Я нє Матрьошка!• 21 мая 2023

Продаж діючого бізнеса невеликого

До 5 тис доларів. Це потрібно оформлювати якось у нотаріуса? Сплачувати податок у податковій? Хто в курсі, як це відбувається?
Ласковая_львица• 21 мая 2023
Я б не морочилася за таку суму, якщо можна фізично передати з рук в руки, і гроші, і бізнес.
Якщо потрібно оформлювати передачу власності документально, то тут без варіантів
Куратор дебошей• 21 мая 2023
Чи є зобов´язання? Борги?
Не гавкаю- но охраняю• 21 мая 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ну, не все ж бизнес в тени ведут. У некоторых есть ФОП, есть учёт, есть база, есть дебет-кредит.
Ласковая_львица• 21 мая 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Який у ФОПа дебет-кредит на до 5тис дол. Тут потрібно розуміти, що саме за бізнес. Автор не уточнила.
Якщо це продажі: якась кількість товару, бази постачальників і клієнтів, то як це має бути оформлено для передачі?
автор Я нє Матрьошка! • 21 мая 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Чи є зобов´язання? Борги?
Немає
автор Я нє Матрьошка! • 21 мая 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Це працюючий інтернет-магазин з залишками товару.
Ласковая_львица• 21 мая 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Як на мене, єдине, що тут можна продати, це товар, як звичайному клієнту, якщо немає нерухомості. Домен можна просто подарувати
автор Я нє Матрьошка! • 21 мая 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую