Так. В плані що не проковтнула саме це. А так вона все прощає, безвідмовна прощалка.
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
З жахом думаю про розлучення. Мені б навчитися як правильно, як побудувати сім´ю щоб всі бути щасливі
Автор, да причина не в Вас. Не вините себя. Вам не нужно учиться строить семью, с Вами все так.
Если мужчина заинтересован в женщине, то она у него будет всегда на первом месте. Так ведут себя абсолютно ВСЕ нормальные мужья. Среди моих знакомых даже примеров миллион.
Да, есть родственники, друзья, это все нормально. Но ни один нормальный мужчина не поставит подругу на первое место, обойдя жену. Ни один.
У меня бывший муж нарцисс. Видимо как и Ваш.
Там тоже были подруги на первом месте итд. Дошло до того, что я сказала что если эти подруги будут на нашей свадьбе, то на ней не будет меня. И надо было нафиг мне не идти на ту свадьбу, жалею что пошла))) все равно через пару лет развелись. Ибо невозможно. Не из за подруг, но человек сам по себе мерзкий был.
Это не я такая, это он такой.
Были отношения до него, были подруги, но ни одна подруга не перешла дозволенные границы. Были адекватные, идеальные отношения.
Это такой тип мужчин просто. Это не ваша вина, не моя, ничья.
Все с Вами нормально. Все со мной нормально.
Спросите у любого мужчины, который дорожит женой и семьёй. Ни одна из подруг не стоит на первом месте.
Это не я такая, это он такой.
Невловимий Джо
• 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
А автору нормально - муж запретил и она с радостью согласилась.... А теперь бесится что муж на такой же запрет несогласен.
Там було без радості. Багато сварок і скандалів. Справжніх друзів чоловічої статі у мене, мабуть, не було. У всіх був якийсь інтерес чи надія. Навіть з тими, хто з самого початку проявляв себе як ’ми ж тільки друзі’ рано чи пізно ставалася така історія. Тому я відрізала всі контакти, розуміючи, що десь він правий і його буде турбувати наявність інших чоловіків на горизонті
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Про психолога було багато розмов. Його вистачило на 5 сесій. Допомогло. Ненадовно. На моїпрохання йти до психолога знову кричить, що це тільки мені треба йти до психолога чи навіть до психіатра. Тут він непробивний. Йому не треба. Будую і виправляю тільки я
Поганого в житті нормальні люди позбавляються, а вам в кайф страждати. Напевне важке дитинство( йдіть самі до психолога. Але від симптома жертви дуже важко позбутися, іноді треба роки.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Тогда что вам ещё не ясно?
Ему не нужны ни вы ни ваш брак.
Ему нужна удобная без желаний и своего мнения женщина для обслуживания.
Если вам такое устраивает - то и нечего трепыхаться.
Ему не нужны ни вы ни ваш брак.
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
И Вы бы не с ужасом думали о разводе, а с облегчением. Ужасно жить ’с подругами’, а не в разводе.
И кстати, ни одна нормальная подруга сама по себе не переступит границу дозволенного. Видать же подруга Вашего мужа тоже нормально играет у Вас на нервах.
У нас в компании все друг с другом дружат, но это не в ущерб ничьей семье.
Если Вас это напрягает, значит подруга Вашего мужа дружит в ущерб семье.
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Як виправити ситуацію? Чи тільки міняти людину, що поруч?
Я в свое время меняла человека.
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Житло своє є. Йти є куди. Але палити мосте, то останнє, що я хотіла би. Мен ближче ідея навчитися налагоджувати ситуацію, знаходити спільну мову, розуміти, де мої помилки і не повторювати їх
Ваших ошибок нет. Ошибка одна - чужой человек рядом.
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
ні, принудити не зможу. Я думала це має бути так для всіх за замовчуванням. і в горі і в радості.
Вы не сможете заставить любить человека, который не любит.. О каком горе и радости Вы говорите?
Невловимий Джо
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Это не я такая, это он такой.
Знаєте, я все ж вважаю, що він чудова людина. Після мого посту, мабуть, буде дивно таке читати. Але зустрівши його я плакала від щастя, що бувають такі чоловіки. Уважні, чуйні, безвідмовні, вдячні, не треба чекати 4 роки щоб прибив поличку.
Чи нарцис? Треба розуміти, що ви вкладаєте в це поняття. У нього величезний рівень самопожертви, він допомагає всім, з повагою ставиться і до моїх родичів, не жадібний.
Але мене немає серед його пріорітетів. Немає і не буде, як я вже зрозуміла з коментарів
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
тобто варіанта 2 - або миритися з тим, що я не є і ніколи не буду на 1му місці для чоловіка або розлучатися і шукати другого чоловіка (або третього, а потім четвертого, а потім п´ятого)
Автор, Вы гоните?))
