На циголках• 18 мая 2023
Давайте вже показувати свої вишиванки
В мене немає, але куплю
Айболитная• 18 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Моя, сьогодні одягну)
О, і я таку хочу. Покажіть в реалі, будь ласка.
Ловлю капці• 18 мая 2023
Кукарачка• 18 мая 2023
Ответ дляНу шо не так?
Я сприймаю національний одяг лише на тематичних святах , виступах , в яких участі не приймаю, тому нема необхідності.
А чому ви йогу так сприймаєте? Наприклад ковбойки носять з гордістю) або квітки в волоссям та вінки з квітів
В буденності)
Чому таке не сприйняття свого рідного вбрання?)
В буденності)
Айболитная• 18 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ось, ще попрасувати треба)
Дуже гарна, незвична комбінація кольорів! Дякую.
Ну шо не так?• 18 мая 2023
Ответ дляКукарачка
В буденності)
Це не мій стиль , не бачу доречності носити національний одяг кожного дня
Коли мовчу- приємна жінка• 18 мая 2023
У нас вся сім’я вдягнула, але дійсно в цьому році мало вулицях вишиванок
Коли мовчу- приємна жінка• 18 мая 2023
Ответ дляmarata
Зі святом!
Класна! А ви схожа на актрису з серіалу Хороша дружина
Незнакомлюся• 18 мая 2023
Над Україною всміхнулось сонце красне,
Зігріло землю променем своїм.
А я вдягнула зранку вишиванку.
Я — українка і пишаюсь цим!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Зігріло землю променем своїм.
А я вдягнула зранку вишиванку.
Я — українка і пишаюсь цим!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Анчо Ус• 18 мая 2023
Роздивлятись різні люблю, але дуже рясно ’заквітчані’ не моє, тому в мене проста, ношу з джинсами.
Вишиванку своєї мрії білим по білому поки ще не знайшла)
Кукарачка• 19 мая 2023
Ответ дляНу шо не так?
Якщо ви іі не бачите, це не означає, що іі нема) мій батько дуже любить льонові вишиванки, , тон вишивки в тон тканини , легкі на літо та більш плотніші на прохолодні ді
Коли вам було вбито в голову, що річ якось там дизайнера то є гут, а носити річ роду-не гут))
Ну шо не так?• 19 мая 2023
Ответ дляКукарачка
Є поняття доречності , і якщо одяг якогось там дизайнера - це повсякденна річ, то національний костюм має своє призначення. А від того, що вишиванки почали нав´язувати у всіх місцях, коли це доречно в ні , симпатії до такого одягу точно не додалося.
Кукарачка• 19 мая 2023
Ответ дляНу шо не так?
Хто встановлює правила « доречності»? Що значить , що зашита сорочка -не повсякденна річ?
Знаєте чому ви так вважаєте? Тому зо вам це вбивалось в голови століттями, адже вишита за родинними схемами річ-є ідентифікаційною
Тому й перейшла повсякденна річ з вишивкою до « національного костюму» місця якому в музеї та на сцені
В цьому араби молодці) як носили так і носять що вважають за потрібне
Вишиванки не почали « нав’язувати», їх почали витягувати з небуття , але деяким соромно, недоречно та тд, що насамперед є іншим: це вбитий в голову шаблон, що проріс наскрізь
Я , як і ви, чесно говорячи, соромилась їх одягати
Поки не зрозуміла чому) з малих років укмова та вишитий одяг мені ідентифікували як село, націоналізм , кострубатість тощо
Тому я вдягаю) бо належу до гарного українського роду) я -своя серед своїх
Ну шо не так?• 19 мая 2023
Ответ дляКукарачка
Це лише ваша точка зору, а мене інша, я не придаю одягу такого великого значення, не мій стиль, не вважаю доречним , значить не ношу і на буду носити.
Кукарачка• 19 мая 2023
Ответ дляНу шо не так?
Так ніхто й не примушує)
Я теж не придаю значення, але вважаю за потрібно бути причетною до свого та своїх)
Дякую за бесіду та гарного вам дня)