ТебеОноНадось• 19 мая 2023
Різдвяник (кімнатна рослина) блідий
Щось робиться з моїм різдвяником. Він наче втрачає колір, листки не зелені, а якісь сіро-жовті, бліденькі. Я десь пів року тому перенесла його з глибини кімнати на підвіконня, невже йому не потрібно світло..?
Дайте вподобайок• 19 мая 2023
Різдвянику потрібне розсіяне світло, не прямі сонячні промені. Можливо, він у вас вигорає на сонці.
ТебеОноНадось
• 19 мая 2023
Пекельнi Борошна• 19 мая 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Полностью согласна
ТебеОноНадось
• 19 мая 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Зрозуміло, дякую.