Как это смириться что Вы у мужа не на первом месте?
Просто сменить на другого человека, не обязательно на пятого..
Почему Вы себя так не уважаете? Вы же девочка....
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Вы непробиваемая
Фантастика просто. Я не могу поверить в то, что есть настолько жертвы(((
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Це позиція жертви, яка прозріла.
Ей до прозрения ещё долго, судя по всему(((
Может нужно чтобы он ее бил, и ахал подругу у нее на глазах, чтобы она не боялась его бросить((
Страшно читать просто....
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Пипеееец, автор, Вы серьезно?
Очнитесь, что с Вами????
Какой психолог?!!!!! Как может психолог заставить делать человека то, что он не хочет делать?!!!
Какая блин семья?! Какое горе и радости?! Автооооорррррр!!!!!
Очнитесь, что с Вами????
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Да, есть такие мужчины тоже. Он помогает всем, потому что так воспитан. Я тоже знаю несколько таких мужчин. Они безотказны, потому что так воспитаны. Но это не равно любовь. А Вы приняли.....блин, я не хочу этого писать. Боюсь Вам сделать больно, правда.
У Вас было тяжёлое детство? Расскажите.
Невловимий Джо
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Страшно читать просто....
))) бог з вами, вона страшненька. Там немає лібідо.
я просила фідбека і поради як налагодити ситуацію, а йти з відносин простіше за все. Це найпростіший і найпримітивнвший варіант. Знаєте про статистуку розлучень в країні?
Я вважаю, якщо люди свідомі і хороші (з своїми тарганами), то треба відбудовувати, а не швиденько руйнувати.
Це мій другий шлюб. Перший був по молодості. Нічого з того не вийшло.
Я би пішла від чоловіка у випадку рукоприкладства, нарко/алко залежності, зради. Щодо зради якось чула лекцію амер.психологині, яка розбирала це питання. Суть в тому, що розірвати шлюб найпростіший і звичний нам варіант, а розібратися в проблемі і спробувати пробачити, зберегти відносити (звісно, за умови щирого каяття і спільного бажання спробувати ще раз) - найскладніший варіант, але можливий. І за її словами, це непростий шлях, але він того вартий, повторюсь - за умови спільного бажання і каяття того, хто вчинив перелюб
Невловимий Джо
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
У Вас было тяжёлое детство? Расскажите.
Ні, звичайне радянське дитинство. Важаю себе недолюбленою дитиною. Не більше. Насилля, голоду, побоїв не було
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
А какая разница старшая она или нет? У нее ж тоже есть парень. Значит не такая уж и страшная.
Дело не во внешности.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Сколько вам лет?
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Вдох-выдох. Он не хочет. Зачем друг друга мучать? Чего Вы хотите добиться?
Невловимий Джо
• 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Дело не во внешности.
Я маю на увазі, що там немає лібідо. Вони товаришують з університету. І вже років 12 з її хлопцем. Я прийняла це, бо всі люди різні і відмовлятися від дружби, бо він вступає в шлюб, не варто. У нього свобода і свій простір. Я там теж є, але далеко не на тому місці, де би я хотіла бути.
Невловимий Джо
• 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Коли ми зрозуміємо, що мучимо один одного, мабуть на тому все закінчиться. Ми думали про розлучення, але як я вже писала все налагодилося і ми відчули як кайфово, коли спокійно і життя наповнено злагодою. Ми зрозуміли, що мир і любов між нами можливі, тому й вирішили не розходитися.
Тобто просто ще не прийшли до точки, коли ’все, більше не можу, фініш’. Я ж тому і питала фідбек щоб зрозуміти, що зі мною не так.
Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Тогда беру свои слова насчёт детей назад.
Делайте ребенка и просто будь готовы к тому что для вас и ребенка он всегда будет занят и ’отцепись’.
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Страшно читать просто....
Та і на це вона б знайшла виправдання))))
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Вы не понимаете ,что он по отношению к другим женщинам точно так же,как ваши друзья к вам.
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Плакали ви не від цього, а від горюшка, що знову з одного тирана на другого перескочили. Хто у вас такий- тато, мама???
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
+++++
Делать ребенка с человеком для которого ты не на первом месте - это и есть финиш.
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
І де тут ваш варіант? Ніде. Сорі, але ви якась нерозумна.. другий шлюб і мимо
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Я фигею от комментариев автора. Подумала бы что троль.
Ну не верю что женщина может стоять на коленях перед мужчиной и спрашивать у него таща его к психологу, почему она не на первом месте.
Жалко девочку.
При чем других партнёров она категорически рассматривать не хочет. Она с этим и в горе и в радости
Жалко девочку.