Підійшли сроки його прогнозів, що він тепер каже в своїх інтерв´ю?
Хто дивився розкажіть
Ответ дляПрокофіївна
В інстаграмі слухаю одного яснобачущого. От він точну дату вирахував 23 травня. Вже чекаю що ж він скаже . Бо у нього і початок по зіркам був вирахуваний чому 24.02.22 і кінець 23.05.23. він ще й лікує порадами а діагностує по фото в інсті.
Клас) тобто через 3 дні?
Ответ дляАнна_Бель
То може досить класти людей в могили і клянчити по всьому світу? Жодного патрона за рік самі не виготовили
І цікаво, як ви така розумна збираєтесь зупинити ракетні обстріли? Силою думки? Чи може ви настільки геніальна, що винайшли аналог залізного купола і розробили план його виготовлення ?
Говорити не мішки тягати…