Пригощаю кашею• 14 мая 2023
Суха шкіра голови
Вперше в житті лупа. Порадите шампунь.
Усміхайлик• 14 мая 2023
Тільки не хеден шолдерс. Сульсена ідеально в аптеці і я б радила вам здати залізо
ВундерКИНГ• 14 мая 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Вже знайома мені говорила Деркос?
Так. Саме він. Зелена пляшка. Він шикарний. Я перепробувала всі-кето+,дермазол,сульсену і так далі, навіть з айхербу замовляла,але лише цей позбавив,а в мене страшне на голові було
Пригощаю кашею
• 14 мая 2023
Ответ дляУсміхайлик
Здавала в березні, все добре, але я годую дитину грудьми, гормони щось таке за мною роблять. То шкіра, тепер голова дуже суха.
Пригощаю кашею
• 15 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Дякую, вперше лупа, наче аж шкіра шматками сиплеться
Как нефиг делать• 15 мая 2023
Деркос
Але зауважте, що зелений від лупи буває 2 типів: для жирної шкіри голови і для сухої!