ПАЦАНКА О• 18 мая 2023
Как вам? Развивала для детей))), или я что-то не понимаю?
Купила карточки для развития ребенка. И смех и грех. Кто это все контролирует? Хотела позвонить в это ПП "Кристал Бук" и таки набрала, и ШО вы б думали, трубка не снимается...
Внимание, в эфире "Свійські тварини" от Кристал Бук.
Все хорошо, но вот этот дракончик с розовыми пёрышками по бокам, по моему совсем перебор. Что они там у себя на предприятии курят, это загадка.
Результат:
вже голосів:
69 (65.71%)
Ничего критичного не наблюдаю.
18 (17.14%)
Тю, а ШО такова?
13 (12.38%)
Странные "животные", не купила
3 (2.86%)
Нет, этого допускать нельзя!
2 (1.9%)
Уволить бы ответственного за и
постою_послушаю• 18 мая 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Правда? Це тварина? Ще і свіська? Чесно?
Аксолотль это домашнее животное, да. Экзотическое, как игуана, например. Но никакого шок контента я не вижу в этих карточках
ПАЦАНКА О
• 18 мая 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
крім того, що ці картки ніяк не дпоможуть у розвитку страшного не бачу. Як дидактичний матеріал, наприклад для заняття, звісно їх використовувати не можна. Просто картинки.
Ще раз. Куплені з метою роща так, а не просто ’шоб було’/ ’шоб валялось’.
ПАЦАНКА О
• 18 мая 2023
Ответ дляГарнюнька
Я абсолютно серьезно. Увидел у кого-то в ютубе из детей блоггеров
Чи дасте ви просто відповідь ?
Це тварина?
Це свіська тварина?
Це тварина?
Це свіська тварина?
Найщасливіша• 18 мая 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ні. Напишите будь ласка.
мило Dove в якості має лого голуба. Існує така штука як синоніми - і pigeon, і dove це голуб
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 мая 2023
Свійські тварини — види тварин, що повністю або частково утримуються людиною, живуть з людиною та розводяться нею. Вікіпедія не брехатиме.
ЗавЛабСнаб• 18 мая 2023
Аксолотль, если ему лапу отрезать-вырастает. Аквариумные животное, довольно милое
постою_послушаю• 18 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
А тхір? Він в селі курей давить. Яка це свійська тварина
А крысы? Санэпидемстанции с ними борются изо всех сил, и при этом их давным давно держат как домашних животных.
ПАЦАНКА О
• 18 мая 2023
Ответ дляyulcha01
Нет. Ну рыбка в качестве домашнего животного вас не смущает, а аксолотль почему-то смутил
Для вас ще раз. Те ШО на фото, взагал не є свійськими тваринами.
І з чого ви взяли що мене щось ’смущает’?
ПАЦАНКА О
• 18 мая 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
взагалі, з урахуванням того, на який вік розраховані, то однозначна невдалий випуск.. Щеб у формі чорно-білих карикатур приподнесли..
постою_послушаю• 18 мая 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Чи дасте ви просто відповідь ?
Це тварина?
Це свіська тварина?
Це тварина?
Це свіська тварина?
Может дело в несовершенстве моего украинского, но, если я правильно понимаю, свійські тварини это же просто домашние животные? Или это что-то ближе к свиньями, коровам, ну к хозяйству?
ПАЦАНКА О
• 18 мая 2023
Ответ дляНайщасливіша
І що?
Тут надолго• 18 мая 2023
Ні, це неподобство, дитина тих капіталістичних загонів бачити не повинна.
Курка,корова,собака. Решта ат лукавава
ПАЦАНКА О
• 18 мая 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Клас.
Kot_v_meshke• 18 мая 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Чому? Аксолотлі зараз модні, в мене донька декілька років тому хотіла такого біленького. Дякувати Богу, перехотіла вже
.
Часи змінюються, і корова, свиня, вівця кіт та собака вже не єдині свійські тварини. Зараз і фретки, і єноти, і фенекі утримуються людиною як свійські тварини. То чого не подати цю інфу дітям? Чи треба бути зашореними?
ПАЦАНКА О
• 18 мая 2023
Ответ дляТут надолго
Курка,корова,собака. Решта ат лукавава
Аминь.
Усатая полосатая• 18 мая 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Да))). Свійська тварина?
свійська тварина - це тварина, якою опікується людина, яка її утримує, годує.
А ви думали, це тільки ті, яких їдять?)
В цьому розумінні акселотль - це такой свійська тварина.
Мій хотів такого)
А ви думали, це тільки ті, яких їдять?)
Мій хотів такого)
ПАЦАНКА О
• 18 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
.
Йоп. Все зрозуміло.
ЗавЛабСнаб• 18 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
.
Реклама скореее всего, мода. Они реально, смешные такие. Во многих океанариумах есть. У меня первый раз увидел вживую, такой восторг был)))) потом давай читать о них)))
Kot_v_meshke• 18 мая 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так, повно відео з ними, є прикольні, ніби аксолотль грає на роялі)))).
ЗавЛабСнаб• 18 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Таке ще не бачила🤣🤣
Черпак_для_фантазий• 18 мая 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Я завжди думала що голуб це pigeon
Ну добре(( мій рівень ху із андьюти тудей))
А рибка свійська тварина теж?
Голуб піжон це на французькій мові.
Але мій інгліш як і ваш, Лондон оф зе капітал сіті.
Гуппі рибки, це у мене в дитинстві вони були в акваріумі, вони бистро плодяться .
ПАЦАНКА О
• 18 мая 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Ну я ж пишу ’клас’.
А борщ воно ще не варить?
Kot_v_meshke• 18 мая 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну я ж пишу ’клас’.
А борщ воно ще не варить?
Ну якщо купите собі аксолотля та навчите його куховарити - може й зварить вам )))))
Не будь КакСвета• 18 мая 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А что вас так поражает? По-вашему свийська тварина - это только корова, что ли?
Домашнее животное - это да, кот, собака, аксолотль в том числе. Это все животные, которых держат дома. Если вы не знаете таких простых вещей, то чем виноват проиводитель карточек?
Kot_v_meshke• 18 мая 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Короче, скоро всі тварини будуть свійські
Все йде до того)))))). Лисиць тримають, сов.
Файна пані• 18 мая 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Да))). Свійська тварина?
хорошо, хоть не дозвонились. хотя, если позорится, то уже до конца