Оно само купилось• 15 мая 2023

Де можна побачити всі діючі акції АТБ?

Сьогодні звернула увагу що в додатку в газеті з акціями є 5 сторінок, але там не всі акційні товари, просто звернула увагу що снеків акційних і сухариків там немає, а на полицях по акції, мабуть ще такі товари є... Чи можна десь побачити всі акційні товари? Можливо хтось знає такий додаток?
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
нам покажите, все же пишут что не работает
и что вам это даст? Что за проверки вы устраиваете? Я акции вижу, то, что вы не верите - это ваши проблемы, не мои, девушка. И доказывать вам я ничего не собираюсь. Можете не верить

АнтиТроль• 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
17.90 може це по картці АТБ?.

Але ж там були червоні цінники...
Та наче без. А ви на сайті магазину були? Можливо, не так зручно, як додаток, але всеж таки може сайт працює
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
дитячий садок, чесне слово
автор Оно само купилось • 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Та й на сайті бачу лише те що в моєму додатку

Хотіла побачити де ж все таки видно ті чіпси і снеки і взагалі не можу їх ніде знайти
автор Оно само купилось • 15 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ось загрузила знову атб... Ось все що я бачу..
Пи Пи Пилюля• 15 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
прикро

неДоЖиру• 15 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
А де там ввести місто? Не бачу...
175см55кг19лет (она)• 15 мая 2023
Сайт гоу ту шоп - там акции всех магазинов собраны.
Ну или непосредственно на сайте атб, на сайте атб-доставки.