Николь1986• 18 мая 2023

Хвылювалка, ночью сюда тоже

Дежавю. Подготовка к ночи?
Zelenkа• 19 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Мене теж виключили з хвилювалочок. А все чому?! Бо бісять розмови про і фото 100500 котів.
Вирішили, що я не достойна тих тем
От тому тепер це теми з ниттям) Менше треба було скаржитися на хвилювалочки, всьо😂

РойЛеля• 19 мая 2023
В Чернігівській вже бахає
tarveldy• 19 мая 2023
Ответ дляebbi
Що треба хапати кицю,шампусик,пару келихів і йти в укриття.
Я за війну в укритті була раз, в охматдит , мене воно пригнічує , калідор наше все, ну і віра, що не в´єбе
ebbi• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Блин реально люди есть спят и им пофиг.Почему мы такие.
Я завжди вимикала сирену і спала далі коли вікна були закриті.Я не чула вибухів.А тепер все відкрито,16 тревога не спрацювала,так від бабахів підскочила.Спросоння навіть не зрозумілв що за залп.
Klodia• 19 мая 2023
Ладно, если про котов не хотите, тогда скажите, пока вас тут много, где можно купить белую джинсовку. Желательно Киев, а опять пришлют размер на кота.
Счастливый магазинчик• 19 мая 2023
Это будет когда нибудь ночь для сна ?
Я понимаю, что мы украинцы, народ сильный, но , хочется поспать хоть ночку!
Кто б уже тот Иран *бнул, достали
Санта-Алла• 19 мая 2023
Ответ дляKlodia
Я недавно була в МІН на Дарниці. Класні речі завезли. Купила джинсовку рожеву, там поки є кольори.
Zelenkа• 19 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
В Чернігівській вже бахає
Зараз те гівно позбивають, пісяти і спати)
a.ostroverh• 19 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Коты как раз спокойнее большинства

РойЛеля• 19 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Это будет когда нибудь ночь для сна ?
Кто б уже тот Иран *бнул, достали
Сон для слабаків
Any• 19 мая 2023
Ответ дляa.ostroverh
Коты как раз спокойнее большинства
То ж у калідорі другий?
ebbi• 19 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Это будет когда нибудь ночь для сна ?
Кто б уже тот Иран *бнул, достали
Краще парашу.І хвойним лісом всю засадити,щоб у нас чисте повітря завжди було.Бо вони нам тут вже сильно насмерділи
Санта-Алла• 19 мая 2023
Добре я теж запитаю тоді. Чим ви чистите Сковороди та каструлі від гарі нижня частина. Фада хтось користувався?
a.ostroverh• 19 мая 2023
Ответ дляAny
То ж у калідорі другий?
На балконе!
Он и в оккупации не шарахался и не прятался никуда
Zelenkа• 19 мая 2023
Ответ дляa.ostroverh
Коты как раз спокойнее большинства
Мій какашки закопує, так вставати не хочу😂
Any• 19 мая 2023
Ответ дляZelenkа
Ото мова жестів 😁
Моя встала і знову лягла
Счастливый магазинчик• 19 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Сон для слабаків
Как стать слабаком хоть разок?)
Я ночь эту вообще не спала, утром после отбоя лягла- так мой сын, 10 лет, сам на уроки проснулся, сам себе завтрак приготовил, не могла вообще проснуться 😒
Счастливый магазинчик• 19 мая 2023
Ответ дляebbi
Парашня- цель нрмер один, для уничтожения! Тут даже без разговоров.
Но, *ука Иран этот так остогид, хочется и его на пару с русней уничтожить !
Stefaniya K.• 19 мая 2023
напишіть 2 слова,що робиться.в мене все відключено.

Санта-Алла• 19 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Та що робиться, Ваньок пише що буде громко🤬
ebbi• 19 мая 2023
Ответ дляСчастливый магазинчик
Підтримую.Паскудна країна.І підла.Дивиться тобі в очі і каже, не моргнувши оком,що то вам все ввижається.Вони з парашею знайшли одне оного
Даксо• 19 мая 2023
Підарашки розпітушились значить отримують звізди на фронті. Хороший знак.
Раната• 19 мая 2023
Ответ дляСанта-Алла
Ага
lovvanda• 19 мая 2023
Ответ дляСанта-Алла
Это где?
Счастливый магазинчик• 19 мая 2023
Ответ дляebbi
Два мусорных бака
Санта-Алла• 19 мая 2023
Ответ дляlovvanda
Это где?
Як виходити з метро до зупинок в сторону Харківської , там видно цей магазин
Stefaniya K.• 19 мая 2023
Ответ дляСанта-Алла
ааа мопеди.я їх ще не бачила і не чула.
Байрактарочка• 19 мая 2023
Ответ дляa.ostroverh
Идут они в жопу
Я теж п’ю
Ukraine my home• 19 мая 2023
Кто то что то слышит? Где эти шлюхи? То пишут один в области,то уже четыре
Байрактарочка• 19 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Я 99% тривог і атак сплю. Буквально пару разів від тривоги прокидалася і від вибухів.