Невловимий Джо• 14 мая 2023

Яким має бути шлюб?

Дівчата, поділіться вашим досвідом та думками яким має бути нормальний шлюб. Я не маю орієнтиру що є нормою, а що перегибом на прикладах. Сьогодні посварились з чоловіком в нашу річницю і мені від цього дуже погано. Я не ревнива, але попросила щоб його подруга не дзвонила після 21.00
Час від часу траплялися дзвінки, я змовчувала, але на днях я не витримала, зробила зауваження. Сильно посварились. Він її захищає, каже вона вибачилась. Але навіщо мені її вибачення якщо вона нехтує побажаннями?
Ще й дивує відношення чоловіка - він не відмовив подрузі, ні разу не сказав "поговоримо завтра, вже пізно" чи щось таке. Тобто мої прохання йому теж байдужі?...
Я йшла в шлюб для партнерства, де я ставлю свою сім´ю і свого чоловіка на перше місце і такого ж очікую від свого чоловіка. Але я не відчуваю, що я в нього в пріорітеті, він у всіх ситуаціях не на моїй стороні. У ситуації з його подругою, він підтримує її, при конфлікті, що виник на роботі він так само не дає мені підтримку, а мене звинувачує.
Він нормално заробляє, забезпечує достаток в сім´ї , але ми маємо все менше спільного. Менше романтики, спільного дозвілля, взагалі мало чогось спільного. Мої спроби поговорити на цей рахунок призводять до істерики з його боку, на конструкив вивести з нормальними поясненнями і аргументами просто не можливо. Будь - яка розмова, що йому не подобається веде до серйозної сварки. Інколи ходимо в ресторан, кіно, театр з друзями, а пропозиція піти на танцювалюну тусовку викликала скандал - бо війна за вікном, які розваги? ...
Я забагато вимагаю? Бішусь від скуки? Стерво, що дістає свого чоловіка?
Що порадите?
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Тогда беру свои слова насчёт детей назад.
Делайте ребенка и просто будь готовы к тому что для вас и ребенка он всегда будет занят и ’отцепись’.
Так, я зволікати з дитиною вже не можу. Це свідоме його і моє рішення.
Про ’отцепись’ - скажу так, він завжди відвозить, привозить мене, коли мені треба і в будь який час, не дивлячись на те, що ліг о 3й ночі. Він не відмовляє в допомозі. Ніколи. Побут на мені з власної ініціативи, так, я втомлююсь, але він багато працює, а мій вклад - повний холодильник, затишок, чистота і можливість облаштовувати своє власне житло за рахунок своїх же коштів, бо живесо ми в основному за його рахунок

Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
І де тут ваш варіант? Ніде. Сорі, але ви якась нерозумна.. другий шлюб і мимо
Блин, и обижать же не хочется, но хочется чтобы проснулась....
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Вы не понимаете ,что он по отношению к другим женщинам точно так же,как ваши друзья к вам.
Погоджусь з Вами щодо інших жінок. Він же самець. Це природньо, але не по відношенню до цією подруги.
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Я фигею от комментариев автора. Подумала бы что троль.
Ну не верю что женщина может стоять на коленях перед мужчиной и спрашивать у него таща его к психологу, почему она не на первом месте.
Жалко девочку.
При чем других партнёров она категорически рассматривать не хочет. Она с этим и в горе и в радости
Жертва це хвороба, як алкаш. Автор яскравий приклад співзалежності(((
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Потому что он так воспитан! Он боится отказать, думает что его бить будут, если он откажет. У него строгие родители?
Я Вам дам объяснение сейчас на любой Ваш вопрос. На все есть объяснение.
И почему он встаёт в 3 часа ночи тоже..
Но это не равно ничего.
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Не старайтесь.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Плакали ви не від цього, а від горюшка, що знову з одного тирана на другого перескочили. Хто у вас такий- тато, мама???
Батьки прожили у відносно щасливому шлюбі 35 років. Тиранії не помічала. Тато міг емоційно на щось реагувати, але тираном назвати не можу. Мама то взагалі сангвінік. Скажіть, чому ви дивитесь з такої перспективи? Яке це має значення?
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Жалко девочку.
Он содержит ее родственников,а ей надо быть хорошей перед всеми.Мне нравится как пишет «тянет» быт,на двоих взрослых.Изначально ставит себя в позицию жертвенности
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
И почему он встаёт в 3 часа ночи тоже..
Но это не равно ничего.
В автора теж було складне. Протягнулися вони не випадково. Класичний клінічний випадок тиран-жертва. Фільм фахів наяву.

Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Бо ви з нормальним чоловіком не змогли б, та і нормальні на вас вірогідно не велись. Маєте те, що звикли.
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
А ,ему можно ,а вам нельзя)))?
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
И почему он встаёт в 3 часа ночи тоже..
Но это не равно ничего.
Його батьки дуже класні інтелігентні люди. Обожнюють мене, а я їх. Його мама найкраща мама, яку можна уявити.
Чому Ви вдруге про батьків? Який зв´язок?
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ви зараз живете в тиранії і не помічаєте, так що не дивно. Відносно щасливий шлюб
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ніяких родичів він не утримує. Немає потреби. Щедрість це не про утримання, а про суть людини. Так само я щедра по відношенню до його родичів.
Як не ставити себе в позицію жертви на Ваш погляд?
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Певне в маму пішов)))))
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
А ,ему можно ,а вам нельзя)))?
і мені, вірогідно, можна. Але я не маю інтересу до чужих чоловіків.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Гаразд, тиранічний шлюб що це? Охарактеризуйте
Хіба в звичайних шлюбах не буває сварок, непорозумінь?
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Вибачте, навіть не хочеться вам пояснювати, поваги не викликаєте.. вибачте.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
Зуби показувати не обов´язково.
Вибачаю

