Протру пилюку• 14 мая 2023

Друг з Америки... і як з ним бути, потрібна порада

Є у мене знайомий (разом працювали до війни), який проявляв знаки уваги, вірші любовні писав мені і взагалі написував мені кожного дня зранку до ночі. На роботі всі знали що у нас роман, але насправді до цього не дійшло. Навіть не цілувались. Крім випитих 5-6 стаканів кави більш нічого.
Він не погано себе почував в цьому житті і зміг виїхати до Америки. Зараз там живе вже майже рік. Мені стабільно телефонує раз в 3-4 дні і розповідає про все, як там класно і що він вже досяг і купив. (Вже дві машини купив і ще одну планує )
Я в свою чергу розповідаю що зарплати не вистачає навіть не елементарне, що дуже зросли ціни на їжу, та на все. Він же у відповідь мені розказує що вчора обідали в ресторані - 100 дол, купив куртку супер брендову майже безкоштовно - 350 дол, хоче зняти будинок побільше, щоб 2 ванни було.
І я не можу сказати що я заздрю, ні, це якесь інше почуття. Він щиро ділиться радістю нового життя, а я йому розказую чи бачив як в Дніпрі в будинок прилетіло, як страшно ... А він "Ага, жесть, бачив" і знов за свої Нью Йорки...
Чесно мені це неприємно все слухати, і ще " оце б зустрітися і кави випити". Як закінчити цю дружбу?
автор Протру пилюку • 14 мая 2023
Ответ дляOnyx83
Так это вы уже по ходу развития темы лавируете: в старпосте у вас ’2 машины купил, и третью собирается брать’.
ну, 2 машини купив. Хоче тепер ще ауді купити нову. На моє запитання навіщо стільки машин, говорить, що ті 2 продасть

любименькая• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
теж саме... Я вже думала, може хоча б користь якась від нього буде, хоч 100 дол скине на квіти. Бо по його словам це лише рахунок мобільного поповнити. І вже майже рік і нічого. І
Попросіть))) сам пропаде ….
Кавуся• 14 мая 2023
Ответ дляВеселуха Муха
меня осыпали, как раз тиффани, и забрали в америку в качестве жены) правда очень давно, и была я стройной красоткой с кучей ухажеров. в нью йорке реально мало хороших девушек, а если и есть, то у них огромные запросы. многие знакомые парни и мужчины живущие здесь, искали себе именно из снг невесту. и находили
Умничка. Пирожок на второй полке. Вам же не слали фото машин и видео трусов, верно? А делали реальные поступки, кмк?
Кавуся• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
казала. З третього разу закінчуємо.
Останній раз я включила його не громку связь, він щось розповідав і я просто заснула. Більше не телефонував з того часу
Оу, а Вы делаете успехи.
автор Протру пилюку • 14 мая 2023
Ответ дляКавуся
Оу, а Вы делаете успехи.
Сунуся в чужі справи• 14 мая 2023
Скажите,что выходите замуж, жених ревнивый,и ему не нравятся эти звонки.Если не поможет,то дайте в следующий раз трубку любому знакомому мужчине,пусть пошлет его подальше.
Веселуха Муха• 14 мая 2023
Ответ дляКавуся
что вы, милочка, от пирожков задница как дирижабль. мне лучше медальку из настоящих како бобов высшего сорта)
делали поступки, но тогда мне кажется заграничные мужчины больше ценили, уважали и раскошеливались. сейчас мужичонки обмельчали конечно..
речь не о наших героях на войне
Маю натхнення• 14 мая 2023
В мене так чоловікова сестра до Америки поїхала. Раніше дзвонила раз в рік, а тепер завалює фотками. Все, що бачить - шле і 10 дзвінків. Людина хоче з кимось ділитися. Вибрали вас, бо в США нікому не цікаві його старі машини.
Элька-Карамелька• 14 мая 2023
У мене такий однокласник. Ніколи натяків на відносини не було, просто друзі. Але часто раніше спілкувалися, разом їздили на його машині каталися, вечірки і тд.
Потім він одружився і всі його спроби спілкуватися зі мною були тупо вихвалянням. Дзвонив, коли знаходив нові прибутковіші роботи, міняв машини, народилась дитина.
А останній раз просто добив мене.
Пише мені в 11 ночі, питає, як справи. До того не спілкувались 1,5 року. Потім питає, чи номер не змінився і починає дзвонити вночі!!! А в мене чоловік і дитина спить і він це знає. Звісно, не взяла трубку, написала, що спимо.
А знаєте, чого дзвонив? Сказати, що в нього друга дитина рік тому народилась, а він сам під час війни звалив в Німеччину і сидить там приспівуючи не працюючи на виплатах.

