Melon• 23 мая 2023

Відпочинок Західна Україна

Усім гарного дня)))
Раніше на ЗУ не були.
Дівчата, порадьте будь ласка куди (населений пункт) поїхати на відпочинок з дочкою 12 років на авто. Щоб було і красиво, і цікаво.
Хочеться на канатній дорозі піднятися в гори, подивитись краєвиди з висоти. Багато гуляти на свіжому повітрі, щоб були ліси, полонини, можливо річечка поруч. Цивілізація також щоб була присутня (магазини, кафешки). Щоб з обраного населеного пункту на авто можна було з´їздити подивитись щось цікаве. І
Буду дуже вдячна за ваші поради.
4мама• 23 мая 2023
Дивіться село Татарів. Звідти можна і на Буковель і в Ворохта і на водоспад Гук.
Та й там є де гарно походити!
Tanuwka• 23 мая 2023
Татарів, Яремче,Микуличин....Поляниця, Буковель
автор Melon • 23 мая 2023
Ответ для4мама
Та й там є де гарно походити!
Дякую
автор Melon • 23 мая 2023
Ответ дляTanuwka
Дякую
marata• 23 мая 2023
У Славському ще гляньте варіанти, підйомник є, види гарні
4мама• 23 мая 2023
Ответ дляMelon
Дякую
Щоб ви точніше розуміли наші краї - йде така собі дорога горами, гори вже у Надвірній починаються. І далі собі просто йдуть ті населені пункти : Надвірна, Делятин, Яремча, Микуличин, Татарів, Яблуниця.
Непоганий сайт carpaty.info та й на букінгу багато хто вже здає.
Якщо ви на машині - то шукайте оптимальне співвідношення комфорт/ціна по житлу. А там по місцю підскочете куди треба.
Магазинчики є всюди асортимент досить пристойний. Але можете в Івано-Франківську в Метро скупитися - ціни все ж таки нижче там.
Вважайте на прогноз погоди. Якщо по регіону прогнозують грозу, то не плануйте походи в гори. Це дуже страшно.
Зараз я вам ще скину сайт де є описи саме походів, в нас багато гарно промаркованих маршрутів на вершини. Можете там на Хом´як піднятись, на Говерлу.
Пенсіонер• 23 мая 2023
Зупинялися у Василини в татарові.
З рання підйом в машину і гайда.за пригодами
4мама• 23 мая 2023
От на Хом´як

https://vpohid.com.ua/routes/v/route/26/
автор Melon • 23 мая 2023
Дівчата, дякую вам 💐
Ви неймовірні ❤️
ksyuha831• 23 мая 2023
Вже писала, мені тут порекомендували Трускавець 365 або Ворохта 365, включені сніданки і вечері, екскурсії і проживання і ціна дуже адекватна.
автор Melon • 23 мая 2023
Ответ для4мама
А який підйомник чи канатну дорогу порадите?
4мама• 23 мая 2023
Ответ дляMelon
Я більше по маршрутами та по лижам.
Знаю 100% на Буковелі зараз працює для туристів підйомник, була там днями.
У Ворохті ніби є, але я там сто років не була, може хто підкаже.
Мария1701• 24 мая 2023
Межгір´є - є усі блага цивілізації, також поруч Гори, річка. Якщо ви на машині можите доїхати до озера Синевір, зруно добиратись до підїомників.
автор Melon • 24 мая 2023
Ответ дляМария1701
Дякую