Мейк-ап форева• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Коли ми зрозуміємо, що мучимо один одного, мабуть на тому все закінчиться. Ми думали про розлучення, але як я вже писала все налагодилося і ми відчули як кайфово, коли спокійно і життя наповнено злагодою. Ми зрозуміли, що мир і любов між нами можливі, тому й вирішили не розходитися.
Тобто просто ще не прийшли до точки, коли ’все, більше не можу, фініш’. Я ж тому і питала фідбек щоб зрозуміти, що зі мною не так.
Только не пишите ’мы поняли и мы почувствовали’ . Вы поняли. А он расслабился что наконец то вы от него отцепитесь
Хочу барабульки• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Зуби показувати не обов´язково.
Вибачаю
Ви дратуєте навіть на форумі, а чоловіка як... Жертв ніхто не поважає. Йдіть до психолога, читайте самі що це. Книжечка для вас, мінімальна інформація до мозку, так сказати.
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Дайте мне пару минут, соберусь с мыслями, все объясню Вам....
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Те вы готовы к формату отношений где вы занимаетесь домом ,детьми ,он это оплачивает,но живет как хочет своей жизнью и вам право голоса не дал?
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Звело кохання. З самого початку було враження, що ми однакові. Смаки, пріорітети, цінності. Але мене ображає, що він більше для когось, ніж для мене. Я егоїстка?
Автор, Вы стоите перед ним на коленях. Этого не нужно делать. Это бесит ужасно, от такого ещё и ударить хочется, не то что любить.
Вы полностью растворились в нем. Этого категорически нельзя делать.
У Вас в голове какой то воздушный замок, с идеальным принцем, идеальной семьёй итд.
Никто не идеален. Каждый человек имеет право на свою жизнь, свою свободу. Вы ему полностью бросили под ноги себя. Вы стали для него служанкой, в надежде что он увидит в Вас женщину .
Но Вы полностью потеряли себя..
Вы боитесь его обидеть, боитесь отстаивать свою точку зрения, в страхе что он рассердится.
Он знает что он может творить все что угодно, потому что Вы все стерпите, лишь бы он не ушел.
Автор, так нельзя!
Будьте женщиной, будьте личностью!
У Вас в принципе какое то неправильное представление об отношениях, о семье, итд.
Мне кажется, Вы готовы терпеть побои, лишь бы он не ушел, потому что боже упаси менять партнёра. Он это видит и вытирает об Вас ноги.
Пожалуйста, любите себя и уважайте.
Пишу з калідору• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Житло своє є. Йти є куди. Але палити мосте, то останнє, що я хотіла би. Мен ближче ідея навчитися налагоджувати ситуацію, знаходити спільну мову, розуміти, де мої помилки і не повторювати їх
Будьте личностью вне зависимости от мужчины рядом. От наличия. Тогда Вас начнут уважать. Вы очень созависимы. Это раздражает мужчин. Очень. От Вас будут все отмахиваться до тех пор, пока Вы не научитесь не ставить мужчину на первое место.
Образно, Вы стоите на коленях и умоляете об отношениях с Вами. Потому что Вы умрете.
Так нельзя. Пожалуйста, задумайтесь над этим.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Дякую за розгорнуту відповідь. Шкода, що не можливо в одному - трьох повідомленнях описати картину в деталях. На колінах перед ним ніхто не стоять і я ніколи не стояла. Я не боюсь відстоювати свою позицію. Аби боялась скандалів би не було. Як раз все було би тихо.
Розчинилась в ньому? - Ні, але є (як я вже бачу) побудувати ідеальну сім´ю за моїми уявленнями. Тому і написала на форумі, щоб зрозуміти як буває, що робити у таких ситуаціях. Бути стервом і займати сторону тих, хто радить послати його, тікати і т.д. не готова, бо зараз розумію, що дійсно треба сконцентруватись на собі і менше на ньому. Типу відпустити ситуацію.
Може десь дурненька, але не хочеться деструкції.
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ні, це крайнощі. Я намагаюсь віднайти золоту середину
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Какую середину? Просто ему нужно не перед вами явно с женщинами общаться,чтоб вы смогли закрыть на это глаза и сделать вид что все нормально,он самец,это природа?)
автор Невловимий Джо • 14 мая 2023
Ответ дляТишком_нишком
Не спілкуватися з протилежною статтю не можливо. Ніхто не вимагає. Це дурниця.
Мені хотілось розібратися в ситуації, побачити погляд з боку, почути думки.
Тепер зрозуміла, що концентруватись на собі, мати дозвілля, хоббі, коло подруг. Я, власне, і раніше це знала. Але коли щось трапляється, важко бути об´єктивною сама до себе.
Так, мене на перше місце не ставлять. І ніколи мені там не бути. Мабуть такий мужчина. Не можна від нього вимагати щось змінити.
Мені теж його на перше місце ставити не варто. Хай там буду я сама. Але ж звідки брати підтримку? Хто буде опорою і тилом?
Тишком_нишком• 14 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Сами подумайте о своих двух последних вопросах.Хотите ли вы брак без поддержки,нормально вам будет с реьенком всегда одной,пока он занимается тем,чем хочет.
Вы спрашивали его мнение по поводу няни,домработницы?