Козяка-маляка• 21 мая 2023
Я понити… чоловік не сподобався…
Доброго мирного вечора всім.
На сайтах знайомлюся, в пошуках, знайшла одного. На фото наче ок, пише нормально. Перейшли в месенджери, написав, що треба зустрітися, попросив ще фото, я його. Вислав без футболки- зараз на дачі працює. Подивилася- ну не моє((( хоча нормальний, не страшний, просто не моє. І не хочеться свої висилати, і вже зустрічатися якось так…
Але ж я доросла тьотя, треба якось влаштовувати життя, а чоловік непоганий поки що. А, з іншого боку, хочеться не просто жити разом, не заміж, а кохання і щоб тягнуло до чоловіка, ну от така я дурна творча натура, що потребую такого в свої 42 рочки.
Дівчата, що скажете? Що порадите?
Козяка-маляка
• 21 мая 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А звідки впевненість, що ви йому сподобаєтесь на іншому фото?
В мене на сайті 5 фото, всі свіжі і без обробки- така як є.
Дали полный бан• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Покажіть клаптик. Щоб розуміти типаж та реально оцінити шанси
жінка незаміжня• 21 мая 2023
КараПузовна• 21 мая 2023
Автор, фото абсолютно ничего не показывает. Даже одна минута общения вживую даст в миллион раз больше, чем тысяча фото.
Козяка-маляка
• 21 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Не терпіть, звісно, шукайте далі, він же вас не змушує.
А чому Ви в 42 роки одна? Це наслідок вічних пошуків ідеалу?
Ви так написали, наче бути в 42 одною- це якась рідкість та злочин. Я вважаю, що маю право влаштовувати своє життя в мати щось хороше для себе.
БезПаспортаНеПродаю• 21 мая 2023
Ну морозтесь, не вижу проблемы, не один он на земле . В блок ищите дальше
AmazingLady• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Тобто якщо мені 42, то треба терпіти все, що не подобається?
А если ему 42;то он по умолчанию должен на вас любую прыгнуть?
ЗабежАЛОЧКА• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
І що? При живому спілкуванні міміка теж має значення, фото її не передає.
AmazingLady• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Он тоже имеет право
Не мучайтесь, имхо. Если не нравится сразу - дальше только мучения и грызение себя ’зачем я с ним’, уговоры. Единственное что такие союзы держит - если от мужчины выгода есть.
Не оправдывайтесь_ У нас в какого мужчину не плюнь - сплошной мачо-визуал. Я полная была, так на сайте и в жизни никто и не подходил. Похудела - оп, уже интересую, надо же.
Козяка-маляка
• 21 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
Хай не стрибає, я його нікуди не тягну. Написав, що хоче завтра ввечері зустрітися.
Рожева юбка• 21 мая 2023
Ответ для90x60x90
Існує теорія, що вердикт щодо можливості сексу людина виносить за перші п´ятнадцять секунд.
Якщо нудно, можна і сходити.
Пятнадцать секунд чего? Они не виделись даже.
Затишне кубло• 21 мая 2023
пойдите и пообщайтесь. а потом будет видно. хотя... по своему опыту скажу, что мужчину с голым торсом на даче бы не особо хотела) но у каждого свой вкус
Дали полный бан• 21 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
напишiть йому шось таке
вiн подумає шо ви дурна i сам вам писати перестане
Если с личного номера и на сайте реальные фото, то не нужно такое писать. Можно попасть на Пикабу, мужчины часто мстительны)))
AmazingLady• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ну так фото для баланса ему вышлите, может ему там тоже и без слез не взглянуть...
Мудрецыха мира• 21 мая 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ясно.
Правильно Вам написали, готуйте гроші 💸, бо життя потихеньку влаштовує Вас з таким як є, бо ті кого хотілось вже або з молодими ( якщо ж фінансові можливості) або жонаті в міцних сім´ях.
Адекватно оцінюйте себе і успіхів в пошуках.
Затишне кубло• 21 мая 2023
Ответ дляМудрецыха мира
То ви його реально навіть не бачили?
Можна зустрітися, а там можливо враження будуть інакші.
Не ждіть в 42 пристрастей як в 16 років.
та конечно.. поему в 42 не ждать страстей??? я такого же возраста, как автор. и как раз всего хватает сейчас от знакомств - и страстей в том числе
Попельшка• 21 мая 2023
Автора розумію. був у мене непоганий хлопець. Але ще на початку я бачила і розуміла, що він зовнішньо не мій типаж. До того ж з пузом і малий зріст. Не змогла, півроку прозустрічалися і розійшлися.
дамаАмстердама• 21 мая 2023
Напишите что для вас важна химия, поэтому принимаете решение только после личной встречи. Потом скажете что не было той самой химии))
Затишне кубло• 21 мая 2023
Ответ дляAmazingLady
а его кто то заставляет прыгать на автора?? вот к чему подобные комментарии?? или женщине должны все подряд нравится?? вы на любого прыгнете??
КапитанльнаЯ• 21 мая 2023
Ответ для__Jane__
В старпості ви питання задали: я вам і сказала. Гірша/ краща... є речі із розряду елементарних,які люди або розуміють з самого початку, або ні. Елементарних речей не пояснити, готуйте гроші- моя порада.
Дурне пишите.
Не міряйте по собі.
Я напиклад оцінюю зразу - моє не моє. І так, по зовнішньому вигляду. Для подруги той самий чоловік красунчик, для мене - не моє. Врода тут ні до чого
Не міряйте по собі.
Янгол в камуфляжі• 21 мая 2023
Работает на даче, а не валяется на диване - я бы на этом акцентировала внимание.
Разгуляшка• 21 мая 2023
Ответ дляСвекруховна
Обычно те, кто отправляют без футболки фото ищут секса только.
Всегда пролистываю такие анкеты, аж бесят. А их каждая вторая.
И было бы что посмотреть 😳🥹
Рожева юбка• 21 мая 2023
Ответ длядамаАмстердама
Решение о чем?
дамаАмстердама• 21 мая 2023
а или проверенный вариант как пишут выше, пришлите ваше фото с плохого ракурса и при плохом освещении. Сам исчезнет)))
Затишне кубло• 21 мая 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
а потом и автора припряжет работать на даче, а не валяться на диване
КапитанльнаЯ• 21 мая 2023
Ответ для__Jane__
Ну да, все что противоречит вашему мнению- все ’ дурне’. Бывает🤷♀️
А у вас не так?)) Насмешили