Кава з адреналіном• 22 мая 2023

Як зловити дику дворову кицю

Хочу стерилізувати. Хочу злапати за 2 тижні . Сьогодні була перша спроба і невдала. Порадьте!
Попихтю та й годі• 22 мая 2023
Інструкція, як піймати кішку:
1. Поставте коробку.
2. Чекайте.
Natal_ka91• 22 мая 2023
Є спеціальні котоловки. Можливо, хтось Вам позичить на 1 день, виставте оголошення в місцевих пабліках.
Гжегож Бженчишчикевич• 22 мая 2023
Приваблюйте смакотою. Підійде ’Фелікс’ в пакетиках, в соусі. Але тварина дика, тому завдання важкеньке. Запасіться терпінням!
Полтавська галушка• 22 мая 2023
В продаже есть специальные ловушки.
Типа такой.
Это если Вы готовы купить.
В шоколаде• 23 мая 2023
Ответ дляПолтавська галушка
В продаже есть специальные ловушки.
Типа такой.
Это если Вы готовы купить.
Яка їх вартість?
Полтавська галушка• 23 мая 2023
Ответ дляВ шоколаде
Яка їх вартість?
Не подскажу, сори)
Зайченя• 23 мая 2023
Может в обычную переноску заманить? Положить что-то очень ароматное, вкусное...
Донька подруги• 23 мая 2023
прикармливать и потихоньку приучать, что вы можете стоять рядом, погладить, потом на руки взять. но это не быстро, тем более вас она теперь будет побаиваться. или ищите волонтеров с опытом отлова.
Донька подруги• 23 мая 2023
Ответ дляВ шоколаде
Яка їх вартість?
на проме нашла 950 грн.
но кошка ж еще и царапаться будет через сетку. то есть котоловка+переноска, это еще дороже выходит
В шоколаде• 23 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
Щоб привчити дику кішку до рук, звичайній людині, яка просто годує кожен день і може приділити вуличній кішці увагу 5хв/день, знадобиться роки 2…. І то, не факт, що кішка стане йти до рук
Донька подруги• 23 мая 2023
Ответ дляВ шоколаде
я своих дворовых давно кормлю, есть более контактные, есть менее. в прошлом году котенка-подростка себе забрала, на руки довольно быстро пошел, 2 года не понадобилось
Life is Beautiful• 23 мая 2023
Руками не хапайте - не втримаєте.
Шукайте кошколовку - у притулках для тварин.
Яке місто?
Life is Beautiful• 23 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
на проме нашла 950 грн.
З котоловки в переноску не пересаджуйте - втече. Там є ручка, за неї нести. Закрепити дверцю кошколовки з кицею стяжками, щоб не відкрилася.
Переноску надо, що забрати її сплячу після операції.
Life is Beautiful• 23 мая 2023
Ответ дляВ шоколаде
Яка їх вартість?
Краще взяти, ніж купляти, якщо постійно не займаєтесь стерилізацією.
В шоколаде• 23 мая 2023
Ответ дляДонька подруги
Я за вас дуже рада.
Теж підгодовую кішок. І реально дикі кішки привчаються до рук максимально довго. І до рук- це просто торкатись кішки. Взяти на руки і ще посадити в переноску - неможливо.