Суетолог• 21 мая 2023

Что почитать?

Обычный человек, интересуюсь всем по немногу, но который не понимает чем себя занять в телефоне и что там в интернете интересного. Посоветуйте книг, не важен жанр, но особенно будет хорошо, если это что-то не художественное. Но и худ. пойдет. К примеру романтика
SaBllya• 21 мая 2023
Чеширко Дневник домового -отвлечся и поржать, Троцкий Пока-я-не-я, Ньютон Путешествие Души - задуматься и переосмыслить свою жизнь

wer-inn• 21 мая 2023
Евангелие от палача
wer-inn• 21 мая 2023
Чисто поржать- Слава Сэ
Конкордія• 21 мая 2023
Сунь-Цзы почитайте
Дали полный бан• 21 мая 2023
’Палач плачет’ Фредерик Дар, если любите детективные истории.
ginora• 21 мая 2023
Читайте українських авторів.
Наприклад
Кокотюха
Ілларіон Павлюк
Вікторія Гранецька
Макс Кідрук
Володимир Лис
Люко Дашвар
Holly White• 21 мая 2023
Ответ дляginora
Читайте українських авторів.
Наприклад
Кокотюха
Ілларіон Павлюк
Вікторія Гранецька
Макс Кідрук
Володимир Лис
Люко Дашвар
Кацапня дизлайки влепила😂
Дали полный бан• 21 мая 2023
Ответ дляHolly White
Кацапня дизлайки влепила😂
Необязательно. Может просто не согласны с Кокотюхой на запрос автора ))
Аквис• 21 мая 2023
Ответ дляwer-inn
Чисто поржать- Слава Сэ
Плюсую

Аквис• 21 мая 2023
И спасибо за тему, автор
автор Суетолог • 21 мая 2023
Ответ дляАквис
И спасибо за тему, автор
Вам спасибо за ответы:)
автор Суетолог • 21 мая 2023
Всем спасибо
-Ань-• 21 мая 2023
Олександр Коток ’Безжальна імунізація’ http://www.privivok.net.ua/bi-2
-Ань-• 21 мая 2023
Попри тиск, листи заангажованих конгресменів та організовані фармою петиції Амазон таки випустив у своєму надпопулярному kindle форматі нову книгу невтомного дослідника найтемніших закутків медичної історії США Forrest Maready.
’Вакцина аутизму: історія найбільшої трагедії сучасної медицини’ (The Autism Vaccine: The Story of Modern Medicine´s Greatest Tragedy).
Книга вийшла 1 травня 2019 і очолила на Амазоні топ новинок розділу ’Дитяче здоров´я’.
Попередня робота цього автора ’Міль в залізних легенях: Біографія Поліо’ (The Moth in the Iron Lung: A Biography of Polio).
Вразив обсяг ’перелопачених’ автором архівних матеріалів і деталізація.
Обидві книги можна полистати та замовити на Амазоні за посиланням:
https://www.amazon.com/s?i=digital-text&rh=p_27%3A...
-Ань-• 22 мая 2023
На Амазоні в травні 2019 вийшла чергова присвячена найсумнозвіснішій вакцині сучасності книга ’Розбиті мрії: Викрита вакцина ВПЛ’.
Анотація:
’Задокументованим фактом є те, що після запровадження вакцинації від вірусу папіломи людини (ВПЛ) у 2006 році було повідомлено про більшу кількість побічних реакцій, ніж з будь-якою іншою вакциною.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров´я (WHO) VigiAccess, станом на 13 серпня 2018 року було зареєстровано 84 986 повідомлень про побічні реакції.
Серед них 37 249 повідомлень про порушення нервової системи;
2514 - про серцеві порушення, включаючи 35 зупинок серця; 542 повідомлення про постуральний синдром ортостатичної тахікардії (POTS);
понад 3000 повідомлень про напади або епілепсію;
8430 повідомлень про непритомність;
та 401 зареєстрована смерть.
Ці статистичні дані зростають з кожним днем, і саме після ознайомлення з ними, ми з Амандою Дью, дочка якої отримала пошкодження від цієї вакцини, вирішили написати книгу, в якій висвітлюється небезпека вакцини проти ВПЛ.
Однак, ми вважаємо, що наші голоси не є достатньо потужними, щоб поділитися нашим посланням, і з цієї причини ми вирішили зробити цю книгу дуже відмінною від будь-якої іншої книги.
Ми вирішили попросити фахівців з усього світу, щоб кожен з них написав розділ, що описує їх власний унікальний досвід вакцинації ВПЛ.’
https://www.amazon.com/dp/B07RYW44CZ/ref=rdr_kindl...
-Ань-• 22 мая 2023
Сьогодні батьки часто запитують про доцільність щеплень, їхню безпеку, можливі наслідки як вакцинації, так і хвороб, проти яких роблять щеплення. Компактно і грунтовно, з посиланнями на першоджерела надано інформацію у виданні ’Щепити чи не щепити’ дослідника Амантоніо. Придбати книжку українською мовою можна за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8l_iR-9...

Ознайомитись з контентом (російською мовою) також можна на сайті:
https://www.scibook.org/