Перекус беру завжди• 18 мая 2023
Де зберігати заощадження?
Доброго вечора. Нехай у всіх ніч буде спокійною. Скажіть, де ви зараз зберігаєте свої заощадження? У банках чи у готівці? У банках зараз незручно, за потреби можна зняти лише еквівалент 100 тис.грн. Чи надійні вони зараз? Якому банку найбільше довіряєте? Зберігати вдома - будинки у нас зараз як солом´яний будинок з трьох поросят :( Носити з собою також не діло...
Заздалегідь...зараз питання не особисте, не про розмір в кого скільки має коштів, а про безпечні варіанти...буду вдячна корисним порадам
Гопница-Советчица• 19 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
Так не все ж в Германии сидят.
А навіщо там сидіти і чому саме в Німеччині?