Однозначно• 23 мая 2023

Когда я встречу свою судьбу и выйду замуж?

автор Однозначно • 23 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
Це ви пишете гороскопи? Щоб під всіх відразу підходили. Впізнаю стиль. 😆
Про кого ви пишете?)

40каградусная• 23 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Я не в отношениях уже два года. Недавно кто-то из советчиц предлагал всем разложить таро и сказал мне, что я уже с ним знакома, но он не уверен в своих силах, что я закрылась. Но я не знаю никого, кто бы мне нравился.
Ще питання чи ви сподобаєтеся тому хто вам сподобався
Elenka 27• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Вибачте ті, хто ще ставили запитання і я не відповіла -- я вже не зможу відповісти, виснажилася, тиск впав. Завтра вранці зайду в цю тему і на свіжу голову постараюся зосередитися. Сьогодні потратила багато енергії. Відповім усім, хто до мене звертався, слово тримаю.
Добрий день! Якщо буде можливість, подивіться, будь-ласка, чи будуть в мене ще щасливі серьйозні стосунки і коли?
автор Однозначно • 23 мая 2023
Ответ для40каградусная
Я писала про долю, взаємне кохання та заміжжя.
А якщо про когось, кого я вже знаю, то не згадаю, з ким могла би бути взаємність зараз.
40каградусная• 23 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Повірте там не солодко
автор Однозначно • 23 мая 2023
Ответ для40каградусная
Повірте там не солодко
У всіх різні відгуки, своя історія. )
Вмію заміряти найкраще• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Дуже дякую вам за добрі побажання, бажаю вам гарного дня з позитивними подіями)
Дякую і Вам за добрі слова!
Якщо буде хвилинка і можливість допоможіть прояснити ситуацію з моєю рідною тіткою, яку 4 роки тому ми забрали від чоловіка тирана і яка зараз проживає в нас. У неї дітей немає.
Її чоловік помер півтора року тому і залишив заповіт на чужу людину. Та людина пока уникає зустрічі, щоб вирішити як бути з тіткиним житлом.
Виходить по заповіту їй належить тільки 12%, ну і свої 50%. Їй в наступному році 70 і на старість вона залишилася фактично без житла.
Ми дуже переживаємо, так як тітка непроста і нам часами буває дуже важко з нею. Раніше думала, що якщо впрям сильно нам буде важко з нею, то вона повернеться додому, а зараз і дому як такого немає, а лише половина.
Як вирішиться питання з її житлом?
Заздалегідь ще раз дякую!
Кишмишная Мая• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Вам треба поїхати на відпочинок. Якщо є така можливість. Там можливо відбудеться знайомство з хорошою людиною.
Дякую за відповідь 😊
Сон і дрімота• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Доброго дня. Вибачте що звертаюсь, якщо можна і я запитаюсь, гляньте мене, скажіть мені будь ласка про моє особисте життя.

КапитанльнаЯ• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Я спробую відповісти, але одразу попереджу, що я можу помилятися і моя відповідь не повинна бути якоюсь вказівкою, рішення приймати лише вам. Невірність з його боку можлива, але його поваги і ставлення до вас це не зачіпає. Ви і досі головна жінка в житті цієї людини. Є такий вислів ’многие знания умножают печали’. Не мучте себе зайвими запитаннями і не очікуйте ідеальної поведінки від чоловіка. Деякі речі треба пробачати і забувати. Звісно, якщо хочете, щоб він лишався поруч.
І ще: скоро він вам щось подарує. Не знаю що і не знаю, коли саме, але щось приємне для вас)
Дуже дякую за розгорнуту відповідь . Так, любить мене , але знайшла підозрілу переписку , людина впала в моїх очах 🤷‍♀️.
Чай не пью, только кофе• 23 мая 2023
Подивіться якщо можна , чи я сама залишуся чи з чоловіком своїм , або зовсім іншого знайду
Пульт от линолеума• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Ви дуже ранима, мрійлива і романтична. Чоловіки поруч з вами є, уважніше пригляньтеся до них. Таких кандидатур, з якими ви могли б бути щасливою, є навіть не одна)
Дуже дякую, Ви побачили мене такою, яка я є!!! Бажаю Вам Щастя і Успіху у Вашіх справах!!
ВундерКИНГ• 23 мая 2023
Советчицы не ищите специально мужчину!
Лучше начните зарабатывать деньги и мужчина сам вас найдет!...
Хрюshа• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Ось на ваше запитання складно відповісти, на відміну від попередніх... Можливо, ви вже не просто знайомі з ним, а у вас були стосунки чи навіть шлюб? Вас об´єднує щось дуже серйозне, ця людина з вами пов´язана якось. Тяжко сказати, як саме, я не надто видатна відьма тощо. Але бачу міцну сильну незриму нитку, яка тримає вас разом...
Добрий вечір! Якщо зможете, подивіться мені, будь ласка, як ні, то зрозумію) також питання про особисте життя. Коли будемо разом? Дякую
Цвіпканя• 23 мая 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Як бачу я: треба знайти хорошого лікаря. Ті, до кого ви звертаєтеся зараз, не досить компетентні. От принаймні у мене таке відчуття.
Можете мені подивитися, будь ласка! Зустріну нове кохання? Чи розлучуся з чоловіком?
Патриоточка• 23 мая 2023
Подивіться будь ласка коли я вийду заміж і чи знайома уже з ним? Дуже дякую!
Святатабожа• 24 мая 2023
Автор, вы его уже встретили, он рядом с вами