Шмоточницаца• 23 мая 2023

Дивіться, які обрала тату. Що скажете? Норм?

Хочу одразу три. Давно хочу, і все не наважуюсь. Оце вже записалась. Почну з ноги.
А які у вас є татуювання? І коли зроблено? Дуже цікаво)
к.Буланова• 23 мая 2023
Мені тільки третє сподобалось
У мене нема

Я тут Живу• 23 мая 2023
На плечі гарна
Сижу_и_плачу• 23 мая 2023
Є, слова. Одна під сердцем на латині. Інша на бедрі - слово вільна
Ума Палата• 23 мая 2023
Только на плече классная.
Госпожа_тамагочи• 23 мая 2023
На ноге нормальное.два остальных какашечные,поищите еще рисунок
tushka123• 23 мая 2023
Я бы что-то другое поискала, именно эскизы. А места, то нормально.
На_оба_рот• 23 мая 2023
У мене жодної немає. Не розумію я тої краси.

Prosto imia• 23 мая 2023
Мені можете таке зробити. Що далі?)
Вкаблучках• 23 мая 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Від чого вільна?
автор Шмоточницаца • 23 мая 2023
Ответ дляProsto imia
Мені можете таке зробити. Що далі?)
Що маєте на увазі?)
автор Шмоточницаца • 23 мая 2023
Ответ дляНа_оба_рот
І у мене поки що немає жодної. Але дуже хочеться)
Безсовісна кума• 23 мая 2023
Вам рано робити тату.

Ті, хто дійсно хоче і готовий-порад не запитують, та ще й в такій формі -чи нормально...
НеКонец-Света• 23 мая 2023
Чому раніше не зробили? Зараз тиждень ходити з тією пов´язкою, пітніти. Краще робити, коли холодно.
автор Шмоточницаца • 23 мая 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Вам рано робити тату.

Мені вже пізно))
Задолбулька• 23 мая 2023
А зачем нужны эти пошлые шаблонные каталожные цветочки? Я из того поколения динозавров, у которых татухи символизируют что-то очень личное. У мужа к примеру набиты первые рисунки нашего ребенка на предплечьи. У меня на спине мой собственный рисунок, я сама делала эскизы татуировки. Огненная лиса и там еще масса мелких символичных лично для меня деталей

А втупую срисовать с каталога? Зачем?
автор Шмоточницаца • 23 мая 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Якийсь такий період настав, що хочеться робити все, чого раніше собі не дозволяла бо....
НеКонец-Света• 23 мая 2023
Ответ дляШмоточницаца
Розумію. Але реально некомфортно буде.
к.Буланова• 23 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька

А втупую срисовать с каталога? Зачем?
Також можна сказати: незрозуміло, для чого вкладати у тату якийсь сенс. Це ж просто малюнок, і якщо людині подобається квітка на плечі, вона йде набиває красиву квітку
Пенек Возмездия• 23 мая 2023
Я видела в инсте у пластического хирурга вырезанный лимфоузел черного цвета, в нем собралась краска от тату. После этого татуировки перестали казаться привлекательной идеей

Дон Пэдро• 23 мая 2023
Лише фото 3 сподобалось.
По темі, татуювань немає. Якщо б і робила, то на ступні)) щетна пальцях рук подобається,але в мене рука маленька,дитяча, мені мабуть не дуже було б)))
Пушка заряджена• 23 мая 2023
Перша і третя класні, друга на мою думку буде зайвою, і вона якась банальна
ТрамвайGirl• 23 мая 2023
У меня нет тату. Советую еще поискать. С технической стороны и так сказать практической на втором фото техника лучше, но сами рисунки мне не особо понравились.
На_оба_рот• 23 мая 2023
Ответ дляШмоточницаца
А мені навіть і не хочеться. Не бачу сенсу в таких малюнках на шкірі. От взагалі
к.Буланова• 23 мая 2023
Ответ дляШмоточницаца
Чому не дозволяли?
Пушка заряджена• 23 мая 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Клас!
Задолбулька• 23 мая 2023
Ответ дляк.Буланова
А потом идет ее сводить, потому что такая квитка еще у половины пляжа
Prosto imia• 23 мая 2023
Ответ дляШмоточницаца
Мені вже пізно))
А піздно це об 11 вечора?)
Налогообложу• 23 мая 2023
Люда, спочатку схуднути треба, а тоді про тату думати
Prosto imia• 23 мая 2023
Ответ дляШмоточницаца
Що маєте на увазі?)
Ви не обираєте тату мені чи іншим людям. То ваше тату
Чорнобаївка• 23 мая 2023
у меня есть одно тату это почерк моей мамы - ее последняя записка для меня...на этом все. Не люблю тату - где цветы...