СкумбріяП8• 15 мая 2023

Молоко і творог як у бабусі, де купити? Київ

Добрий день. Будь-ласка, порекомендуйте або підкажіть, де купуєте смачний творог? Ще думала купити домашнє молоко і приготувати самостійно. Лівий берег: тут у нас купа ларьків, але творог на запах як старий носок. Про смак також мовчу. Розумію, що можна купити в магазині, і все ж. Знаю по вихідним є ярмарки, але скільки не купувала, все одно не те..Може в когось є перевірені точки?
__Jane__• 15 мая 2023
А в супермаркеті- не варіант? Білоцерківський чи яготинський.
Тей,що хлопцями, а не в брикеті оте месіво

Любви вам!• 15 мая 2023
Лесной рынок
Вэнди Стар• 15 мая 2023
на рынках. Привозят селяне домашний цельный.
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ для__Jane__
Як варіант звісно, але я часто готую з творога і ми їмо. Хочеться домашнього ще знайти. Я сама з іншого міста і знаю там точки, молочні павільйони. А в Києві не можу розібратися. Всі хаотично стоять і у бабусь видно, що то наче перекуп
__Jane__• 15 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
То й візьміть те,що було виготовлено з дотриманням санітарних вимог
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ для__Jane__
Дякую)) я прислухаюсь. І все ж шукаю ще домашній
Вэнди Стар• 15 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
в магазине - не творог))
смотрите у тех ’ бабок’ которые и молоком и сливками торгуют. Но они обычно с раннего утра и до обеда на рынке, а уже перекупы стоят ’ до упора’

автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Лесной рынок
Там є якийсь окремий павільйон?
__Jane__• 15 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Тест знаєте,як перевірити творог на фальсифікат?
ФрекенБок• 15 мая 2023
На Житнем рынке можно купить
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
в магазине - не творог))
У мене на районі все стоять до упора. І там творог не брикетом, короче перекуп або з магазину зсипали і продають. Я можу і з самого ранку піти, знати б куди йти
Кукарачка• 15 мая 2023
Ответ для__Jane__
Добрий день! Питання не до мене, але цікаво. Як перевірити?
Ждун с Нибиру• 15 мая 2023
Зернистый в магазине какой-то резиновый 🙄
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ для__Jane__
Знаю тест йодом або гарячою водою
Дюйм оф о4ка• 15 мая 2023
У нас на районе во всех ларьках ’аля фермерских’, там где раньше более-менее норм творог продавали-теперь продают откровенное соево-жировое г...но (похоже, что с оптового рынка)
Бавовнятко• 15 мая 2023
Я на правому, в нас фермерське привозять двічі в тиждень - все дуже класне. Дізнаюся зараз чи по лівому їздять.
Вэнди Стар• 15 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
я на правом берегу, потому только здесь и могу посоветовать. Раньше на Лесном на рынке продавали)
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ дляБавовнятко
Якщо це більш менш адекватні години, я готова приїхати. Дякую вам!!
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
Порекомендуйте. Я маю можливість приїхати

автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Аналогічно. І ще зляться коли мені смак не підходить, типу, а що я хочу. Зараз ніде нема нормального
Вэнди Стар• 15 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Напишите в личку, дам телефон у кого берем.
__Jane__• 15 мая 2023
Ответ дляКукарачка
Творог містить білок- козеїн. Білок має властивість звертатись. Берете ложку творогу і заливаете кип´ятком. Натур. продукт- зіб´ється вкучку і почне як наче плавитись( тягнуться,як резиновий) . Фальсифікат частково просто розтане в кип´ятку , а частково спливе вверх шматками не зрозуміло чого
__Jane__• 15 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Знаю тест йодом або гарячою водою
Ото воно і є👍 йодом то на присутність крохмалу, а про кипяток я писала вище
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ для__Jane__
Дякую. Було і перевіряла колись. Але те що купувала в Києві, я можу і по смаку одразу винести вердикт )))
__Jane__• 15 мая 2023
Ответ дляСкумбріяП8
По вулиці де наш будинок- є сусіди , які також тримають корів і роблять сири. Я іноді беру у них адигейський, бо я бачила,в яких умовах вони його роблять. Творог не беру,бо для мене дуже жирний
Забрызжу ядом• 15 мая 2023
Я купую на метро Дарниця домашній
Олександра-Ольга• 15 мая 2023
Це велика проблема. У дитинстві купувала мама на базарі, а зараз я вже гидую, бо які там санітарні вимоги - ніяких. А так хочеться з´їсти саме смачного сира, а такого в магазині немає. Пробувала практично всіх виробників - все крошка чи зерна, певно, створожують кальцієм. Такого, пластами, як був, немає - втрачений смак дитинства, сумую.
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ для__Jane__
От з сирами ще якось проще, все таки вони на смак якось багато де нормальні. Питання лише в ціні. На ярмарці пробувала за 190грн/кг, а воно гидота. Ну може то так вийшло в них, раз на раз буває. І все ж, за таку суму очікуєш норм смак. Я звикла за кг платити 100-140 максимум. Але я жила в іншому місті, меншому і там більше сільської продукції
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я купую на метро Дарниця домашній
А де саме?
автор СкумбріяП8 • 15 мая 2023
Ответ дляОлександра-Ольга
Можна максимально взятись за питання і віднести на експертизу. Не знаю куди тут носять