Перша леді колгоспу• 19 июня в 21:13

Як вам костюм?

Це скріншот з відео, де дівчина рекламую цей костюм і там багато коментарів у захваті. А куди таке носити?
У вас є щось подібне в гардеробі?
dulenok• 19 июня в 21:14
Для меня это барыня-сударыня

Неробименінерви• 19 июня в 21:14
Эм,было бы это платьем мож и ничего ещё
осень харашо• 19 июня в 21:14
Мені не личить романтичний стиль, але ті, кому личить, носять із задоволенням
Намазюкана нішою• 19 июня в 21:14
Милый.
Нет, такого в гардеробе у меня нет, он мне по типажу не подходит
Варена цибуля• 19 июня в 21:15
там контингент такой, и половина купленные боты

очень допотопное, провинциальненькое, и это совсем не современный романтичный стиль, а черт-и-что
Дякую_аж_підскакую• 19 июня в 21:16
Моя мама такий має, їй 70
автор Перша леді колгоспу • 19 июня в 21:17
Ответ дляdulenok
Для меня это барыня-сударыня
А для мене наче персонаж з казки про фей.
Ms. Android• 19 июня в 21:17
В мене практичний,спортивний одяг.Я суконь геть не ношею.Хто як любить
Анонім-ка• 19 июня в 21:17
В 20 років було пару таких суконь, але зараз я таке не вдягну.

автор Перша леді колгоспу • 19 июня в 21:18
Ответ дляосень харашо
Ви вірно підмітили, що комусь личить, а комусь ні. Мені також не личить.
осень харашо• 19 июня в 21:19
Ответ дляПерша леді колгоспу
Саме тому розрізняють типажі та стилі
Треба підробіток• 19 июня в 21:22
Романтично, красиво, но у меня такого нет, образ жизни не подходит под такую одежду.
Электричка• 19 июня в 21:26
Дешевий поліестер, рюші. Це точно не моє, вже уявляю як неприємно воно до тіла липне, ще ті квіти. Мені не подобається, якесь застаріле і дешеве на вигляд
Тра Ля Ля• 19 июня в 22:15
В церковь, например
Огірок та Помідорчик• 20 июня в 13:10
Ответ дляПерша леді колгоспу
В мене одразу асоціація ’мама нареченої’ на весіллі