Барабан для дорослих• 21 мая 2023
Хто у відносинах біля року, але живете окремо. Як з матеріальною частиною?
В минулих відносинах мч активно дарував подарунки, робив приємності.
Зараз нові стосунки. Ні квіти, ні подарунки. Якщо буваємо в тц оплачує покупки. На свята щось дарує і все..
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
А що ви хочете?
Квіти, подарунки. Більше уваги, але не на словах.
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
А чому живете окремо?
Не плануєте сумісне життя?
Його житлові умови гірші за мої.
СережкинаЯ• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Його житлові умови гірші за мої.
Так может и с деньгами у него не густо тоже, одаривать вас. Ищите обеспеченного, если сами потянете (у тех тоже критерии есть).
Директор Пляжу• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Його житлові умови гірші за мої.
А чого він до вас не переїде?
СКИБИДЫШь• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Почніть самі йому щось дарувати. Може він підтягнеться
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
В мене зарплата невелика. Він заробляє добре, в процесі будівництва заміського будинку.
Дружная семейка• 21 мая 2023
Живем вместе, у меня уже 3 года. Коммуналку плачу я, а вот всю технику обновил он. По продуктам - покупаем каждый что то, но у меня ребёнок, поэтому думаю я меньше беру, чем он, но беру моющие, чего не берет он.
Он сделал предложение, замуж я не хочу, заводит разговоры о совместном бюджете, хотя и получает больше немного, чёт я не хочу после первого брака.
А чего вместе не живёте? Не понимаю встречаемый уже взрослых людей. Как то не интересно это
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
А чого він до вас не переїде?
Він проти. Вважає, що то не має так бути, що житло має організувати чоловік. Пропонував зняти квартиру, але то не є аргументовано. Я відмовилась. Він будує будинок, то велике капіталовкладення і кидати зараз на оренду дурно.
ТихоЯ• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Не факт, что Вы будете в нем жить.
СережкинаЯ• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Деньги идут на строительство значит. И да, не факт, что вас с собой позовет туда.
Майструю крила• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Про це треба казати. Це не залежить від матеріального становища і того, як довго ви у стосунках. Це або є у світогляді чоловіка як елемент залицяння та стосунків, або немає. Він може не відстрілювати про квіти взагалі. Кажіть прямо, що вам це треба і важливо, а далі дивіться на реакцію.
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляТихоЯ
Не факт, что Вы будете в нем жить.
Я і не планую. Ми лише на етапі зустрічань. Я не в статусі дружини.
Просто з людяної сторони розглядаю ситуацію.
ТихоЯ• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Почему Вы отказались от совместного проживания ?
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Я би при таких умовах, як ви не жила. В минулих стосунках жили з чоловіком. Житло зйом. Продукти на ньому, я максимум могла вкусняшки купити. Формально моя зарплата була моєю, а витрати по всьому його.
Напевно я занадто звикла до тих гарних умов(( і тепер в інших варіантах відчуваю дискомфорт. Заміж та шлюб я хочу, але то не формат тут і зараз та з цим чоловіком, а в перспективі подальшого. Не живемо, бо мої житлові умови кращі. Він переїжджати не хоче, пропонував зйом. Але він будує будинок і я розумію, що ці фінанси, то зайві витрати для нього+мені прийдеться вкладатись в якийсь побут матеріально і то буде не формат щасливого життя.
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляТихоЯ
Бо в його житлі я жити не хочу. Хороший зйом забере кругленьку суму. Нащо починати спільне життя зі складнощів. Воно має починатись в радість. А так воно в нас почнеться з проблем з будинком(а будинок не мій, а якщо я буду жити з ним, то ці проблеми будуть більш тісно мене стосуватись), бо побут вже буде спільний.
Від того, що я поживу півроку в себе нічого не зміниться. Якщо маємо розійтись, то розійдемось чи живучи разом, чи живучи окремо, то ролі не грає.
Смайликівна• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Формат щасливого життя це жити виключно за гроші чоловіка?
Що погано вкладатися в побут з людиною, з якою плануєш серйозні відносини?
Ms. Iphone• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
В нього будівництво,лишніх грошей нема.
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляМайструю крила
Говорю. Результату немає. Якщо в мене складні ситуації він завжди погоджується матеріально допомогти. Так само як і часто мої покупки готовий оплатити. А щодо сюрпризів чи квітів, як не говорю, то 0 реакції.
Майструю крила• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну тоді що ви ще хочете? Як нема, то вже і не буде. Якщо для вас це важливий елемент стосунків, що дозволяє почувати себе коханою і маленькою дівчинкою, яку на ручках качають, то кіна не буде і я б розходилася. Якщо це не настільки принципово- шукайте якісь інші плюси
Міні-бікіні• 21 мая 2023
Вы зря считаете его деньги, если предлагал съезжаться, то он свои силы оценил.
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляСмайликівна
Формат щасливого життя, то розподіл обов’язків. За чоловіком матеріальне, а за жінкою комфорт в будинку та смачна їжа. Якщо я буду вкладатись 50 на 50, то мені хочеться і розділу побутових обов’язків 50 на 50.
Тобто готування/прибирання. А якщо на мені готування і прибирання, а ще й вклад в бюджет суттєвий, то сенс такого розподілу?
В моєму варіанті чоловіки не допомагали з побутом. А вкладались фінансово.
Зупка_цем• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
А де ділись ті чоловіки з грошима?)
Смайликівна• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Чоловік теперішній знає про Ваше бачення стосунків? Раджу з ним поділитися, бо багато молодих людей надають перевагу партнерським відносинам, де все у людей на рівних незалежно від статі. І тоді у Вас не буде марних сподівань, бо чоловік не дарує подарунки.
Барабан для дорослих
• 21 мая 2023
Ответ дляЗупка_цем
А де ділись ті чоловіки з грошима?)
Розійшлись. Матеріальна складова, то не єдине на чому будуються відносини. Є інше, в чому не зійшлись.
Не гоню• 21 мая 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Скільки вам обом років? Я пишу про себе: завжди була самодостатня, багато працювала і добре заробляла. Майже кожен рік купувала нову машину, давала кошти батькам та купувала їм путівки за кордон. В 28 років вийшла заміж, чоловік старше ща мене на 5 років. На той час мав дорогу машину, побудував дачу, побудував в Криму великий будинок з виглядом на морі. В 35 років втратив свій бізнес і нічого не зробив більше за 10 років, бо депресія, будинок в Криму продали вдвічі дешевше , ніж він вклав, бо розуміли до чого може прийти. Тому для себе я ще раз впевнилася: 1. розраховувати потрібно тільки на себе в широкому сенсі слова.
2.Якщо щось маєш, то так буде незавжди.
3. Можно в один момент все втратити та не заробити.
4. Дивись пункт #1.
Саме завдяки такому чіткому розумінні я зараз маю вже 8 квартир в оренді і мені всі ці чоловіки зі своїми ’ будуючими домами’ , ’ ремонтами в великих квартирах’ , кредитах на машину ’ мазераті’ вже до однієї сраки
2.Якщо щось маєш, то так буде незавжди.
4. Дивись пункт #1.