Ну що ви, мамо!• 21 мая 2023
Допоможіть обрати вишиваночку доньці.
Яка найкрасивіша?
Написала з цінами, щоб орієнтуватися чи вартує на ту ціну?
Дитині 8
Результат:
вже голосів:
96 (47.52%)
Фото 1 пташки 900
34 (16.83%)
Фото 3 блакитна 1200
29 (14.36%)
Фото 2 синя вишивка 500
17 (8.42%)
Фото 5 кольорова 900
15 (7.43%)
Фото 4 рожева 2700
11 (5.45%)
Результат
Альфред Шнитке• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Из какой еще общей картины?
Все нарядные в белых и только один ребенок в серой испортит картину 🤷🏻♀️
Наверное так выделяться
Ну що ви, мамо!
• 21 мая 2023
Ответ дляСтильна штучка
Ну тут и фин возможности разные.
Я купила себе джинсы за 2500 и то думаю крутовато, но сели хорошо.
А за вышиванку 2700 ну как по мне перебор.
Вона найбільше сподобвлася. Але засмучує ціна. Просто до порівняння поклала. Купити не зможу. Перебор
За 1200 зможу
Зараз дитина оглянула і каже «Будь-яку бери. Мені пташки краще»
А мені щось ті пташки гірше всіх напевно. Перегружена чи що?
Але може і помиляюся, і дитина і порадниці за неї.
Напевно треба брати
За 1200 зможу
Напевно треба брати
Ну що ви, мамо!
• 21 мая 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Наверное так выделяться
У нас не всі в однакових, можеа взагалі не у вишиванці прийти.
Але я хочу вишиванку
Альфред Шнитке• 21 мая 2023
Ответ дляscandi
5, як на мене, найуніверсальніша, можна комбінувати з низом любого кольору
Мне тоже 5 нравится из этих всех
Стильна штучка• 21 мая 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
За 1200 зможу
Напевно треба брати
За 1200 зможу
Напевно треба брати
Мне она тоже наляпистая.
Альфред Шнитке• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
Многие дети и в серых, и в синих, и в зелёных вышиванках. Как вообще можно в этом случае испортить свою картину?
Тогда никак, у нас всегда все в белых
Ну що ви, мамо!
• 21 мая 2023
Ответ дляscandi
І мені вона классна
Але голосів найменше)
Пташки, кажуть, краща
Але голосів найменше)
Пташки, кажуть, краща
Лагшмивара• 21 мая 2023
Ответ дляЧувиха
И что? Поэтому надо оталкаватся не на мнение ребенка, а на то чтобы рукава не затерлись?
нет, конечно) я точно за мнение ребенка и его комфорт))
а то ж бывает мама нарядит девочку в зефирно-маркое, а потом прессует: не лезь на горку, в песочницу, не вымазывай белые гольфы или колготки, куда полезла в светлых ботинках в грязь и пр.
бЭйбА• 21 мая 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
900 як і пташки
Фото вживу
Але як комбінувати - без поняття
Та і всі ща пташок голосують. Може таки її
Фото вживу
Але як комбінувати - без поняття
эта слишком тривиальная) мне пташки больше всего зашли, и по цене нормально. голубая и розовая тоже ничего, но пташки лучше)
бЭйбА• 21 мая 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Наверное так выделяться
на день вышиванки все были кто в чем хочет, и желтое платье с синей вышивкой, и зеленые вышивки, и хаки-вышиванка, и красное даже не вышиванка, а этно-узоры... никто ни откуда не выбьется, наоборот хорошо показать индивидуальность, а не всем в одинаковом прийти
бЭйбА• 21 мая 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
За 1200 зможу
Напевно треба брати
За 1200 зможу
Напевно треба брати
слушайте ребенка, а не себя :)
Стильна штучка• 21 мая 2023
Ответ дляЛагшмивара
у нас слава богу не было такого ограничения. самые практичные блузки и рубашки - не однотон, а клетка, точка, полоска. белые блузки вообще не люблю. и они мало кому идут, особенно бледным светловолосым детям. имхо.
Как они уже надоели со своими стилями.
У старшей в 10 классе за синие джинсы замечания делали.
А младшая 1 класс онлайн, так сказали придите на последний звонок в голубых джинсах и белых футболках.
Дома только чёрные джинсы. А футболки цветные.
Ну вот чем учитель думает когда такое пишет.
Лагшмивара• 21 мая 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
За 1200 зможу
Напевно треба брати
За 1200 зможу
Напевно треба брати
а когда носить яркое и с забавными рисунками, как не в детстве? да и у подростка может нагрянуть период хотения всего темного и черного. так что пока хочет - пусть бы носила птичек)
Ответ дляНу що ви, мамо!
І мені вона классна
Але голосів найменше)
Пташки, кажуть, краща
Але голосів найменше)
Пташки, кажуть, краща
мені з пташками не подобається - занадто наляписта (я б сказала що це вже шароварщина).
Знаєте, коли у вас в гардеробі є вишиванки в асортименті під різні випадки і є великий бюджет для цього, то можна всі п’ять штук брати.
3 і 4 - теж класні, але для більш дорослої дівчинки (від 12 р).
Але якщо вам потрібна одна вишиванка в гардеробі, я б обрала 5.
Гарна, досить традиційна, білий бекграунд і кольорова гамма самої вишивки - плюс до універсальності.
І ще я б сказала, що на вік вашої доньки - це найкраще рішення.
Ну що ви, мамо!
• 21 мая 2023
Ответ длябЭйбА
Точно пташки краще?
Ну що ви, мамо!
• 21 мая 2023
Ответ дляscandi
тільки що прочитала, що донька хоче з пташками, в такому випадку купила б те що дуже хоче дитина.
Та не дуже вона хоче. Вона каже «будь-яку»
Питаю «ну вибери якусь?»
Каже «ну пташки може»
А без фотосессї вживу вона ось така
Питаю «ну вибери якусь?»
Каже «ну пташки може»
А без фотосессї вживу вона ось така
бЭйбА• 21 мая 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Точно пташки краще?
точно) когда еще дочь походит с таким принтом? все более взрослые идут уже с обычным принтом, успеет еще в них походить. они выглядят более ярко и празднично, чем обычная, что на этих фото (3-4)
Ответ дляНу що ви, мамо!
Питаю «ну вибери якусь?»
Каже «ну пташки може»
А без фотосессї вживу вона ось така
Питаю «ну вибери якусь?»
Каже «ну пташки може»
А без фотосессї вживу вона ось така
вона не погана, але і не найкраща (але це з мого дорослого погляду).
На дитячий погляд, вона краща, бо більш грайлива, прикольна, колір фіолетовий більш сучасний.
Чудово давати дитині вибір,і підтримувати її. Щоб в майбутньому їй було легше приймати рішення, більше довіряти собі.
Ну що ви, мамо!
• 21 мая 2023
Ответ дляscandi
Ви праві..)
Золота орда• 21 мая 2023
Я бы выбрала 2 за а 500 грн ,ребенок растет и через год уже будет мала
И потом в школе есть правило белый верх ,темный низ
Барабасиха• 21 мая 2023
1 і 3. Беріть на ваш вік першу, вона гарна, але більш дитяча, пізніше вже таку не вдінете. Третя більш універсальна. 4 теж гарна, але ціна завищена