Козяка-маляка• 21 мая 2023
Я понити… чоловік не сподобався…
Доброго мирного вечора всім.
На сайтах знайомлюся, в пошуках, знайшла одного. На фото наче ок, пише нормально. Перейшли в месенджери, написав, що треба зустрітися, попросив ще фото, я його. Вислав без футболки- зараз на дачі працює. Подивилася- ну не моє((( хоча нормальний, не страшний, просто не моє. І не хочеться свої висилати, і вже зустрічатися якось так…
Але ж я доросла тьотя, треба якось влаштовувати життя, а чоловік непоганий поки що. А, з іншого боку, хочеться не просто жити разом, не заміж, а кохання і щоб тягнуло до чоловіка, ну от така я дурна творча натура, що потребую такого в свої 42 рочки.
Дівчата, що скажете? Що порадите?
Плету корзинки• 21 мая 2023
Дуже добре вас розумію і не знаю як бути далі переступати через себе чи що. Тим паче, що чоловік був мій ідеал мабуть і лишиться ним на все життя ...
Фоточки нема• 21 мая 2023
У меня еще не разу не было, что бы сразу не понравился, а потом понравился. Первое впечатление меня ни разу не подвели. Не нравится, то даже не мучаю себя и его встречами. Вот свое встретите, то сразу зайдет , без мыслей.
Несу пургу• 21 мая 2023
А вы шо, уже фату надели? Сходите прогуляйтесь с мужчиной, а там видно будет. Может вы ему тоже в свои 42 рочкы не дуже.
дамаБезСобачки• 21 мая 2023
Лицом или фигурой, сходите на одно свидание и посмотрите. Главное характер, обаяние, личные качества. Не прям же он страшный, тогда бы с первого фото отвернуло
Мудрецыха мира• 21 мая 2023
То ви його реально навіть не бачили?
Можна зустрітися, а там можливо враження будуть інакші.
Не ждіть в 42 пристрастей як в 16 років.
Плету корзинки• 21 мая 2023
А ви йому теж збиралися якісь нюдси відправляти? Якщо він вам такі вислав.... Просто мені здається краще по зустрічатися без цього щоб дійсно хоч якісь почуття виникли.
Свекруховна• 21 мая 2023
В чем вопрос. Исчезните по английски если не Ваш вариант. Как мужчинки многие делают и не парятся. Мне будующий муж отправил одно фото из своего паспорта достаточно невзрачное, а другое какое-то непонятное в кабине самолета. Но был очень галантен в переписке и уговорил встретиться. 15 лет брака, дочь умница и красавица. Но разошлись по моей инициативе.
AmazingLady• 21 мая 2023
Живите одна в свои 42 рочки. Или вы думаете вы по умолчанию всем сподобаетесь
Крайня невістка• 21 мая 2023
Краще поспілкуватися вживу. Фото це одне. А який голос, манери, жестикуляція, мова то зовсім інше
Фоточки нема• 21 мая 2023
Ответ дляМать драконов
Мне наоборот с торсом не нравятся. Самовлюбленные
Ну да, слать женщине сразу себя по пояс раздетым как то выглядит, как вы пишите. Я то люблю с торсом, но фото предпочитаю в одежде.
Козяка-маляка
• 21 мая 2023
Ответ для__Jane__
Думаю,що якщо в свої 42 роки ви обираєте чоловіка по торсу ( сподобався/ не сподобався) то жигало вам в допомогу, готуйте грошей повні труси
Не тільки торс, обличчя також трохи інше ніж на фото на сайті (не тільки жінки, напевно, фотки обробляють).
І так, для мене зовнішність важлива. Ми всі різні, хтось кінестетик, на дотик сприймає все, хтось аудіал, а я візуал. Чим гірша?
Козяка-маляка
• 21 мая 2023
Ответ дляФоточки нема
В мене також. Всіх чоловіків і навіть друзів сприймала одразу.
Виправлялочка• 21 мая 2023
Ответ дляOdilie
Ожидали австралийского пожарного?
Или канадского лесоруба))
Плету корзинки• 21 мая 2023
Вот интересно, кто критикует автора и предлагает если 42, то кидаться на любое г .... Вы скляспо всему красотки в 40+ или у вас самих г....и жабка давит? Много таких тем и вечно этот напротив типа ’посмотри на себя в зеркало тебе 30+, 40+ соглашайся на любого крокодила’.
Фоточки нема• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Я візуал теж. Ото вам пишу, не зайшло, не мучайте себе і його тими зустрічами. Не забирайте свій час. Перше враження у візуала не підводить.
Сонячний зайчик• 21 мая 2023
Ответ для__Jane__
Добавлю только, что «хочу великого кохання» в 42 это прямой путь в абьюз. Надо чтоб он кохав
Ответ дляКозяка-маляка
В старпості ви питання задали: я вам і сказала. Гірша/ краща... є речі із розряду елементарних,які люди або розуміють з самого початку, або ні. Елементарних речей не пояснити, готуйте гроші- моя порада.
90x60x90• 21 мая 2023
Існує теорія, що вердикт щодо можливості сексу людина виносить за перші п´ятнадцять секунд.
Якщо нудно, можна і сходити.
Козяка-маляка
• 21 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
Тобто якщо мені 42, то треба терпіти все, що не подобається?
Ищу Аленя• 21 мая 2023
Я б не зустрічалася зі сворінням, яке мені свої голі, фото шле до побачення)
Козяка-маляка
• 21 мая 2023
Ответ дляСонячний зайчик
З таким «надо, щоб він кохав», я розлучилася. Більше не хочу. Для мене цього мало.
ВЫВсеВрете• 21 мая 2023
Автор, фото сбросьте мужчине, может сам сбежит... А то голову зря ломаете
Мудрецыха мира• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Не терпіть, звісно, шукайте далі, він же вас не змушує.
А чому Ви в 42 роки одна? Це наслідок вічних пошуків ідеалу?