Дежавю. Подготовка к ночи?
Ответ дляNatal_ka91
Я теж чекаю тривогу, переводжу дитину в коридор, коли масові, і вирубуюсь... Хоча хотіла читати новини в якому напрямку ракети щоб теж перейти. не знаю як так, мабуть реакція організму.
Я тоже сейчас так: детей перевожу, сама решаю полежать почитать что куда летит, чтоб если что - самой тоже перейти. И все, отрубаюсь последние 2 ночи. Просыпаюсь от «Відбій повітряної тривоги». Недосып сказывается
Tatka Kiev• 19 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
Їм то тєлєку розказали що тут все їхнє, а вони й раді, уроди зомбовані. (((
Алкаші тупі
FluffuRana• 19 мая 2023
Ответ дляsobacura
Це мить )
Мить чи не мить?)
Гарячу воду відключили, так що не мить 😆
Tatka Kiev• 19 мая 2023
целенаправленно они так куда-то летят
также замечен дрон неизвестного типа в Николаевской области
Вам не здається це підозрілим?
сон ночью для слабаков получается чи шо
Вам не здається це підозрілим?
сон ночью для слабаков получается чи шо
Strelka_007• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Какая то ханыга ещё под окном кричит,Коля открой,Отдай 20 рублей.
Рублів?! Дзвоніть в СБУ
Ответ дляTatka Kiev
Мене від недосипу так криє від злості 🤬
Суки літають тут рознюхують на нашій землі, Боже які тварі на землі живуть
Вони ж не тільки розвідують(
Недавно (на днях) в одній з хвилювалок хтось писав про те, чи вони тільки розвідують чи ще й несуть удар, тоді мені ліньки було шукати інформацію, так от знайшла (може ще хтось не знає, раз виникали такі питання):
Shahed-136 (дрон-камікадзе) – тип безпілотних літальних апаратів з бойовою частиною.
Вони здатні тривалий час у режимі очікування перебувати в повітрі в районі цілі та оперативно атакувати її після отримання команди від оператора.
Також дрон здатний автоматично виконувати завдання, на яке його запрограмували.
Shahed-136 призначений для ураження цілей на дальній відстані. Наводиться дрон на стаціонарну ціль за супутниковими координатами.
Можуть долати відстань до 2,5 тис. км, зазвичай їх запускають парами чи навіть зграями.
Shahed-136 мають модифікації з камерами спостереження, які здатні завдавати високоточних ударів. Однак більш поширеним є варіант без камер, що наводиться за супутниковими координатами та вражає лише стаціонарні об’єкти.
Alexsandra• 19 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Не мовчить, на захід вони повернули. Хмельницький((
А де Ви читаєте?
Tatka Kiev• 19 мая 2023
Ответ дляk1488
Вони ж не тільки розвідують(
Так я знаю, були ними прильоти
Пожежі