Фиона Шрековна• 19 мая 2023

Ваше ставлення до тих хто виїзав

Цікавить як хто ставиться до тих хто покинув країну і живе в своє задоволення за кордоном, чи чекає Батьківщина їх назад, чи так само вони постраждали від в*ійни як ті хто живе другий рік вдома. Я не про тих зараз хто втратив житло чи тікав від окупації, я про тих хто захотів пожити за кордоном і скористався нагодою, хто виїхав з міст де було і є більш спокійно
Результат:
вже голосів: 174
93 (53.45%) Нехай лишаються за кордоном
81 (46.55%) Чекаєм вдома
Olga Zelenyak• 19 мая 2023
Ответ дляЛеска
Ага, типу ті хто лишився повинні вкалувати , піднімати економіку, рівень життя, промисловість, відбудовувати країну , а мандрівники ще подумають підходять їм ці умови чи ні.
Для того, щоб відбудовувати країну і піднімати економіку і потрібний людський ресурс. І держава повинна дбати про те, щоб люди поверталися. Інакше вони будуть підіймати економіки інших країн. Це тільки на Порадниці всі, хто виїхав, мандрують, а в реальному житті люди працюють, щоб жити в більшості країн і піднімають таким чином інші економіки, а не українську.
dajkiri-irina• 19 мая 2023
Да пофиг. У человека жизнь одна,и только он решает,как,где ему жить. И ему все равно,что думает какая-то советчица и т д.
Stefaniya K.• 19 мая 2023
какая мне разница ,кто выехал-не выехал.покакал-не покакал. у меня своя жизнь.и я никуда даже за деньги не собираюсь уезжать.мне и дома хорошо.
Marina..• 19 мая 2023
Выехали и что, пусть как сами посчитают нужным. Мне главное , что те кто выехал из тихих мест не рассказывали, как мне жить, каким образом любить свою страну и сколько я должна жертвовать на армию.
Stefaniya K.• 19 мая 2023
Ответ дляFlower Girl23
Уважаю выбор выехавших и радуюсь за них и за будущее их детей.
ой не.моим детям и дома отлично-у них все есть.а драять туалеты где то или пальмы стричь-увы и ах.на море-да.на зимовку в свою студию в теплую страну-да.но жить только дома
Pink Flambee• 19 мая 2023
Не виїзжала,маю таку можливість і чоловік має можливість( глухий здитинства, а то зараз набіжать)їздить лише за кордон на роботу по 3 місяці,має інвалідність,половина знайомих з чоловіками по Америці кидають фото у вишиванках І Христос Воскрес,поїхали за гроші,я і не засуджую що втекли,але вишиванки для таких ну це надто,патріоти срані,чесно тошнить від них,вчора їхала з таксистом,зайшла тема,каже їдьте за кордон,я така нафіга,у мене тут є де жити,сімя,ще б роботу чоловіку нормальну і взагалі за закордон чути не хочу,це я з Західної частини,у нас звісно і не як в Запоріжжі чи Херсоні,але сирени кожного дня,бували і прильоти,похорони щодня,багато безвісті зниклих,купу знайомих полягло,помагаєм чим можем фінансово.
Flower Girl23• 19 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ну в Вашем комментарии я почему-то и не сомневалась...))
Stefaniya K.• 19 мая 2023
Ответ дляFlower Girl23
и правильно сделали.
Stefaniya K.• 19 мая 2023
Ответ дляPink Flambee
Не чіпай - вб ю• 19 мая 2023
А чому я маю до них якось ставится, цікаво?
Мене і до війни не хвилювало хто де живе, а зараз чому має?
Lenusikkuz• 19 мая 2023
Ответ для4мама
А я таких як ви вважаю паскудами. Які з теми в тему таскають цей гидотний москальский нарратив. Огидними паскудами.
Мабуть також на допомозі сидите? 🤔
magistralchimik• 19 мая 2023
Меньше народу больше кислороду. Меньше женщин, больше выбор у меня. У меня ’женская профессия’ - меньше конкуренция.
От того, что выехавшие останутся там у меня одни плюсы.
4мама• 19 мая 2023
Ответ дляLenusikkuz
Мабуть також на допомозі сидите? 🤔
Так так, звичайно. На шикарній віллі на березі Адріатики.
Щомісяця отримую сто міліонів євро, свою квартиру здаю за 5 тисяч гривень на добу, будинок - за 25.
Леска• 19 мая 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Отож бо й воно. А який сенс людям повертатися в руїни і економіку в сраці(вибачте). Людям повинно бути цікаво повертатися. А при умові такої самої праці тут і там то краще лишатися в країні з чистими дорогами, працюючими законами і т.д.
Lenusikkuz• 19 мая 2023
Ответ для4мама
Я так і зрозуміла. Бо бачу вам правда сильно муляє…
4мама• 19 мая 2023
Ответ дляLenusikkuz
На дурних матрьошок навіть не ображають. Яндекс перекладач - це верх вашого інтелекту.
4мама• 19 мая 2023
Ответ дляЛеска
Ой, не скажіть. Україна вже є, а буде ще більше дуже дуже привабливим інвестиційним оазисом. Де ще буде стільки будівництва, реновацій і тд і тп.
Батальони Куршавель та Монако вже лижі нагострили на відкати. Отут спуску давати не варто і дивитись від і до на виконавців великих проектів.
Lenusikkuz• 19 мая 2023
Ответ для4мама
«Не приємно» познайомитись, дурна матрьошка. Вам навіть яндекс інтелекту не додає 😂
4мама• 19 мая 2023
Ответ дляLenusikkuz
А я й не збираюсь знайомитись з такими.