От сенс від такого спілкування? Щоб шоо??
В так завжди було. По годині роказує, який він крутий. Тошно! Це тип людей такий.

Автор, у вас би з цим бойфрендом нічого не вийшло, бо він закоханий в себе і йому важливо, щоб коло нього все вертілось.

Свекруховна• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
ні, все що він розповідає, правда. Він висилає мені про все це ще 100500 фото
вы просто для нього вільні вуха...беріть плату за психотерапевтичний сеанс))
Маю натхнення• 14 мая 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А останній раз просто добив мене.

Пишіть номер картки йому, хай ліпше помагає грошима, а не отово все
автор Протру пилюку • 14 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
Мені так всі і говорять. Що йому просто нема з ким поділитися. Говорив, що вже більше ні з ким з Украіни не спілкується, лише з батьками і зі мною. І мовляв чому я так меркантильно стала реагувати?
Просто тому що в магазині купую дитині один огірок за 20 грн і сама не їм його. А слухати за ресторани і круті шмотки за кучу грошей - ну набридло вже
Маю натхнення• 14 мая 2023
Ответ дляСвекруховна
Ну бо в США багато людей самотні і нікому нема до н з діла. Знайшов собі де зливати інфо, психолог 100$ година.
Маю натхнення• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
Кажіть йому - дуже рада за тебе, чекаю подарунки. Дочка - розмір такий. Духи - фото таке. Ти такий успішний, багатий. Дякую
Я сестрі пару раз так сказала, то вже дзвонить рідше.
Дали полный бан• 14 мая 2023
Не поддерживает долгие беседы. Отвечать вежливо, но односложно. Занята, извини. И так постепенно отстраниться, если не можете или не хотите резко
автор Протру пилюку • 14 мая 2023
Ответ дляСвекруховна
отож і я про це кажу. Я так і бути його послухаю, але хоть би якусь допомогу запропонував на карту... Я так я краще цей час витрачу на дитину або просто спокійно посплю
Дали полный бан• 14 мая 2023
*не поддерживать
автор Протру пилюку • 14 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
в нього є карта моя і щось не поспішає
Маю натхнення• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
Слухай, Іване, можеш мені декілька дрібниць купити? В нас тут все підробки. І фоточки. А далі дивіться) сам злиється

автор Протру пилюку • 14 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
Крутяк) Я колись щось випю для хоробрості і напишу йому таке)))
Маю натхнення• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
А що вам втрачати? Його монологи?
Свекруховна• 14 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
да даже если у него есть знакомые и друзья, они не будут так участливо слушать все его достижения в покупках))
там другой менталитет и за таким ходят к психологу.
Это у нас лучший психолог - подружка под винцо))
Маю натхнення• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
в нього є карта моя і щось не поспішає
Я б з тобою побалакала, але мушу працювати. Гроші ща балачки не платять
автор Протру пилюку • 14 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
А що вам втрачати? Його монологи?
дійсно... ми скоріше за все більше ніколи не побачимось... втрачати нічого
Дякую!
Маю натхнення• 14 мая 2023
Ответ дляСвекруховна
Та я теж то бачу чітко. Вони там аж машину купили. І що? В чому успіх? Куртку? Поїв в ресторані
автор Протру пилюку • 14 мая 2023
Дівчатка, дуже рада що створила цю тему! Ви мені дійсно допомогли. Я зрозуміла, що це не зі мною щось не так, і дісно не хочу більше впусту витрачати свій час. Скористаюся вашими порадами! дякую)
Свекруховна• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
ну вы реально вітрачаєте свій час, і якщо немає рівноціного обміну, то потім ще і за це розплатитесь.
Маю натхнення• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
Дякую!
Ви мабуть добра і мягка і він тим користується.
автор Протру пилюку • 14 мая 2023
Ответ дляМаю натхнення
є таке
Маю натхнення• 14 мая 2023
Ответ дляПротру пилюку
є таке
Нічого) то все минає думайте про себе і дитину.