Ms. Iphone• 19 мая 2023
Кофе без кофеина в зернах, кофеманы, скажите пожалуйста это фигня?
Сильно отличается вкус и аромат от обычного?
Спасибо!
Подтяжка• 19 мая 2023
как безалкогольное вино или безалкогольное пиво от обычного. для кофеманов конечно разница колоссальная. для дилетантов в кофейной деле будет незаметно
Ms. Iphone
• 19 мая 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Автор, слушать всякий бред никакой жизни не хватит - берите и пейте)
Спасибо. Я очень люблю кофе. Но много его нельзя мне. Вот подумываю, а если без кофеина купить, чтобы по вечерам себя побаловать.
ГЛЮкоза• 19 мая 2023
Лет 15 пью и такой и такой, разницы нет, кроме отсутствия наркоманского кофеинового прихода)
Тектологиня 80lv• 19 мая 2023
На вкус вообще никакой разницы не заметила
Несколько марок было на пробу
А если о якобы свойствах кофе - он меня никогда не бодрил ) Вообще
После него сплю как сурок
Чаще всего пью уже по привычке, и вечером кстати, ну иногда днём
Утром никогда
Несколько марок было на пробу
После него сплю как сурок
Утром никогда
Тектологиня 80lv• 19 мая 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А что за приход?
Как оно ощущается?
Опишите пожалуйста 😏
Как оно ощущается?
Опишите пожалуйста 😏
Уравнобешенная• 19 мая 2023
Я взяла Мілеллі два сорти зернової кави - з пониженим вмістом кофеїну і безкофеїнову, прекрасний смак, до тонкощів не розбору, але обидва мені подобаються, у Мінеллі довго кава не зберігається і власна обжарка, можна в коментарях до замовлення попросить змолоть, потім ще телефонують і уточняють замовлення, зараз заскриню
Тріль!• 19 мая 2023
Я взяла Лаваццу без кофеїну, в зернах. Перші рази на смак відчувала різницю. Не можу пояснити в чому саме відмінність, для мене це дуже тонкий нюанс. І мені кава допомагає коли понижений тиск, а та що без кофеїну ніби не діє на мене, голова всеодно болить (коли випиваю з кофеїном - біль як рукою знамає).
Але, мені теж не можна багато кофеїну, тому 1 раз на день п´ю без, 1 раз на день п´ю з кофеїном. З часом виягнулася і кава без кофеїну також почала смакувати
Зоя Жорівна• 19 мая 2023
Дешева кава буде несмачною. Беріть дорожчу. 10 років п´ю безкофеїнову, стимулятори не можна через здоров´я, а я її дуже люблю. Ще пораджу таке: купіть безкофеїнові арабіку і робусту, зробіть суміш: 3 частини арабіки на 1 частину робусти. Буде божественно))) Але безкофеїнову робусту тре ще пошукати.
Вареничніца• 19 мая 2023
Я кілька років працювала в мережі кофе хауз.Була така мережа .. нас навчали,шо навіть експерт не відрізнить декаф від звичайної. Технологія видаляє кофеїн,але інші показники лишаються незмінними. В нас були різні марки,іллі найчастіше. Кава без кофеїну була неперевершена. Зараз купую лаваццу блакитну пачку. Класний смак. І всіх подруг присадила і пояснила,бо каву люблять усі,а під 50 то у всіх тиск скаче. Того ввечері дівчатка балують себе кавою без кофеїну
Тріль!• 19 мая 2023
Ответ дляВареничніца
Дякую, було цікаво почитати ваш досвід. Яку саме Лаваццу берете, бо я в продажу безкофеїнову зучтрічаю двох видів. Ви обидві пробували? Цікаво, в чому різниця на смак.
Я п´ю Dec, а ви яку?
Вареничніца• 19 мая 2023
Ответ дляТріль!
Я п´ю Dec, а ви яку?
Беру першу,в пачці і в бляшанці з кришкою також є.
Ms. Iphone
• 27 мая 2023
Ответ дляAzizovna
Мені без кофеїну кава дуже подобається. Я в Туреччині скуштувала каву Мененгіч із диких плодів фісташкового дерева – це просто шедеврально. А взагалі, зараз замовляю каву з доставкою ось тут і без кофеїну кава тут теж чудова.
Дякую.