Я на хвилинку• 19 мая 2023

Хто розбирається в хостах? Почали сохнути кінчики листя.

Перерила купу статей, не знайшла подібного. Може, хтось розбирається в болячках хост і можете порадити, що з нею зробити, щоб вона не пропала? Почали сохнути кінчили листя.
Весотехник• 19 мая 2023
Мабуть на соеці погоріли.
Їм треба тінь і півтінь.
Цей сорт не терпить сонця взагалі

Не рахую, а вважаю• 19 мая 2023
Опіки. В нас росли під деревом- дуже красиві. Дерево пропало´- хости майже не живі. Треба притіняти
автор Я на хвилинку • 19 мая 2023
Ответ дляВесотехник
Мабуть на соеці погоріли.
Їм треба тінь і півтінь.
Цей сорт не терпить сонця взагалі
Вони на сонці більшу частину пори…
Тобто пересадити краще?
автор Я на хвилинку • 19 мая 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дякую ❤️
Весотехник• 19 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Вони на сонці більшу частину пори…
Тобто пересадити краще?
Яещо є куди, то так
Українська Мрія• 19 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Вони на сонці більшу частину пори…
Тобто пересадити краще?
Пересадить лучше осенью. Сейчас может получится чем-то затенить
автор Я на хвилинку • 19 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Кущ посаджений на новому місці як тиждень. Мені його в подарунок привезли( так гарно їм в тій клумбі. Але не подобається, сонце, як виявилось. Притінити особливо там нічим. Боюсь за літо взагалі пропаде , якщо там залишиться. Мабуть таки пересаджу на вихідних. Дякую щиро за підказки

Українська Мрія• 19 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Постарайтесь с большим комом земли выкопать
Летчица• 20 мая 2023
Візуально, схоже на сонячний опік. Поливайте під корінь. Хоча на першому фото незрозуміло.