Герцогиня• 23 мая 2023
Дівчата, чим прибрати плями від кульбаби з джинсів, реглана?
Не зрозуміла що за плями у дитини - випрала один раз, тобто, вже застарілі. Що може прибрати? Джинси зеленого кольору, реглан теж зеленого. Дякую.
Герцогиня
• 23 мая 2023
Ответ дляЧарівна квіточка
якщо пляма застаріла то буде важко вивести
Чарівна квіточка• 23 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
дуже шкода, але ця кульбаба тим і підступна, що плями не одразу проявляються(
Герцогиня
• 23 мая 2023
Ответ дляЧарівна квіточка
ох((
осень харашо• 23 мая 2023
Ответ дляГерцогиня
Вот тут проконсультируйтесь, бесплатно. Вверху страницы ссылки на их фейсбук, инсту, телеграм.
Зоя Жорівна• 23 мая 2023
Попробуйье мыло с желчью, Денкмит галлсейфе например. У меня были пятна травы на сиреневых спортивных штанах у ребенка, застирала мылом, потом в стиралку, вывела.