Щедрик ведрик• 19 мая 2023

У Тины Кароль сделанные губы?

Такая она красавица
Царевна_несушка• 19 мая 2023
Какое-то неудачное фото вы выбрали. Мне она нравится. Милая, женственная.
Tatianka87• 19 мая 2023
Думаю губы подколоты. И то что волосы накладные , это 100%
Belaya@• 19 мая 2023
Ответ дляKaprichoza
Тут вона набагато краща ніж на фото автора
Згодна, вона навіть в тій самій сукні. На відео що знімав чоловік, вана якась ’справжня’ без кривляння, та пафосу.
Стрекоза любви• 19 мая 2023
Якщо і підколоті, то зовсім небагато. Ось можна ближче роздивитися. Хай тут дівчата плюються, але знаю, що чоловікам вона подобається
Папобус• 19 мая 2023
А сколько ей? Без грима получше Лорак конечно. Та как на рашку свалила, стала ’улучшаться’ в обратную сторону семимильными шагами.
автор Щедрик ведрик • 19 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Классная
Belaya@• 19 мая 2023
Ответ дляTatianka87
Підколоті 100 відсотків і за волосся згодна повністю. Колись вона приїжджала на фабрику де працює моя кума, вони виготовляли для неї колготки для кліпу ’Скандал’ чи як він там називається, то вона була з хвостиком-три пір´їнки)
Tatianka87• 19 мая 2023
Ответ дляBelaya@
Но шиньон у нее шикарный!!!
Стрекоза любви• 19 мая 2023
Ответ дляBelaya@
В неї спеціальна накладка на волосся, не знаю точну назву. Навіть на вашому фото видно, спереду своє волосся, а з середини голови додано на маківку.
вАлнуюся сильнА• 19 мая 2023
Вибачайте, що трошки не по темі.
Але тут знавці пісень напевно, може хтось допоможе згадати пісню пліз, мучить це питання...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3338288
автор Щедрик ведрик • 19 мая 2023
Ответ дляBelaya@
Не знаю, я видела ее выступление где ей лет 15, у неё такие же густые волосы как сейчас, только натуральные темные
Я погнала• 19 мая 2023
Ответ дляВерочка 100%
Ну про Лободу ви вже загнули!!!
Лобода это трансвестит в чистом виде
Мао_Мяо• 19 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Удивили насчёт волос. Всегда обращала внимание на её шикарные волосы и мысли не было, что не свои
Лялька в колисці• 19 мая 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Терпіти не можу її. Навіть не можу пояснити чому.
Так само як і Ребрик, мені один типаж
А манера оозмовляти Кароль ротом на бік, то капец
Лиля лучшая
Лялька в колисці• 19 мая 2023
Ответ дляСтрекоза любви
прилично так уколото
Радуга-дуга• 20 мая 2023
Ответ дляBelaya@
Тут видно,что подколоты. А сиси открыты,чтоб бойцам настроение поднимать?