Гореотума• 22 мая 2023
Куда поехать в Карпаты, кроме Яремче?
В Буковеле летом делать нечего, в Яремче мне нравится, но я была там 2 раза, хочется чего-то нового. Чтоб и виды были красивые, и прогуляться было где, и кафешек не мало, куда ехать?
Там-тарарам• 22 мая 2023
Чому це в буковелі робити нема чого. аквапарк, розваги.
В шешорах водопади можна покупатись -але гуляти немає де.
В в Косів за гуцульським колоритом.
Розвідка Маші• 22 мая 2023
В Верховину,музеї в кожному дворі,мені дуже сподобався музей музичних інструментів( треба екскурсію замовляти,багато хто приїздить),історія їхньої сім’ї довела мене до сліз,але сама розповідь дуже позитивна та весела,будинок де жив Параджанов,є музеї магії,штопорів.Біля будиночку Параджанова,є гарний готель з басейном,ми у них обідали,а гадзиня будиночку була на пасовищі,то сказала де ключ лежить і ми самі ходили по ньому та фотографувались.