ВундерКИНГ• 16 мая 2023
Ну все, вертаються шановні пані з Європи, накінець навчать мене бізнесу
Забронювала апартаменти від вчора на 4 доби, чітко вказаний час поселення: до 22 і з 13.00, я їй написала ще про це в день бронювання, вона сказала: не проблема, я буду біля 9.00, кажу, ок, наберіть за годину до прибуття, я вас поселю ну і не виключила звук, з 3 ночі я слухала яка я не клієнтоорієнтована ( пофіг на правила і коменданський, вона клієнт), вот в Європі в неї все було так як мені далеко.
Мені їхати 10 хв, от думаю: поселити і забути, чи взяти до уваги цей весь винос і заселити за правилами?
Бо вона мені ще купу голосових надіслала з повчаннями.
Минулого тижня була ще одна яка вимагала халати, 6 рушників на одногу і заміну цього всього разом з постіллю щодня))
Саджу все зарання• 16 мая 2023
Час заселення в Європі стандартний, якшо треба раннє або пізнє це треьа погодити наперед з готелем.
Шо за ? Я б з такими не зв´язувалась якщо є інші клієнти в найближчий час
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ дляБелая котичка
В Європі ніхто б не слухав її голосові
Та ще тривога була і не до сну, вона мені десь, але сам факт
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ дляСаджу все зарання
От, я взагалі думаю, може не селити її і ще в чат закинути щоб вона квартирку добу пошукала
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
Вам потрібно спочатку навчитись доступно викладати свої думки, а потім вже бізнес підтягнеться
А вам потрібно зайнятись своїм вихованням і не давати поради яких у вас не просили. Бізнес в мене підтянутий
Отжигающая• 16 мая 2023
Таких даже селить не нужно , отправить назад пусть там права качает . Терпеть наглых не могу
ОдинРазНадетое• 16 мая 2023
Автор, якщо чесно, то я теж не зовсім зрозуміла. Вона мала приїхати о 9 ранку, а почала писати ще вночі? Так у вас могло бути ще зайняте в цей час помешкання.
Чи все ж таки пообіцяла о 21?
Ответ дляВундерКИНГ
Це чудово. Я рада за Вас
Але основний текст вийшов частково незрозумілий, тому невпевнена, що Вас завжди розуміють клієнти🤷♀️
Можливо, втома
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Чи все ж таки пообіцяла о 21?
Вона забронювала від учора для того щоб поселитись раніше, тобто вона собі вирішила що бронює за день до і заїжає коли хоче посеред ночі.
ЗавЛабСнаб• 16 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Не надо давать советы находясь на советчице
ОдинРазНадетое• 16 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Ну можливо затримали на кордоні
Я не думаю, що вона спеціально випробувала вас з нічним поселенням. Скоріш за все так склались обставини.
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну можливо затримали на кордоні
Тобто? Вона сказала що буде о 9 ранку і наярювала з вимогами поселитись з 3 ночі, приїхала раніше
Крапипопка• 16 мая 2023
Ответ дляСhanelKa
С языка сняли ). Какой то несвязный поток слов.
Ms. Откровенность• 16 мая 2023
Я б не отвечала ночью. А если б ответила, то сказала комендантский час, выехать к вам не могу
220В• 16 мая 2023
Ну когда вы более нормально изложили свои мысли, то выходит у неё уже за день оплачено, но она там ещё не живёт и вы думаете может её вообще не селить. Верно? Потому что она вам позвонила в 3 ночи.
С её стороны это тоже не очень корректно, могла дождаться и 5 утра уже. Но вы не менее странно реагируете((
При чем тут Европа? Человек устал может с дороги и хочет заселиться в УЖЕ оплаченный номер.Будьте лояльнее.
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Та я так і сказала, а відповіла бо не спала- думаю може там щось в неї сталось- тривога була, на кордоні не пустили і тд
ОдинРазНадетое• 16 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Зачекайте. Ви пишете, що вона забронювала від учора. Тобто доба її бронювання вже йде. Чи як ви домовлялися? З доби вона мала пробути з 9 ранку до 13.00 і почався би відлік наступної?
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ для220В
Серйозно Человек оплатив номер заселення в який з 13 до 22 а не посерд ночі в будь який час по її вимозі в коменданську годину. Будьте лояльней
из_под_тишка• 16 мая 2023
В Италии выселение в 10 утра, максимум в 11. Нас тоже как-то заселили позже. Но сколько мы выслушали, это ужас. И да, владелец прав был, если что. Потому что ему потом надо было наши документы переслать в полицию. А в 7 утра люди уже спускались на завтрак, который он готовил. Так что пусть не рассказывает про Европу.
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Так, йде
Ирина Веселуха• 16 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Так вона ж цей день забронювала. Вірно? При перетині кордону щось пішло не так як вона планувала.
Невгамовна сила• 16 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Давайте так, Вам проблему решить или клиента обосрать?
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Та я прекрасно знаю, як і де що працює, я 38 країн об‘їздила і суть не в цьому, я б її в 5.10 поселила, коли ком час закінчився, але для цього потрібно вести себе нормально
ВундерКИНГ
• 16 мая 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Яку саме проблему?)))
из_под_тишка• 16 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Вот я такая как Вы. Если меня нормально просят, Илья всегда пойду на встречу. Если начинают рассказывать, что я кому-то что-то должна - буду следовать правилам 😂
Всех анонимов аноним• 16 мая 2023
Ответ дляВундерКИНГ
А хто вас питав де ви були і шо бачили ?
Щось здається , що ви неадекватні в оцінці чужих звернень (((
І корона ((((