Дежавю. Подготовка к ночи?
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляБайрактарочка
Я 99% тривог і атак сплю. Буквально пару разів від тривоги прокидалася і від вибухів.
Верите в судьбу наверное) зато нервы в порядке,а тут скоро на 50 выглядеть будешь.
Байрактарочка• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Я притримуюсь того, що нічого від мене не залежить. якщо не прилетить то все буде ок і нерви будуть цілі, а якщо прилетить то вже пох.
А ще в мене просто до початку війни було півтора роки такого декрету, шо коли почалася війна мені було не страшно, а взагалі байдуже
Ответ дляБайрактарочка
Ну от і я пішла спати.Вранці на роботу,а вони ,паскуди,мене вимотають.Дудки.Нехай поскоріше переб’ють ті шахеди,закінчиться тревога,наші їм нехай десь у Бєлгороді чи Курську наваляють , а ми всі змогли відпочити
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Якщо це не галюни в мене знову, то чую звук в небі, моторчик дирчить (
Боже
Alexsandra• 19 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Берег Л чи П?
Strelka_007• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Боже
Десь в стороні, минулого разу як багато їх було на Київ, то сильніше гуло.
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Может мимо пойдут
Strelka_007• 19 мая 2023
Блін, і ще послухати хочеться, і типу треба в коридорі бути. От же людська натура )))
Tatka Kiev• 19 мая 2023
Мене від недосипу так криє від злості 🤬
Суки літають тут рознюхують на нашій землі, Боже які тварі на землі живуть
Strelka_007• 19 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
Мене від недосипу так криє від злості 🤬
Їм то тєлєку розказали що тут все їхнє, а вони й раді, уроди зомбовані. (((
Strelka_007• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Телеграмм молчит,где что и как ,если он в Киеве Уже ,то что происходит
Не панікуємо, ніч, чути добре, звук і за кілька км може доноситись, тим більше чутно було не те щоб прямо близько.
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
У меня дорога рядом,жесть гоняют,отвлекают
Strelka_007• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
В нас вночі жд чути, а вона від нас далеченько. Отже, те падло могло літати доволі далеко, а в ничній тиші його просто чути.
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Просто телеграмм подозрительно молчит (
Alena_Gordiychuk• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Просто телеграмм подозрительно молчит (
Не мовчить, на захід вони повернули. Хмельницький((
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Сукидлы
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Думала хлопнут на полях киевской области(
Natal_ka91• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Я теж чекаю тривогу, переводжу дитину в коридор, коли масові, і вирубуюсь... Хоча хотіла читати новини в якому напрямку ракети щоб теж перейти. не знаю як так, мабуть реакція організму.
Alena_Gordiychuk• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Вони по воді летіли
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Вони по воді летіли
Пишут ещё идут на нас :((