МаксХмара• вчера в 16:06

Чи іти «подякувати» в магазин за мертві червʼяки для рибалки?

Так, трохи дивне питання , але як є . Чоловік попросив купити в рибацькому магазині червʼяків . Я купила . Продавець перебирав пакетики з ними , щось там заглядав на них і продав . Мені одразу було дивно , що він щось там заглядає , а не просто дістав пакет ( купую не вперше, якщо що ) . Живих було лише три, як виявилось , а інші вже розклалися . Питання не в ціні . Він же знав, що продає гниль ще і спецом підсунув таке
ЛеньГуглить_правда• вчера в 16:08
Ідіть звичайно, якщо магазин десь поруч.

Полюю на дрони• вчера в 16:08
Почему не посмотрели сами?
автор МаксХмара • вчера в 16:10
Ответ дляПолюю на дрони
Почему не посмотрели сами?
Як я мала їх перевірити?
Дама_с_коготками• вчера в 16:11
Ответ дляМаксХмара
Як я мала їх перевірити?
Шевелятся или нет.
автор МаксХмара • вчера в 16:13
Ответ дляДама_с_коготками
Шевелятся или нет.
Та вони там з землею змішані . Всіх же не видно . Та і в холоді не дуже вони шевеляться
автор МаксХмара • вчера в 16:15
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Магазин по дорозі на роботу . хочу завітати «подякувати»
Сегодня сержусь• вчера в 16:23
Ответ дляМаксХмара
Ціна питання?
автор МаксХмара • вчера в 16:25
Ответ дляСегодня сержусь
Ціна питання?
60 грн . То не важливо . Але зіпсована рибалка та настрій безцінні
КротоТо• вчера в 16:25
Ответ дляМаксХмара
Де гарантія, що не по дорозі вони здохли по цій жарі

Мій не такий• вчера в 16:25
Ответ дляМаксХмара
На наступний раз нехай чоловік сам купує. У вас настрій через черв´яки зіпсований?
автор МаксХмара • вчера в 16:26
Ответ дляКротоТо
Ви знаєте скільки живуть червʼяки? Ні . не по дорозі здохли
КротоТо• вчера в 16:27
Ответ дляМаксХмара
А ви такі прийшли до дому і зрозуміли, що вони мертві?
Ще й підрахували і знайшли 3 живих?
автор МаксХмара • вчера в 16:28
Ответ дляМій не такий
бісить мене інше: навіщо продавати зіпсований товар?
Мій не такий• вчера в 16:28
Ответ дляМаксХмара
Ну йдіть скандальте
Дама_с_коготками• вчера в 18:01
Ответ дляМаксХмара
Землей? Я покупала калифорнийского червя, там прям всех видно, они шевелятся. И маленьких красных на кормление рыб - никакой земли не было. Видно шевеление.