Оно само купилось• 15 мая 2023
Де можна побачити всі діючі акції АТБ?
Сьогодні звернула увагу що в додатку в газеті з акціями є 5 сторінок, але там не всі акційні товари, просто звернула увагу що снеків акційних і сухариків там немає, а на полицях по акції, мабуть ще такі товари є... Чи можна десь побачити всі акційні товари? Можливо хтось знає такий додаток?
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
в Гугл вбиваєте - всі діючі акції в АТБ і вводите назву свого населеного пункту.
Оно само купилось
• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую зараз спробую
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Дякую зараз спробую
це просто покаже, які акції, а якщо хочете додаток, то пишете - додаток атб і вам покаже. Оберете для свого телефону
АнтиТроль• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
або ж - додато атб і вам видасть для андроїда або ж для епл
он не работает
Оно само купилось
• 15 мая 2023
Ответ дляСоловей_78
Готошоп
Теж не всі, ще й не зручний (
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
додаток атб
для всех телефонов? вы пробовали? у меня работает
Оно само купилось
• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Скачувала сьогодні додаток, який телефон не питало, але там навіть не відкрився розділ де акції,.. чомусь вибиває... Видалила
АнтиТроль• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
андроид в днепре не работает с начала войны.
не пишите что проблема у нас - обновляла-удаляла. у всех так
АнтиТроль• 15 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
вот
АнтиТроль• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
покажите скрин акции
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
покажите скрин акции
я не в Украине. Вижу акции 7 дней и экономия
АнтиТроль• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
так покажите скрин с экрана
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
так покажите скрин с экрана
зачем? чтобы вам лично убедиться? мне это не надо. Я вижу скидки на пельмени Левада, например, пот цене 133.30, молоко Яготинское 3.2 ультрапастеризованное тетрафино по цене 34.80 и т.д. и т.п
Оно само купилось
• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Там теж лише те що в газеті . Орієнтуюся на сьогодні на снеки і сухарики які брала, їх ніде немає...
Оно само купилось
• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Сухарики Розумний вибір зі смаком холодцю 11.90....
Ні, я брала Флінт з беконом
І снеки здається своя лінія
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Ні, я брала Флінт з беконом
І снеки здається своя лінія
по 17.90?
Оно само купилось
• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Хоча і цих в моєму додатку немає...
А атб у мене не працює ..
Оно само купилось
• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
по 17.90?
Ні, велика пачка 21 з чимось сухарики. Снеки з беконом 28 з чимось
неДоЖиру• 15 мая 2023
На сайті АТБ можна побачити усі акції. Але треба перевіряти інформацію на сторінці товару. Якщо обрати свій магазин, то можна побачити, є він чи нема, яка ціна. Акції діють не у всіх магазинах. На Gotoshop додають карту.
АнтиТроль• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
нам покажите, все же пишут что не работает
Оно само купилось
• 15 мая 2023
Ответ длянеДоЖиру
А де там ввести місто? Не бачу...
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
це за 120 грам пшенично-житні зі смаком бекону, ціна 17.90, а є менші, 100 грам - це на акції.
Оно само купилось
• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
17.90 може це по картці АТБ?.
Але ж там були червоні цінники...