Попадалочка• сегодня в 04:41

Какой у него бизнес? Яценюк.

И почему Порошенко судят, а Яценюка нет?
Мне кажется, или он ведет себя вызывающе?

https://www.youtube.com/shorts/54WFvdhj_SA
Успокойся_Успокойся• сегодня в 04:45
Знаю, что дача у него через забор от яныковской в Межигорье, до Яныка там все предыдущие презики жили, но, почему-то только на яныке раздули это всё, там еще пол Киевского моря в таких же незаконных хапнутых дачах действующих политиков. Юлька тоже имела отношение к межигорью.
автор Попадалочка • сегодня в 04:47
Ужас. Страну уничтожают, вместе с людьми, а оно доллары перечислило. Откупился.
Хвець-тець• сегодня в 04:50
От яка різниця який в нього бізнес?
Справа не в його бізнесі і наші проблеми не з його бізнесу
автор Попадалочка • сегодня в 04:55
Ответ дляХвець-тець
От яка різниця який в нього бізнес?
Вы считаете, что нет связи, между нашими проблемами, и откуда в него гроши?
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 04:56
В Чернівцях ін багато має .
Огроменний ринок Добробут , парковки , торгові центри , бізнес центри . Він нормально в той час награбив .
Але це все через підставних людей (є один типу директор у нього ринжук)
Знаю його сестру , вона в лікарні дитячій працює , ні копійки не дав на ремонт або на ліки .жлоб .
Має купу нерухомості за кордоном а саме Франція та Іспанія .
Хвець-тець• сегодня в 04:58
Ответ дляПопадалочка
Я вважаю що не має сенсу колупатися в тому що є, для успішного розвитку потрібно скласти план дій : що я з цим можу робити.
Все що відбувається в нашій державі це досить примітивно, причини , наслідки і алгоритм дій давно описані в перших працях перших політологів. Все циклічно і нічого нового.
Упругая попка• сегодня в 04:58
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В Чернівцях ін багато має .
По суті звичайний набір депутата. Нічого нового
Упругая попка• сегодня в 04:58
Ответ дляХвець-тець
Ото ж
автор Попадалочка • сегодня в 05:01
Ответ дляХвець-тець
Я считаю, что преступника надо назвать преступником. А не искать, на кого теперь это все можно свалить.
И, когда мы ответим на вопрос, кто виноват, мы поймем, что делать.
Хвець-тець• сегодня в 05:01
Путька має значно більше, робить значно гірші речі і всі ним задоволені, питання, лише, в нас сами, з чим ми готові миритися і що терпіти.
Хвець-тець• сегодня в 05:03
Ответ дляПопадалочка
Ну і ? Ви назвали ? Ви відповіли?
Хто ці «ми» по вашому?що за лозунги?
Де є ваш план дій із вашою участю?
Упругая попка• сегодня в 05:09
Ответ дляХвець-тець
Саме так. Військовий злочинець пуцик і всі нічого не можуть, лиш занепокоєні
Цікавий писочок• 2 часа назад
Яценюк нюхает мокрые яйца своего любовника Олега Тягнибока
Не против• 58 минут назад
Ответ дляХвець-тець
Зачем вам Путин,смотрите что делают у нас ,самое страшное воровство в оборонпроме,ребята умирают,а эти воруют
Ms. Android• 57 минут назад
Ответ дляПопадалочка
А Вы, всерьёз думали, что он себе ’кулю в лоба’ пустит?
Ms. Android• 53 минуты назад
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В Чернівцях ін багато має .
У него ещё в США недвижимость есть.
Не їм після шостої• 46 минут назад
Ответ дляНе против
Ну так щоб хлопці не вмирали - достатньо щоб хуйло припинило війну. З рештою і самі впораємося