Подтяжка• 21 мая 2023
В каком случаи удаляют щитовидку?
Вопрос в теме.
задумчивая мордочка• 21 мая 2023
При гіпертеріозі і інших діагнозах, велику вузлову, токсичний зоб
Аноним НаВсеГда• 21 мая 2023
Вузли, але повністю видаляють або якщо онко по результатах біопсії, або якщо є ризмк онко по результатах експрес гістології (під час операції проводять і вирішують чи частину залози видаляти, чи повністю).
При дифузному токсичному зобі (без вузлів) теж часто повністю видаляють.
Подтяжка
• 21 мая 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую за коментар. Питаю бо у (знайомої) видалять, вона набрала вагу, тепер така недобре звістка. Це погано?
Неробименінерви• 21 мая 2023
Якщо, видаляють, то вона вже не функціонує, як треба. Якщо видалять всю, буде пити гормон в все буде добре.
Аноним НаВсеГда• 21 мая 2023
Ответ дляПодтяжка
Від діагнозу залежить. Щитовидку зараз навіть підліткам видаляють, почастішали і помолодшали випадки захворювань щитовидки.
Якщо видаляють вчасно, то це не погано.
Звичайно, що краще жити з усіма органами, але це не найстрашніший діагноз. Просто пожиттєво гормони щитовидки доведеться приймати, якщо повністю видаляють. І на обмін кальцію та терморегуляцію впливає щитовидка і паращитовидна залози, в декого з цим можуть виникнути труднощі.
А от якщо вже є онко, то погано, звичайно.
Якщо видаляють вчасно, то це не погано.
Подтяжка
• 21 мая 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Якщо видаляють вчасно, то це не погано.
Дякую, зрозуміла! Значить є шанс що все добре
Малявка ще та• 21 мая 2023
У меня были множественный аденомы, вернее с одной стороны уже все было одной аденомой, а с другой 5 шт, удалили полностю