Николь1986• 18 мая 2023

Хвылювалка, ночью сюда тоже

Дежавю. Подготовка к ночи?
Alena_Gordiychuk• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Пишут ещё идут на нас :((
Чую вже((

kanni• 19 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Я теж чекаю тривогу, переводжу дитину в коридор, коли масові, і вирубуюсь... Хоча хотіла читати новини в якому напрямку ракети щоб теж перейти. не знаю як так, мабуть реакція організму.
Я тоже сейчас так: детей перевожу, сама решаю полежать почитать что куда летит, чтоб если что - самой тоже перейти. И все, отрубаюсь последние 2 ночи. Просыпаюсь от «Відбій повітряної тривоги». Недосып сказывается
L-moda• 19 мая 2023
є успішні збиття💪🏼
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Чую вже((
Область?
Alena_Gordiychuk• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Область?
Ні
Malysh2• 19 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Ні
Отрадный?
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Ні
Боже помоги
kanni• 19 мая 2023
Девочки, какой ТГ канал сейчас самый информативный? Мои что-то молчат или минимально пишут. Ванек еще хоть как-то
k1488• 19 мая 2023
Ответ длясладика
Рівне приєдналося до нічного шухеру ☹️😫
+ Рівне, Тернопіль

Helgushk@• 19 мая 2023
Это новая хвылювалка или вчерашняя, может их нумеровать?
Ukraine my home• 19 мая 2023
Я слышу (((
Helgushk@• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Я слышу (((
Пб или лб?
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Пб или лб?
П
Malysh2• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Я слышу (((
Да где? Эта информация шпионам не даст ничего
Helgushk@• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
П
Я тоже п, высунулась- пока тихо
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Я тоже п, высунулась- пока тихо
Прошло вроде
Lady Luck 99• 19 мая 2023
Как же задолбали 😵‍💫
Tatka Kiev• 19 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Їм то тєлєку розказали що тут все їхнє, а вони й раді, уроди зомбовані. (((
Алкаші тупі
Ukraine my home• 19 мая 2023
Какая то ханыга ещё под окном кричит,Коля открой,Отдай 20 рублей.

FluffuRana• 19 мая 2023
Ответ дляsobacura
Це мить )
Мить чи не мить?)
Гарячу воду відключили, так що не мить 😆
Tatka Kiev• 19 мая 2023
целенаправленно они так куда-то летят

также замечен дрон неизвестного типа в Николаевской области

Вам не здається це підозрілим?
сон ночью для слабаков получается чи шо
Strelka_007• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Рублів?! Дзвоніть в СБУ
k1488• 19 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
Мене від недосипу так криє від злості 🤬
Суки літають тут рознюхують на нашій землі, Боже які тварі на землі живуть
Вони ж не тільки розвідують(
Недавно (на днях) в одній з хвилювалок хтось писав про те, чи вони тільки розвідують чи ще й несуть удар, тоді мені ліньки було шукати інформацію, так от знайшла (може ще хтось не знає, раз виникали такі питання):

Shahed-136 (дрон-камікадзе) – тип безпілотних літальних апаратів з бойовою частиною.

Вони здатні тривалий час у режимі очікування перебувати в повітрі в районі цілі та оперативно атакувати її після отримання команди від оператора.

Також дрон здатний автоматично виконувати завдання, на яке його запрограмували.

Shahed-136 призначений для ураження цілей на дальній відстані. Наводиться дрон на стаціонарну ціль за супутниковими координатами.

Можуть долати відстань до 2,5 тис. км, зазвичай їх запускають парами чи навіть зграями.

Shahed-136 мають модифікації з камерами спостереження, які здатні завдавати високоточних ударів. Однак більш поширеним є варіант без камер, що наводиться за супутниковими координатами та вражає лише стаціонарні об’єкти.
Helgushk@• 19 мая 2023
Взрывы
Alexsandra• 19 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Не мовчить, на захід вони повернули. Хмельницький((
А де Ви читаєте?
катерина12009• 19 мая 2023
Ого, гучно
Strelka_007• 19 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Взрывы
В нас тихо поки...
Ukraine my home• 19 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Взрывы
Киев????
rivara• 19 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Взрывы
Как гром, ПВО наверно
Tatka Kiev• 19 мая 2023
Ответ дляk1488
Вони ж не тільки розвідують(

Так я знаю, були ними прильоти
Пожежі