Спати можна, чи чатувати?
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляОленаЯ
Щодня, в один +/ - час, я вже не витримую ці нічні вартування. Якби встигла заснути до тривоги, то може б не почула сирену і поспала.
Перестаньте оте все
Психіку треба тримати в гарному стані
Якшо прилетить на вас то вам буде вже все одно.. Шо як..
А як шо не? Нашо вам ті птрс.. Якісь проблеми
Психіку треба тримати в гарному стані
Ответ дляМуркамурковна
Перестаньте оте все
Психіку треба тримати в гарному стані
Это точно, сами стрессуют и сюда всё это тащат, вроде что-то поменяется, если страшно, то бежите в метро
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляМэри Лин
Треба вчитись себе заспокоювати
Летить, ви тривожна, нема рядом крім коридору, постеліть, лягайте всі разом, обійміться, казочку дітям почитайте, обніміться, музичку легеньку включіть, засніть, прийде відбій, перелазьте у ліжка
Чого устраювать ті істеріки.. Нашо?
Ответ дляМуркамурковна
Треба вчитись себе заспокоювати
Чого устраювать ті істеріки.. Нашо?
А я и не устраиваю, от того, что буду не спать и нервничать ничего не поменяется, или бежать в убежище или спать спокойно
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляМэри Лин
Та то ж я в общем
В нас вирубило світло)))