ДА да да• 22 мая 2023

Голосуємо як перейменуємо Білгород

Варіанти які в мене були:
- Бавовняні труси
- Брехливе Болото
- Безглуздовичі
- Заводський Занепад
- Пустоголове

Пропонуйте свої варіанти і лайкайте ті що сподобалися! В кого більше лайків - той і переміг :)
Синиця у спідниці• 22 мая 2023
Что за бред ?
Поменяем его на захваченное рашистами , нафиг нам эти кацапуры
Чупокабра• 22 мая 2023
Бред
Отвлечь внимание от Бахмута
Невловимий Джо• 22 мая 2023
серую зону сделать полностью, чтоб между Харьковом и этими уродами ничего не было .
Кудряшка Сью• 22 мая 2023
Историческое название блэтгород
Сама не знаю• 22 мая 2023
Ненацьк
размахер• 22 мая 2023
під буряки
Даю справку• 22 мая 2023
😂😂😂 Я так и не поняла, что там произошло, но было весело))
Мне нравится первый вариант
Ищу Аленя• 22 мая 2023
Дачи троещины
Всіх підсаджую• 22 мая 2023
Ответ дляЧупокабра
Бред
Отвлечь внимание от Бахмута
А ми тут що в конвульсіях б’ємося щоб від нього відволікатись?) Фланги і так наші там
короткопамятна• 22 мая 2023
Ответ дляЧупокабра
Бред
Отвлечь внимание от Бахмута
У вас ус отклеился
Наша взяла• 22 мая 2023
Посмеяться можно, но тоже думаю что больше для отвлечения раздувают
Всіх підсаджую• 22 мая 2023
Пропоную Європейськ
Kidstaff Bot• 22 мая 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
ішо• 22 мая 2023
Ответ дляЧупокабра
Бред
Отвлечь внимание от Бахмута
білгородчина - це українська земля
Mariya Prokhorova• 22 мая 2023
Білгород ! Най повертаються додому )
E-ducate• 22 мая 2023
Ответ дляЧупокабра
Бред
Отвлечь внимание от Бахмута
Мешканців Білгорода вже евакуюють у безпечний Бахмут
ArmUkraineNow• 22 мая 2023
Білгород і є його історичне українське наймення.

загалом згодна з коментарем, що нафік він нам впав з ватніками. дуже прикро, що колись це була Україна, а зараз вони дуже зросійщені, як і Кубань.
як захопимо, будемо міняти на наші.
і то взагалі не ми. то росіяни самі. сказано ж: легіон свобода росії і РДК - росіяни самі себе обстірюють. то громадянська війна. а техніку можна купити в будь-якому воєнторзі.
і взагалі це шо тепер восємь лєт будуть дамбіть бєлгород?
иванюся• 22 мая 2023
Ответ дляArmUkraineNow

як захопимо, будемо міняти на наші.
Особенно после того, как нещадно обстреливал Харьков каждую ночь .
Piracanta• 22 мая 2023
Предлагаю переименовать в Степанобандеровск.
Басина• 22 мая 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Пропоную Європейськ
Або Натівськ)))
_RedGirl_• 22 мая 2023
Замість Білгород - Немагорода
Басина• 22 мая 2023
Ответ дляPiracanta
Та ну... то для мацкви!
nata.ant• 22 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
До чого тут Харків,ви знаєте де грайворон русні і де вони там стріляють І з нашої сторони це Сумська область,а не Харків
Катруська• 22 мая 2023
Ответ дляnata.ant
До чого тут грайворон, якщо мова про блэтгород?
nata.ant• 22 мая 2023
Ответ дляКатруська
Бо весь двіж зараз там де грайворон
Катруська• 22 мая 2023
Ответ дляnata.ant
Бо весь двіж зараз там де грайворон
І що? Автор питає про блэтгород, бо грайворон це тільки початок. Грайворон - це бнр. Столиця бнр - блэтгород. Взагалі не бачите зв´язку?
neortoju• 22 мая 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Вот за серую зону согласна, а все остальное - это какая-то истеричная радость. Мне вообще пофиг что и как в том Белгороде.
Lydmila408• 22 мая 2023
Брунобздякинск.
Пегас1981• 23 мая 2023
а зачем переименовывать? От переименования ничего не изменится, от перемены мест слагаемых, как говорится... Главное -- чтобы не было обстрелов Харьковщины, не переименовать надо, а лишить запасов ракет С-300, чтобы не обстреливали, а так -- пусть себе живут! Переименованиями ничего не изменить, толку-то...