Перекус беру завжди• 18 мая 2023
Де зберігати заощадження?
Доброго вечора. Нехай у всіх ніч буде спокійною. Скажіть, де ви зараз зберігаєте свої заощадження? У банках чи у готівці? У банках зараз незручно, за потреби можна зняти лише еквівалент 100 тис.грн. Чи надійні вони зараз? Якому банку найбільше довіряєте? Зберігати вдома - будинки у нас зараз як солом´яний будинок з трьох поросят :( Носити з собою також не діло...
Заздалегідь...зараз питання не особисте, не про розмір в кого скільки має коштів, а про безпечні варіанти...буду вдячна корисним порадам
Марафетчица• 18 мая 2023
Сколько денег? Поделите на 3 части, в разных валютах храните или в банке или дома, зависит от суммы.
Valentyinka• 18 мая 2023
О чем вы?) Тут только миллионерши, у них всегда наличка, недвига и новые машины
Безлім на все• 18 мая 2023
Теж переймаюсь цим питанням, навіть питала в приват банку, консультант рекомендувала на депозит з можливістю дострокового припинення, і сказала, що видача в валюті, але я їм не вірю, був випадок, коли мамі валютний вклад виплатили в гривні та ще й по низькому курсу. Тому буду зберігати налом вдома, мені так спокійніше
18 мнеУЖЕ• 18 мая 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Все в скляних банках
І дуже надійно закопані
Під землею
І дуже надійно закопані
Під землею
Під землею- найгірша схованка
Там гниє все, навіть в банках
Незламна Україна• 18 мая 2023
Дома держу.
От всего не убережешься.
В банк пока стремаюсь нести.
С этими блокировками карт и счетов, лучше пока предостеречься.
Раньше держала депозиты в банках.
От всего не убережешься.
В банк пока стремаюсь нести.
Раньше держала депозиты в банках.
Умничка-помощничка• 18 мая 2023
Часть европейский банк, часть Приват, часть наличные, что доллары, что гривны.
Частина у наших банках, Частина у іноземних фізичних (2 країни) та міжнародних (вайз, револют, пайонір). Ще періодично лишаю на пайонір та скріл.
Не дуже розумію на що розраховують любителі готівки. Це може бути оправдано, коли у тебе зовсім небагато, тобто на пожити десь півроку, і безумство коли там заощадження на житло, навчання і т.ін. Це ж просто папірці, які лежать там де може прилетіти, хтось може вилізти, чи не буде доступу. Так, ризики з банками теж є, але там хоч є якісь гарантії та і ризики менші.
Анонім Завгосп• 18 мая 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Під землею- найгірша схованка
Там гниє все, навіть в банках
Ще мій дід ховав, спадщину так залишав батькам
гниє в землі ? Скло ?
Вчіть хімію/історію
Хоча вам мабуть то не треба
1000 років тому так повідомлення залишали
Навіть в морі не гниє
гниє в землі ? Скло ?
Вчіть хімію/історію
Хоча вам мабуть то не треба
Навіть в морі не гниє
Забризкана водою• 18 мая 2023
Наличка. В банке у меня обычно не более 20ти тысяч гривен на счету болталось. Не доверяю банкам, тем более сейчас, когда стали блокировать счета.
Перекус беру завжди
• 18 мая 2023
Ответ дляЗабризкана водою
А що за тема з блокуванням рахунків? З чим це пов´язано?
english book• 18 мая 2023
Ответ дляValentyinka
І не тільки в цих. Загалом більше 20-ти різних. В Аркаді правда не була
До речі в Дельті єдиний випадок, коли люди виграли на курсі $ при отриманні своїх коштів від ФГВФО. Тому що курс на момент введення тимчасової адміністрації, був кращим, ніж на сам момент видачі.
В момент введення курс був зафіксований 21.6161
А на початок виплат курс був 21.2993
А так хоч і попадала в деяких на тимчасову адміністрацію,якщо рахувати прибуток, то завжди був великий плюс. Бо відсотки були шалені - до 28 річних в гривні, і 10-12 в валюті. І вони все перекривали.
Правда я ризикували більше гривнею, а валюту зберігала в більш надійних. Попала з нею лише декілька раз.
Тому в мене вибір завжди був один-в банк.
А на початок виплат курс був 21.2993
Забризкана водою• 18 мая 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Читаю в темах в последнее время, что за долги блокируют счета.
english book• 18 мая 2023
Ответ дляValentyinka
Вибачте, то не вам))
english book• 18 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Дельта банк? Аркада? ВАБ банк?
Ніяких проблем з виплатами від ФГВФО. Відсотки все перекривали.
Десь втратив, десь здобув.
Відповіла вам вище, але помилилася.
Десь втратив, десь здобув.
Відповіла вам вище, але помилилася.
Анонім Перший• 18 мая 2023
Ответ дляTammy21
Так не все ж в Германии сидят.
18 мнеУЖЕ• 18 мая 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
гниє в землі ? Скло ?
Вчіть хімію/історію
Хоча вам мабуть то не треба
Навіть в морі не гниє
гниє в землі ? Скло ?
Вчіть хімію/історію
Хоча вам мабуть то не треба
Навіть в морі не гниє
Не скло гниє!
А те що в склі, бо гниє метал кришки і всередину попадає повітря. Герметично зберігатись нічого землі не може роками.
Вчіть хімію ви
english book• 18 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
а якшо 200к+
А навіщо нести більш ніж гарантується?
Банків було повно,суми ділила і вкладала в різні банки.Плюс ще чоловік на себе. Кожному все виплатили, де попали.Але це в основному з гривнею. По валюті я майже не попадала. Дивом винесла все в 2007 році перед самою кризою, що прийшла до нас зі США, і більше в ненадійні не несла. Тоді читала finance.ua, і дуже вдячна людині з дивним нікому, яка попереджала про це.
Анонім Завгосп• 18 мая 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Не скло гниє!
Вчіть хімію ви
Я ще фунти так зберігала 20 років тому привезені з Англії коли була студенткою
В пакет і туди
В мене нічого не гнило 😏
Кришка не металева 😏
В пакет і туди
В мене нічого не гнило 😏
Кришка не металева 😏
БоВжеВільна• 18 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
орендую 4 сейфові скриньки, також готівка в хаті. Не знаю, але якшо шо то втрачу 25%.
Оренда дорога зараза, 25000 грн в рік.
В Авалі заплатила близько 6000 за аренду сейфу на рік
Лепешечка• 18 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
а якшо 200к+
живете минулим. Такі мізерні цифри для ФГ давно не актуальні.
Гопница-Советчица• 19 мая 2023
Ответ дляValentyinka
Міліонери не зберігають кошти в банках?