Фляшка на трьох• 04 сентября 2025
Різанула фраза
Почала спілкуватись з хлопцем, є взаємна симпатія.
Було 4 побачення. Поцілунки / обнімашки ))
Завтра буде 5 - те побачення. Все йде до інтиму.
Сьогодні хлопець, говорить мені, пішли в такий то заклад.
Запитую, чи він був там.
Відповідає : - «Так був. В мене знайома - блогер, любить поводити мене по барам».
Мене це трішки різонуло. Розумію, що поки ніхто нікому нічого не винний.
Але, в мене гіркий колишній досвід. В такому форматі дружби між дівчиною та хлопцем.
Тим паче, це заклад – бар.
Я так розумію краще промовчати?
Запитую, чи він був там.
Тим паче, це заклад – бар.
Я так розумію краще промовчати?
Надежда наш компас• 04 сентября 2025
он сказал только то, что сказал. у меня так знакомая мужиков отсеивает, что- то не то ляпнул, по ее мнению- все, пока. И так годами, тупо сама пятилетку и никак не найдет мужика
Фляшка на трьох
• 04 сентября 2025
Ответ дляЗавжди мало
А у вас есть что сказать?
Я спілкуюсь виключно з дівчатами.
Є по роботі спілкування з чоловіками, але по барам з ними не ходжу
Сорока-ворона• 04 сентября 2025
Это те самые звоночки или, как сейчас говорят, флажочки.
Если вас что-то не устраивает, то лучше не закрывайте глаза на такие вещи. И помните, если вам что-то кажется, то вам не кажется
Пилосмок працює• 04 сентября 2025
и много у него таких ’подружек’? аккуратно это выясните. и если много, то пока
Завжди мало• 04 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Я спілкуюсь виключно з дівчатами.
А, то есть ему уже нельзя.
Что вы хотите ему сказать? Например
Пушка заряджена• 04 сентября 2025
У меня есть правило, если что-то непонятно , прояснять сразу. Спросите прямо, что за знакомая, какие между ними отношения. Станет все понятно.
Фляшка на трьох
• 04 сентября 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Він не ваша власніть
І так, в нього було життя ДО вас.
Так. Тому і не сказала йому нічого.
Але мені б , не хотілось надалі , щоб таке було. Якщо ми будемо разом. Може він не захоче це міняти, розумієте.
Може, якось з далеку зайти про таке
Стигла полуниця• 04 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Так. Тому і не сказала йому нічого.
Може, якось з далеку зайти про таке
Готуйтесь, бо він вам ще скаже, що у нього був секс ДО вас і поза улюблена є.
Доктор Варвар• 04 сентября 2025
А мене в цій фразі зацікавило те, що його водять по барам, а не він.
Може, альфонс якийсь?…
Муркамурковна• 04 сентября 2025
капец) це ж класно .. тепер та його блогер і вас буде водити візде
я в шоці.. в людей є друзі..то капец... треба бегті і тікать
Фляшка на трьох
• 04 сентября 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Може, альфонс якийсь?…
Та, він за все платить, коли разом.
Я у випадку зі знайомою , не знаю
Сплюшка• 04 сентября 2025
Вы себя не на помойке нашли - бросайте этого проститута.
Вы то конечно девственница без прошлых отношений - я правильно понимаю...?
Сплюшка• 04 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Я спілкуюсь виключно з дівчатами.
Ну и зря.
Отказываете себе в удовольствии.
Если вам интересен человек и вы находите общий язык - какая разница какого он пола.
Можно пойти в кафе, прогулятся, поговорить - в этом нет ничего осудительного.
Отказываете себе в удовольствии.
Невгамовна Бу• 04 сентября 2025
И не хватило ж ума промолчать. Мне бы тоже это уточнение не понравилось. Понаблюдайте, но мужчины с подружками точно не вариант.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Та, він за все платить, коли разом.
Я у випадку зі знайомою , не знаю
Так у нього знайомих може бути і не одна, він же не одружений, має право товаришувати і з хлопцями, і з дівчатами
БезникаяЯ• 04 сентября 2025
Автор! Сами смотрите. У менч муж мой может иногда ходить на кофе со знакомыми или сотрудниками/сотрудницами. Я ему доверяю. И спокойно к этому отношусь. Если ваш парень спит с этой девушкой это одна ситуация, если просто ходили в бар, то это другое. Надо знать человека. У меня работа в мужском коллективе. Я тоже часто могу выпить с колегами или алкоголь, или кофе. Ничего такого, все в рамках приличия. И с начальником вдвоем пили.
Сплюшка• 04 сентября 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ни в коем случае!
Это исключено!
Я давно говорю что нужно раздельное обучение в школах сделать!😁
P.S. автору следует переехать в Афганистан - там умужчин нет подружек.
Там женщинам вобще запрещено появлятся на улице, за редким исключением... Вот благодать!
Это исключено!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Так. Тому і не сказала йому нічого.
Може, якось з далеку зайти про таке
Поки ви будете ходити вокруг до около, то він іншу знайде, не зашугану і не перелякану
Фляшка на трьох
• 04 сентября 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Мені колишній хлопець зрадив зі своєю знайомою по роботі.
Тому, це тепер , як для бика червона тряпка.
Але, розумію це не вірно.
Ошеламиссимо• 04 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Я спілкуюсь виключно з дівчатами.
А зря
Ошеламиссимо• 04 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Але, розумію це не вірно.
А цей шо, на дому працює? Чи ви йому не дозволите на роботу їздити, бо там колеги
Живчик-счастливчик• 04 сентября 2025
Якось так , наче до речі , скажіть і ви йому, що з колегою(чоловічого роду) бували в інших закладах(і неважливо, що ви не ходите по барам з чоловіками)
Дзеркальте його поведінку і подивітьсч на реакцію
ВундерКИНГ• 04 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Я спілкуюсь виключно з дівчатами.
Зачем вы тогда выпытываете, где был он? Что вам это даст?
Вы не были, он был, и?
ВундерКИНГ• 04 сентября 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Але, розумію це не вірно.
Вы не сможете спрятать его в карман от работ и соседок. Зачем морочить себе голову фигней.